Axie Infinity Origin هفتم آپریل منتشر می شود


بعد از بزرگترین هک DeFi تاریخ به مبلغ 625 میلیون دلار که بر روی شبکه Ronin اتفاق افتاد Sky Mavis اعلام کرد Axie Infinity Origin با تاخیر منتشر خواهد شد. نسخه آپدیت شده این بازی روز 7 آپریل در Mavis Hub برای دانلود قرار داده خواهد شد. Sky Mavis به دلیل عدم علاقه اش به حل هکی که چند روز پیش بر بلاک چین رونین تأثیر گذاشت، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. صرافی‌های متمرکز برای کمک به حل این مشکل وارد عمل شدند، اما تیم Sky Mavis هنوز احساس می‌کردند که زمان مناسبی برای انتشار Origin نیست.

تحت این شرایط ارزش توکن های بازی SLP و AXS به شدت در این هفته پایین آمد و تیم مجبور شد روش بازاریابی خود را تغییر دهد تا بتواند ارزش توکن های خود را افزایش دهد. در کنار انتشار نسخه جدید، تیم تصمیم به برگزاری یک مسابقه 6 روزه کرد. همچنین در 30 مارس پیش نمایشی از نسخه جدید بازی در کانال رسمی یوتیوب آن ها منتشر شد.

 

اتفاقات مهم این هفته چیست؟

اخبار و تریلرهای زیادی در روزهای آینده قبل از عرضه نسخه رسمی منتشر خواهد شد. این اطلاعات شامل ران ها، کارت های جدید و مکانیک گیم پلی خواهد بود.

نسخه جدید Axie Infinity Origin دارای سیستم مبارزه نوبتی، اکسی های رایگان و کارت های اصلاح شده(که تنها شامل ویژگی حمله ای یا دفاعی خواهد بود) می باشد. برنامه کامل این هفته را می توانید در اینفوگراف زیر مشاهده کنید:

نسخه جدید Axie Infinity Origin

رقابت راه اندازی Axie Origin

اگر می خواهید شانسی برای معرفی رسمی ران های رپتایل و طلسم ها در 6 آپریل داشته باشید می توانید در این رقابت شرکت کنید. سه راه برای شرکت در این رقابت وجود دارد:

  • ساختن کارت Origin سفارشی: تیم یک الگو از کارت های خالی Origin را منتشر می کند و به بازیکنان اجازه می دهد آن را ویرایش کرده و یک کارت سفارشی بسازند. می توانید از توانایی های موجود استفاده کرده یا آن ها را اصلاح کنید. یا یک توانایی OP جدید ایجاد کنید یا یک کارت Meme بسازید.
  • داستانی از Arco Beast: یک تاپیک توییتری ایجاد کنید و در آن داستانی از جانور بد نام Arco Beast بنویسید.
  • تزئین اکسی ها: اکسی ها را با بهترین ظاهر پافی، بوبا یا اولک خود را به نمایش بگذارید.

 

محتوای خود را با هشتگ #OriginLaunch در توییتر پست کنید. محتواها توسط اعضای Sky Mavis بررسی خواهند شد. داوری بر اساس اصالت(50%) و کیفیت(50%) خواهد بود. این رقابت هم اکنون آغاز شده و آخرین مهلت ارسال آثار تا 5 آپریل می باشد.

 

Axie Infinity چیست؟

اکسی اینفینیتی یک بازی جنگی و پرورش دهندگی موجودات است که در ابتدا بر روی شبکه اتریوم قرار داشت و در سال 2021 به بلاکچین Ronin منتقل شد و یک سیستم استیک برای توکن حاکمیتی خود AXS راه اندازی کرد. در این بازی بازیکنان از 3 Axie برای مبارزه با حریفان در حالت های PvE و PvP استفاده می کنند. جوایز دریافتی شامل توکن های SLP و AXS می باشد.

بازیکنان از SLP برای پرورش Axieهای جدید استفاده می کنند. Axieهای والد می توانند تعداد محدودی بچه تولید کنند. توکن SLP به منبع درآمد بسیاری از مردم در کشورهایی نظیر فیلیپین تبدیل شده است. اجاره Axieها نیز روشی برای کسب درآمد کسانی که نمی توانند آنها را خریداری کنند تبدیل شده است. با بیش از 2.9 میلیون بازیکن فعال Axie Infinity همچنان یکی از محبوبترین بازی های درآمدزاست. اگر می خواهید این بازی را شروع کنید راهنما و بررسی کامل این بازی را در متاگردی بخوانید.

هرآنچه که باید درباره بازی Axie Infinity دانست

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *