کاربرد زمین های بازی Ascenders مشخص شد

کاربرد زمین های بازی Ascenders مشخص شد

Ascenders بازی جهان باز در سبک RPG اکشن در حال توسعه بر روی بلاکچین Avalanche، برخی از ویژگی های NFTهای زمین(Land) خود را معرفی کرد. NFTهای زمین این بازی جزء اصلی اقتصاد آن محسوب می شوند و مزایای متعددی را برای صاحبان آن ها فراهم می کنند. از این مزایا می توان به خدمات پریمیوم، بخشی از منابع استخراج شده از آن زمین و میزبانی سالن های انجمن ها(Guilds) اشاره کرد. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

 

NFTهای Land این بازی قطعه های زمین کوچکی در دنیای Ascenders هستند که نزدیک به Seedships قرار دارند. بازیکنان می توانند آن ها را خریده و توسعه دهند. این زمین ها را می توان از مارکت بازی خریداری نمود یا به عنوان پاداش از تورنومنت ها بدست آورد. Landها علاوه بر اینکه جز اصلی اقتصاد این بازی محسوب می شوند مزایای فراوانی برای صاحبان خود فراهم می کنند. تمامی زمین ها منحصر به فرد هستند و دارای نوع و طرح متفاوتی می باشند. هر قطعه از این زمین ها دارای توپوگرافی منحصر به فرد است که شامل زمین های تپه ای، جنگلی و دشت ها می شود.

زمین های بازی Ascenders

چالش Battle for Land به بازیکنان امکان دسترسی به مناطق خطرناک دنیای Ascension و رقابت بر سر زمین های آن را می دهد. دنیای Ascension مناطق خطرناک و وحشی دارد که هنوز بازیکنان آن را جستجو نکرده اند. بازیکنان می توانند در این مناطق یک زمین NFT بسازند اما با چالش سختی زمین و حضور دشمنان رو به رو خواهند بود. چالش Battle of Land بازیکنان را به شرکت در رویدادها، رقابت با دیگر بازیکنان و کسب یک NFT زمین در این مناطق وحشی دعوت می کند. این زمین های وحشی دورتر از مرکز نقشه هستند و گنجینه های پنهانی را در خود جای داده اند که ارزش یافتن را دارند.

 

مزایای داشتن زمین در بازی Ascenders

صاحبان زمین بخشی از منابع رشد یافته یا پردازش شده از زمین خود توسط بازیکنان دیگر را دریافت خواهند کرد. علاوه بر این مالکان زمین می توانند از مهارت های استراتژیک خود استفاده کرده و گیم پلی خاصی در زمین خود ایجاد کنند که مورد استفاده دیگر بازیکنان باشد. به عنوان مثال می توان یک سالن بزرگ برای انجمن ها بسازند که بازیکنان یک انجمن در آن با یکدیگر ملاقات کنند. توسعه دادن زمین می تواند درآمدهای Passive مالکان آن ها را افزایش دهد. صاحبان زمین یک پاسپورت فصلی دائمی و دسترسی زودهنگام به رویدادهای ویژه را دریافت می کنند.

 

توسعه زمین های بازی Ascenders

صاحبان زمین می توانند در قسمت های مختلف زمین خود سازه های متعددی ایجاد کنند. سازه ها بر اساس کاربردشان به کلاس های مختلفی تقسیم می شوند. به عنوان مثال سیلوها و تصفیه خانه ها در کلاس جمع آوری، بیمارستان ها در کلاس خدمات، زره سازی ها در کلاس سلاح ها و سالن های انجمن در کلاس جامعه کاربری قرار دارند. صاحبان زمین ها باید بر اساس جامعه کاربری که به عنوان مشتری خود هدف قرار می دهند اقدام به ساخت سازه ها کنند. موقعیت و نوع سازه های ساخته شده در زمین نقش مهمی در ایجاد یک اقتصاد پایدار دارند. مالکان زمین می توانند بر اساس اقتصاد بازی و نیازهای بازار آن سازه های خود را ارتقا دهند یا سازه های قدیمی را تخریب کنند و سازه های جدید بسازند.

توسعه زمین های بازی Ascenders

بازی Ascenders چیست؟

Ascenders یک بازی جهان باز مبتنی بر بلاکچین است که بر ایجاد اقتصادی مبتنی بر بازیکن تمرکز دارد. این بازی بر روی بلاکچین Avalanche ساخته شده و دارای سیستم اقتصاد دوگانه است. Ascenders اولین بازی ساخته شده بر روی زیر شبکه های Avalanche AVAX است. جهان این بازی Ascension نام دارد که یک منطقه بزرگ با مناظر متنوع است که بازیکنان می توانند در آن بجنگند، بسازند و به جستجو بپردازند.

بازی دارای NFTهای مختلفی همچون سلاح ها، زره ها، پوسته ها و منابعی است که بازیکنان می توانند آن ها را استفاده یا مبادله کنند. بازیکنان می توانند انتخاب کنند که کاوشگر(Explorer)، جنگجو(Fighter) و یا سازنده(Builder) باشند. بازی از دو جهان تشکیل شده است که Overworld و Dungeons نام دارند. بازیکنان می توانند به کاوش و جستجوی منابع پرداخته یا با دشمنان مبارزه کنند و زمین بدست آورند.

بازی Ascenders دارای دو توکن درون بازی خود است. Glow Gem توکن کابردی و Ascenders Governance Council یا AGC توکن حاکمیتی بازی هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *