دسترسی اولیه به بازی Big Time برای دارندگان Gold Pass

دسترسی اولیه به Big Time برای دارندگان Gold Pass

استودیوی بازی Big Time خبر از راه اندازی دسترسی اولیه به بازی RPG خود برای دارندگان Gold Pass را داده است. ورژن بتای بازی برای دارندگان Gold Pass در 19 آپریل منتشر خواهد شد.

4 نوع بلیط VIP برای ورود به این بازی وجود دارد. بازیکنان می توانند این بلیط ها را از مارکت OpenSea یا  Big Time marketplace خریداری کنند. این بلیط ها عبارتند از:

  • Gold: به قیمت 499 دلار
  • Silver: به قیمت 299 دلار
  • Jade: به قیمت 179 دلار
  • Ruby: این بلیط ها فروشی نیستند و به اعضای فعال جامعه بازی داده می شود

دسترسی اولیه به بازیکنان امکان استفاده از قابلیت های محدود و NFTهای انحصاری را می دهد. همانطور که گفته شد 4 سطح از دسترسی اولیه برای بلیط های VIP وجود دارد:

  • Gold: دسترسی به NFTهای ایردرآپ های Insane، Mega، Great، Normal از هفته 1 تا 10
  • Silver: دسترسی به NFTهای ایردرآپ های Mega، Great، Normal از هفته 5
  • Jade: دسترسی به NFTهای ایردرآپ های Great، Normal از هفته 8
  • Ruby: دسترسی به NFTهای ایردرآپ های Normal تنها در هفته 10

 

چگونگی خرید بلیط VIP برای دسترسی اولیه به Big Time

چگونگی خرید بلیط VIP برای دسترسی اولیه به Big Time

اگر بلیط VIP ندارید باید آن را از مارکت OpenSea یا Big Time marketplace خریداری کنید. هنگامی که تاریخ آزادسازی بلیط شما برسد باید کیف پول خود را به وبسایت بازی متصل کنید. اگر زودتر از موعد آزادسازی بلیط اقدام به آزادسازی آن کنید NFT شما سوزانده می شود و دسترسی اولیه به شما داده خواهد شد. در زمان حاضر قیمت این بلیط ها در کمترین حالت حدود 1.7 اتریوم برای دسترسی Gold و 0.3 اتریوم برای دسترسی Silver و 0.09 اتریوم برای دسترسی Jade هستند.

 

درباره بازی Big Time

Big Time یک بازی RPG مبتنی بر بلاکچین است که در آن بازیکنان باید به یک تیم بپیوندند و به شکار هیولاها بروند. بازی Big Time دارای آیتم های منحصر به فرد درون بازی مانند سلاح ها و لباس های سفارشی است.

درباره بازی Big Time

بازی Big Time سیستمی به نام Timelines دارد که به بازیکنان اجازه می دهد کاراکتر خود را در چندین کلاس مختلف ارتقا دهند. 3 کلاس اصلی وجود دارد که Warrior, Chronomancer و Shadowblase نام دارند. بازیکنان در طول بازی تجهیزات جدید، مانت ها(Mounts)، حیوانات خانگی(Pets) عناوین(Titles)، رتبه(Rank) و بسیاری موارد دیگر را دریافت می کنند. بازیکنان می توانند ماشین زمان خود را سفارشی کنند، در نقشه بازی سفر کنند و هنگامی که تیم یک milestone را تکمیل کرد NFT جمع آوری کنند.

داستان بازی براساس ماموریت های مبارزه ای با شخصیت های معروف تاریخی و پرده برداری از یک تهدید مرموز است. بازیکنان می توانند NFTهای خود را درون بازی با یکدیگر ترید کنند. بازی Big Time قرار است در نیمه اول سال 2022 برای رایانه های شخصی منتشر شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *