انتشار نسخه آلفای بازی Axie Infinity Origin در مارس 2022

انتشار نسخه آلفای بازی Axie Infinity Origin در مارس 2022

کمپانی Sky Mavis قصد دارد نسخه جدید و اصلاح‌شده ای از بازی محبوب خود Axie Infinity با نام بازی Axie Infinity Origin در مارس 2022 رونمایی کند. این نسخه تنها به عنوان یک نسخه آزمایشی عمل می کند. لازم به ذکر است تمام آیتم ها و جوایز دریافتی در حین بازی در نسخه رسمی قرار نمی گیرد.

بازیکنان در Axie Infinity Origin تجربه‌ای کاملاً جدید را بدست خواهند آورد، اما برخی از ویژگی‌های توکن سوزی SLP و کنترل قیمت در حال حاضر در لانچر v2 فعال میباشد که بازیکنان در حال حاضر بر سر آن دعوا دارند.

بازیکنان دیگر قادر به دریافت SLP از PvE نخواهند بود. تنها راه کسب SLP اکنون رقابت در میدان مبارزه و صعود به رتبه های بالاتر در فصل جاری است. علاوه بر این تغییر، مکانیزم توکن سوزی SLP در نسخه Origins بازی با انتشار توکن های Runes و Charms اجرا خواهد شد.

توکن رونز (Runes) به اکسی ها توانایی‌های مجهول می‌دهد، بطوریکه سبب می شود تا توانایی های قبلی آن ها جذاب تر و قدرت مند تر شوند. هر دو توکن خارج از بلاکچین با استفاده از moonshards، ارز جدید درون بازی ساخته خواهند شد. با سوزاندن SLP، قوی‌ترین Rune و Charm ها را بر روی بلاکچین ایجاد می‌شوند.

 

اکسی های رایگان شروع کننده بازی

اکسی های رایگان

در آخرین گزارشات Sky Mavis، تیم Buba و Olek را معرفی کرد، دو اکسی جدیدی که بازیکنان می‌توانند هنگام شروع بازی یکی را انتخاب کنند. این اکسی های جدید NFT نیستند، قابل معامله نیستند و به هیچ وجه نمی توان با آن ها SLP دریافت کرد. هدف از آوردن آن ها به بازی آموزش نحوه بازی در همه مد های بازی است و تنها قادر به مبارزه در Arena خواهید بود.

 

به روز رسانی های بازی Axie Infinity Origin

بازی Axie Infinity Origin

با پیروی از آخرین روند به‌روزرسانی‌ها در فصل 20، Axie Infinity Origin تغییرات زیادی ایجاد شده است که هدف اصلی روان‌تر و ساده‌تر کردن بازی برای بازیکنان تازه وارد است.

اکسی ها در نسخه Origin به محض شروع بازی به یک کارت حمله می کند. بازیکنان حریف به جای انتخاب یکباره کارت های خود در شروع راند، می توانند  آنها را به ترتیب پشت سر هم قرار دهند. بازیکنان دائما در حال فعالیت خواهند بود، یا کارت های خود را بازی می کنند یا اقدامات حریف خود را تماشا می کنند.

این پشت سر هم قرار گرفتن کارت ها باعث می شود که برخی از آمارهای مربوط به Axie مانند “سرعت” در گیم پلی جدید بی ربط باشد. اکسی ها در نسخه Origin به سادگی (HP) دریافت خواهند کرد.

به روز رسانی بازی Axie Infinity

انرژی و کارت‌های استفاده‌نشده دیگر به‌طور پیش‌فرض در طول نبرد جمع نمی‌شوند و مکانیزم های جدید زیادی وجود خواهند داشت که بازیکنان با نگه‌داشتن کارت‌ها، پاداش دریافت کنند یا حتی ممکن است جریمه شوند!

Axie Infinity Origin کارت های نبرد جدیدی را معرفی می کند که تمام توانایی های مربوط به کارت یا برای حمله یا دفاع استفاده می شود. کارت ها دیگر ارزش حمله و دفاع نخواهند داشت.

موفقیت‌های مهم مربوط به گذشته بازی همچنان باقی خواهند ماند. یک آمار جدید به نام خشم معرفی خواهد شد. ضربه های اساسی (critical Hit) تصادفی امکان پذیر نخواهد بود، و خشم باید به عنوان یک استراتژی در تمام نوبت های بازی استفاده شود.

آموزش Axie Infinity

مسابقات و زمین بازی

Sky Mavis به سرعت در حال توسعه و گسترش بازی است. بنا به اخرین گزارش های این کمپانی، آنها برنامه هایی برای زمین بازی Lunacia و مسابقات PvP در اینده خواهند داشت.

اگرچه هنوز خیلی زود است که بگوییم، Lunacia به احتمال زیاد یک زمین بازی سه بعدی خواهد بود. در نسخه اول، هیچ مبارزه ای وجود نخواهد داشت و تیم توسعه دهنده در حال کار بر روی اضافه کردن NPC ها می باشد.

گیم پلی جدید هنوز در دست ساخت است و فقط برای بازیکنانی در دسترس خواهد بود که در حال حاضر صاحب زمین های لوناسیا (lunacia) هستند.

در آینده، این زمین بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد که AXS، توکن حاکمیتی Axie Infinity، دریافت کنند. اکسی های موجود می‌تواند به زمین بازی بپیوندد، زیرا اکسی ها بلیط ورودی شما برای تجربه تمام چیز های موجود در Lunacia به شمار می رود.

تیم حاضر در Sky Mavis راه را برای آینده‌ای امیدوارکننده هموار می‌سازند، و به سرعت با داشتن روحیه نوآورانه و پیشرفت‌های عظیم در گیم‌پلی، مکانیزم های توکن سوزی و استراتژی های بازاریابی، به سمت یک بازی سودآور می‌ روند که می‌تواند برای همه سرگرم‌کننده، جذاب باشد.

 

Axie Infinity چیست؟

Axie Infinity چیست؟

Axie Infinity یک بازی جنگی و پرورش دهنده موجودات است. در ابتدا Axie Infinity در سال 2021 به شبکه Ronin نقل مکان کرد و یک سیستم سهامداری (Staking) برای توکن حاکمیتی AXS خود راه اندازی کرد. در این بازی بازیکنان از 3 NFT (اکسی ها) برای مبارزه با حریفان در حالت ماجراجویی (PvE) و Arena (PvP) استفاده می کردند. جوایز Arena شامل Smooth Love Potions (SLP) و AXS، توکن حاکمیت Axie Infinity می شد.

بازیکنان از SLP برای پرورش Axieهای جدید استفاده می کردند. دریافت توکن های SLP منبع درآمدی برای بسیاری از مردم در کشورهایی مانند فیلیپین می باشد. سازمان‌های شخص ثالث مانند Yield Guild Games در حال ایجاد ابزار و جوامعی برای فراهم کردن پتانسیل لازم و واقعی در این بازی هستند. این روز ها واگذاری و قرض دادن اکسی ها، به روشی پذیرفته شده یک نوع سرمایه گذاری برای صاحبان Axie تبدیل شده است و در عین حال فرصت‌هایی برای کسانی که ممکن است نتوانند به تنهایی هزینه یک تیم از اکسی ها را بپردازند، فراهم می‌کند.

با رشد بیش از 2.9 میلیون بازیکن، انتظار می رود که حرف از Axie ها همچنان در اخبار باقی بماند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از بازی داشته باشید، راهنما و بررسی Axie Infinity متاگردی را مطالعه فرمائید.

هرآنچه که باید درباره بازی Axie Infinity دانست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *