آپدیت فاز 2 بتای بازی Chainmonsters منتشر می شود

آپدیت فاز 2 بتای بازی Chainmonsters منتشر می شود

B-Side Games توسعه دهنده بازی Chainmonsters خبر از انتشار فاز دوم بتای این بازی داد. Chainmonsters یک بازی MMORPG شبیه به Pokemon است که بر روی بلاکچین Flow قرار دارد. اولین بتای این بازی در دسامبر سال گذشته منتشر شد و به تازگی نسخه های اندروید و IOS آن نیز منتشر شده است. آپدیت فاز 2 بتای این بازی شامل ویژگی های جالبی مانند دموهای Chainmon، بازسازی طراحی Chainmonها، بهبود رابط کاربری، بهینه سازی اپلیکیشن های موبایل و … است. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

 

آپدیت های فاز 2 بازی Chainmonsters

تیم B-Side Games اعلام کرده که نسخه دموی Chainmonsters به زودی برای اندروید، IOS، PC و MAC منتشر خواهد شد. نسخه دمو به بازیکنان کمک می کند تا با گیم پلی بازی آشنا شوند. این نسخه بخشی از فاز بتای بازی است و برای مدت محدودی تا زمان اعلام ورژن اصلی 1.0 بازی در دسترس خواهد بود. نسخه دموی بازی Chainmonsters با گیم پلی و گرافیک هیجان انگیز خود در هفته های آینده منتشر خواهد شد. تست فاز 2 بتای بازی به توسعه دهندگان کمک می کند تا بازخوردهای مهمی از بازیکنان در مورد تجربه بازی جمع آوری کنند.

آپدیت های فاز 2 بازی Chainmonsters

توسعه دهندگان بر روی ظاهر سه بعدی Chainmonها نیز کار کرده و آن ها را واقعی تر کرده اند. بدین صورت بافت جدید این هیولاها باعث شده با پس زمینه بازی همخوانی داشته باشند. و در نهایت برخی بهبودها در رابط کاربری بازی صورت گرفته که شامل کشیدن کارت ها با دست می شود، از این قابلیت در صفحه های Squad و Storage استفاده می شود تا بازیکنان بتوانند ارتش Chainmonهای خود را مشاهده کنند.

بهینه سازی های موبایل پس از بررسی فاز 1 بتا انجام شده است و جلوه های بصری بازی نسبت به ورژن های قبل ارتقا یافته است. بازی اکنون با بیش از 30 FPS بصورت پایدار در همه دستگاه ها اجرا می شود. تیم بازی در حال کار بر روی دستیابی به نرخ FPS بالاتر است. یک سیستم دموی صحنه های سینمایی برای دیالوگ ها و کاراکترهای بازی اضافه شده است.

دموی صحنه های سینمایی

بازی Chainmonsters چیست؟

Chainmonsters یک بازی MMORPG مبتنی بر بلاکچین است که توسط تیم B-Side Games توسعه یافته است. بازی ابتدا بر روی بلاکچین Ethereum قرار داشت اما بعدا به بلاکچین Flow منتقل شد. Chainmonsters یکی از گسترده ترین بازی های تست شده در صنعت بازی های بلاکچین است. این بازی شامل NFTهایی است که بازیکنان می توانند از آن ها برای خرید، فروش و یا ترید دارایی های درون بازی در مارکت Chainmonsters استفاده کنند. در حال حاضر هیچ رمز ارز یا ارز درون بازی وجود ندارد و Chainmonsters کاملا متکی بر NFT است. مارکت بازی به بازیکنان امکان خرید لباس، power-upها، آیتم های ترمیم کننده و غذا را می دهد.

جهان Chainmonsters مملو از مناطق زیبا، Chainmonهای خاص و رازهای پنهان است. بازیکنان می توانند از قابلیت سفر سریع برای پرش از مکانی به مکان دیگر استفاده کنند. علاوه بر این می توانند جزیره ای ایجاد کنند و دوستان خود را به آن دعوت کنند. 135 نوع مختلف از Chainmonها در بازی وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی ها و جهش های خاص خود است. داستان بازی در دنیای خیالی Ancora که به 8 جزیره تقسیم می شود اتفاق می افتد. بازیکنان باید Chainmonها را گرفته آن ها را آموزش دهند یا از آن ها برای پرورش و زایش Chainmonهای جدید استفاده کنند. بازی شبیه به بازی Pokemon است که در آن بازیکنان هیولاها را می گیرند، به جنگ می برند و آموزش می دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *