در رویداد Lunacian Summer بازی Axie Infinity اکسی های جدید پرورش دهید

در رویداد Lunacian Summer بازی Axie Infinity اکسی های جدید پرورش دهید

بازی Axie Infinity رویداد جدیدی با نام Lunacian Summer را برگزار می کند. صاحبان Axieها برای مدتی محدود می توانند اکسی های جدید با قطعات تابستانی پرورش دهند. اکسی های با قطعات تابستانی تنها به مدت 50 روز در دسترس هستند و مطمئنا به اقلامی کلکسیونی تبدیل خواهند شد. این Axieها می توانند با قطعات براق و بدن های خاص تابستانی متولد شوند. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این رویداد بپردازیم.

 

Axie Infinity با راه اندازی ورژن جدید خود Axie Origins در مراحل پایانی تست خود برای انتشار رسمی این ورژن قرار دارد. تیم بازی تصمیم به برگزاری رویدادی کرده که به دارندگان Axieها امکان پرورش اکسی های جدید و خاص را می دهد. تاریخ رسمی برای پایان این رویداد مشخص نشده است اما 50 روز پس از شروع آن تقریبا 1 سپتامبر خواهد بود. این رویداد از 13 جولای شروع شده بنابراین اولین Axieها تا 20 جولای متولد خواهند شد.

 

رویداد Lunacian Summer

برخلاف برخی از رویدادهای پرورش قبلی بازی Axie Infinity، رویداد Lunacian Summer نیاز به پرورش اکسی های ردیف خاصی دارد. بازیکنان باید دو Axie با ردیف درست را کنار هم قرار دهند و امیدوار باشند به نتیجه دلخواه برسند.

البته پرورش اکسی های جدید یک پرسه قابل پیشبینی نیست. برای بدست آوردن قطعات تابستانی اکسی های جدید باید ژن صحیح و غالب را به ارث ببرند. بازیکنان می توانند Axieها را با چندین نوع سازگار پرورش دهند تا شانس خود را برای دریافت قطعات تابستانی افزایش دهند. قطعات تابستانی در اصل پوسته هستند تا قطعات جدید. آن ها آمار همان قطعاتی را دارند که با آن ها تعویض می شوند اما یک پوسته خاص و محدود هستند.

رویداد Lunacian Summer

علاوه بر قطعات تابستانی، بدنه های تابستانی نیز وجود دارند. این بدن های تابستانی فقط در Axieهایی که دارای 6 قطعه تابستانی باشند ظاهر می شوند که بسیار کمیاب هستند. قطعات تابستانی شانس این را دارند که براق باشند. هر قطعه تابستانی 1% احتمال جهش به نسخه براق را دارد. اگر دو Axie را که دارای 6 قطعه تابستانی باشند با هم پرورش دهید شانس بدست آوردن اکسی با قطعات تابستانی براق به 5% افزایش می یابد.

قطعات و بدن تابستانی هر دو ارثی هستند و پرورش آن ها تا پایان این رویداد ادامه دارد. این قطعات و بدن های تابستانی پس از اتمام این رویداد هرگز در Axieهای جدید ظاهر نمی شود.

 

بازی Axie Infinity چیست؟

بازی Axie Infinity چیست؟

Axie Infinity یک بازی جنگی و پرورش دهنده موجودات است. این بازی ابتدا بر روی شبکه Ethereum راه اندازی شد و در سال 2021 به زنجیره جانبی شبکه Ronin منتقل شد و یک سیستم استیک برای توکن حاکمیتی آن AXS راه اندازی شد. در این بازی، بازیکنان از تیمی متشکل از NFTهای Axie برای مبارزه با حریفان در حالت های PvE و PvP استفاده می کنند. پاداش های حالت PvP یا همان Arena بصورت توکن های SLP و AXS هستند.

از توکن SLP برای تولید Axieهای جدید استفاده می شود. هر Axie تنها می تواند تعداد محدودی فرزند تولید کند. بازیکنان از Runeها و Charmهایی که در حالت PvE بدست می آورند برای تقویت Axieهای خود استفاده می کنند. با وجود پایگاه کاربران بسیار، سیستم مبارزات PvP و PvE، سیستم سطح بندی و گیم پلی Land که در آینده منتشر خواهد شد، Axie Infinity همچنان در اخبار باقی می ماند.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *