بازی Chainmonsters فاز دوم ورژن بتای خود را 26 آپریل منتشر می کند

بازی Chainmonsters فاز دوم ورژن بتای خود را 26 آپریل منتشر می کند

Chainmonsters بازی MMORPG، شبیه به Pokemon به زودی فاز دوم ورژن بتای خود را منتشر خواهد کرد. فاز اول ورژن بتای این بازی 15 آپریل بسته شد. ورژن های آلفا و بتای این بازی برای بازیکنانی که دسترسی اولیه داشتند در دسترس بوده است. بازی Chainmonsters توسط شرکت B-Side Games بر روی بلاکچین Flow توسعه یافته که بیشترین توجه کاربران این بلاکچین را به خود جلب کرده است. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

 

ویژگی های جدید فاز دوم ورژن بتای بازی

در فاز اول ورژن بتای بازی Chainmonsters، بازیکنان توانستند این بازی را بر روی پلتفرم های مختلف از جمله Android، IOS، MAC و PC تجربه کنند. تیم بازی در فاز اول بتا دریافت که بازیکنان می خواهند محتوای جدید بازی را همزمان در پلتفرم های مختلف بدون تاخیر بازی کنند در نتیجه تیم تصمیم به اجرای یک رویداد تست استرس(Stress Test) گرفت که در آن بازیکنان بطور همزمان بر روی پلتفرم های مختلف به بازی کردن مشغول شوند.

این رویدادهای تست استرس در طول سال جاری رخ خواهند داد و بر چندین مکانیزم و ویژگی کلیدی بازی از جمله جنگ های جهان باز، ماموریت های داستانی، سیاه چال ها و ویژگی های اجتماعی بازی تمرکز خواهند داشت. دسترسی به این رویدادها برای تمام کسانی که اکانت بازی را دارند آزاد است.

ویژگی های جدید فاز دوم ورژن بتای بازی

فاز دوم ورژن بتای این بازی به آزمایش جنبه های مختلف بازی مانند گیم پلی و پلتفرم های مختلف آن می پردازد. در این ورژن ویژگی پاداش نیز برای بازیکنان فعال خواهد شد. هرچه تعداد بازیکنان در این مرحله بیشتر باشد پاداش های بیشتری نیز توزیع خواهد شد. البته این سیستم پاداش توسط تیم توسعه دهنده بازی فاش نشده است.

 

صاحبان Closed Beta Pass چطور؟

صاحبان Closed Beta Pass به تست ها و فعالیت های مختلف در طول سال جاری دسترسی خواهند داشت. صاحبان Closed Beta Pass یک هفته قبل از انتشار ورژن اصلی به بازی دسترسی پیدا می کنند. آن ها همچنین یک هفته زودتر به فاز 2 دسترسی خواهند داشت.

بازی Chainmonsters چیست؟

بازی Chainmonsters چیست؟

Chainmonsters یک بازی MMORPG مبتنی بر بلاکچین است که توسط شرکت B-Side Games توسعه یافته است. در ابتدا این بازی بر روی بلاکچین اتریوم اجرا می شد اما بعدا به بلاکچین Flow منتقل شد. بازی Chainmonsters یکی از گسترده ترین بازی های آزمایش شده در صنعت بازی های بلاکچین است. این بازی شامل NFTهایی است که بازیکنان می توانند از آن ها برای خرید، فروش و ترید دارایی های درون بازی استفاده کنند.

135 Chainmons مختلف در این بازی وجود دارد که همگی آن ها دارای مجموعه هایی از ویژگی ها(traits) و جهش های(mutations) منحصر به فرد هستند. داستان بازی در دنیای خیالی Ancora اتفاق می افتد که شامل 8 جزیره مختلف است. بازیکنان باید Chainmonsها را بگیرند و آن ها را آموزش دهند یا از آن ها برای زایش و پرورش(Breed) استفاده کنند. این بازی شبیه به بازی های RPG Pokemon است که در آن بازیکنان باید هیولاها را بگیرند، آموزش دهند و بجنگند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *