بازی Alien Worlds سری دوم Missions و NFT Points را منتشر کرد

بازی Alien Worlds سری دوم Missions و NFT Points را منتشر کرد

Alien Worlds به فاز جدیدی از بازی خود بر روی شبکه Binance وارد می شود. اکنون شرکت در Missionsها مجموعه جدیدی از کارت های NFT را به بازیکنان پاداش می دهد. Missionsهایی که هم اکنون در حال انجام هستند NFTهای سری اول را دریافت می کنند اما از حالا به بعد NFTهای سری 2 به عنوان پاداش به بازیکنان داده خواهد شد. علاوه بر این سیستم جدیدی به نام NFT Points در بازی راه اندازی شده است تا بازیکنان بتوانند NFTهای مختلف درون بازی را بدست آورند.

 

Missionsهای بازی Alien Worlds

Missionsهای بازی Alien Worlds اساسا یک سیستم قفل و استیک توکن Trilium هستند. برای شرکت در این Missionsها بازیکنان باید توکن TLM بر روی شبکه BNB(که قبلا به عنوان BSC شناخته می شد) داشته باشند. بازیکنان برای هر فضاپیما که می خواهند به ماموریت بفرستند باید مقدار معینی توکن TLM استیک کنند. مقدار آن بسته به مدت زمان و Rarity ماموریت از 40 تا 2000 TLM متفاوت است. پاداش دریافتی از هر ماموریت مقدار ثابتی توکن TLM است که بین تعداد فضاپیماهای موجود در آن ماموریت تقسیم می شود. کارت های NFT جدید 4 Rarity دارند: Common، Rare، Epic، Legendary.

Missionsهای بازی Alien Worlds

ماموریت های کمیاب تر نیاز به مدت زمان و مقدار TLM بیشتری دارند. به عنوان مثال ماموریت های Legendary نیاز به استیک 2,000 TLM برای هر فضاپیما به مدت زمان 12 هفته دارند. در حالی که NFTهای ماموریت ها بسیار جذاب هستند اما تاکنون هیچ مورد استفاده ای برای آن ها تعریف نشده است.

 

NFT Points در بازی Alien Worlds

پس از مدت ها غیبت بلاخره شانس بدست آوردن NFT از طریق Mine در بازی Alien Worlds فراهم شد. این بار بصورت NFT Points، هر بار بازیکن Mine انجام دهد مقداری امتیاز به NFT Points او اضافه خواهد شد. مقدار امتیاز دریافتی به قدرت NFT ابزارها و زمینی که در آن استخراج انجام می شود، بستگی دارد. فرمول دقیق آن بدین صورت است:

ضریب NFT زمین * (قدرت NFT ابزار 1 + قدرت NFT ابزار 2 +قدرت NFT ابزار 3) = NFT Points

NFT Points در بازی Alien Worlds

برای جلوگیری از سوء استفاده بات ها، NFT Points به 3 ابزاری که Rarity آن ها Abundant است تعلق نمی گیرد. همچنین از NFT Points می توان برای ارتقا سطح کاربری استفاده کرد. بطور کلی 10 سطح وجود دارد که با جمع آوری NFT Pointsها می توان به آن ها دست یافت. در هر سطح NFTهای رایگان و خاصی به بازیکن تعلق خواهد گرفت که نشان دهنده قدرت استخراج او خواهد بود. این NFTها از Talisman Pendant برای سطح Initiates تا The Void برای سطح آخر یعنی Oshi Initiate در دسترس بازیکنان هستند. رسیدن به سطح آخر نیازمند 385,440 امتیاز است و از آنجایی که امتیاز هر Mine در بیشترین حالت خود حدود 10 تا 30 است، ممکن است مدت زمان طولانی برای رسیدن به سطح آخر نیاز باشد.

 

بازی Alien Worlds چیست؟

Alien Worlds یک بازی اکتشافی و ماینیگ است که در آن بازیکنان می توانند صاحب زمین باشند، از ابزارها برای استخراج TLM توکن بازی استفاده کنند و فضاپیماها را برای فرستادن به ماموریت و کسب NFTهای خاص و TLM اجاره کنند. بازیکنان می توانند از طریق Mine توکن TLM بدست آورند و آن را برای ارتقا ابزار خود استفاده کنند. مالکان زمین نیز می توانند NFTهای سفارشی خود را برای بازیکنانی که در زمین آن ها ماین انجام می دهند ایردرآپ کنند. توکن بازی Trilium بر روی 3 شبکه WAX، Ethereum و Binance قرار دارد. برای آشنایی بیشتر با این بازی پست زیر را مطالعه کنید:

هرآنچه درباره Alien Worlds باید بدانید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *