Galactic Hubs بازی Alien Worlds راه اندازی می شود

Galactic Hubs بازی Alien Worlds راه اندازی می شود

توسعه متاورس فرصت هایی را ایجاد کرده که قبلا وجود نداشتند. اکنون می توان زمین های مجازی را بخرید، بفروشید یا اجاره دهید و درآمد کسب کنید. برای تقویت این فضا تیم بازی Alien Worlds تصمیم به راه اندازی Galactic Hubs متاورس خود در 16 ماه می(May) دارد. Galactic Hubs به کاربرانی که ایده هایی نوین و نوآورانه در توسعه نرم افزاری یا ایجاد جامعه داشته باشند کمک مالی می کند. Galactic Hubs بصورت جامعه ای غیرمتمرکز خواهد بود. این جامعه قصد پشتیبانی از اشخاص، پروژه ها و تیم هایی که بتوانند به توسعه متاورس Alien Worlds کمک کنند را دارد.

برای توسعه و تکامل اکوسیستم رو به رشد Alien Worlds جامعه Galactic Hubs برنامه کمک مالی(Grant) و پاداش(Award) خود را اعلام کرد.

به عنوان بخشی از برنامه پاداش های خود، Galactic Hubs مراسم افتتاحیه Guardian Awards را اعلام کرد. در این برنامه به اعضای برجسته جامعه این بازی که در کمک به تبدیل Alien Worlds به یکی از موفق ترین بازی های بلاکچین نقش داشتند لقب GUARDIANS تعلق خواهد گرفت. مراسم مجازی این برنامه بصورت زنده برای اواخر ماه می برنامه ریزی شده است. در این مراسم 5 عضو از هر جامعه مجازی نشان پاداش Guardian، بین 500 تا 5000 توکن Trilium(TLM) و یک NFT شخصی سازی شده دریافت خواهند کرد.

جامعه Galactic Hubs

 

برنامه کمک مالی (Grant Program)

Grant، برنامه کمک مالی دیگر Alien Worlds است که به کمپانی ها، اشخاص و پروژه هایی که بتوانند ایده های نوآورانه برای آینده این متاورس داشته باشند داده خواهد شد. معمولا این نوع از کمک های مالی برای توسعه و زیر ساخت پروژه های جدید و ابتکار در بازاریابی می باشند. همانطور که اکوسیستم Alien Worlds تکامل می یابد این برنامه کمک مالی نیز بیشتر می شود. دسته بندی هایی که Galactic Hubs برای این کمک های مالی در نظر گرفته است به قرار زیر هستند:

  • زیر ساخت های فنی(Technical Infrastructure): برنامه ها، افزونه ها، ابزارهای نظارتی و کمکی که با اکوسیستم بازی Alien Worlds تعامل داشته باشند.
  • ورزش های الکترونیکی و بازی(eSports & Gaming): پل(Bridge)هایی برای ارتباط با بازی های بلاکچین و اکوسیستم آن ها.
  • هنر و کلکسیون(Art & Collectibles): آثار هنری دیجیتال و کلکسیونی در نسخه های محدود
  • داستان سرایی(Storytelling): اخبار، رسانه، ویدیو، پخش زنده و مشارکت در متاورس این بازی
  • برنامه های کاربردی(Real-world applications/solutions): پر کردن شکاف بین تجربیات فیزیکی و مجازی

 

ردیف های کمک مالی برای طرح های خلاقانه

  • ردیف 1 – کمک مالی Accelerated: حدود 5,000 توکن TLM برای مشارکت در آموزش، ترجمه و طرح های بازاریابی جامعه این متاورس در نظر گرفته شده که پس از تکمیل و موفقیت کار، به اشخاص یا تیم ها تعلق خواهد گرفت.
  • ردیف 2 – کمک مالی Milestone: حدود 100,000 توکن TLM برای بازاریابی پیشرفته تر و توسعه نرم افزاری در نظر گرفته شده است. جامعه Galactic Hubs از نزدیک بر این پروژه های تایید شده نظارت خواهد داشت و در صورت نیاز کمک هایی را برای تکمیل این پروژه ها انجام می دهد.
  • ردیف 3 – کمک مالی Pioneer: بیش از 100,000 توکن TLM برای راه حل ها و برنامه های پیچیده که نیاز به سطح بالایی از تخصص و منابع دارند در نظر گرفته شده است. این طرح ها بصورت موردی بررسی می شوند و در صورت تایید کمک مالی به آن ها صورت می گیرد.

 

چگونه در این رویداد شرکت کنیم؟

برنامه کمک مالی Grant از 16 ماه می بصورت موجی آغاز می شود و تا 16 آگوست ادامه دارد. تیم قصد دارد اولین کمک مالی Grant خود را در 3 ماهه دوم سال جاری انجام دهد. برای شرکت در این رویداد باید درخواست ها و پیشنهادات خود را به تیم ارائه دهید. تیم در فرآیند بررسی این پیشنهادات عوامل مختلفی را در نظر می گیرد تا اهداف و مراحل طرح مورد نظر به وضوح مشخص باشد.

تیم از افراد باتجربه و ماهر دعوت می کند تا در این پروژه کمک مالی شرکت کنند و طرح های خود را برای ساخت آینده متاورس Alien Worlds در قالب مباحث مطرح شده از 16 ماه می ارائه دهند. پیشنهادات باید شامل موارد زیر باشند: مقدار کمک مالی مورد نیاز، دسته بندی مورد نظر، شرح ایده، تاثیرات پروژه، نیازها و چالش های آن.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *