آغاز فروش NFTهای بازی Chumbi Valley

آغاز فروش NFTهای بازی Chumbi Valley

بازی Chumbi Valley به بازیکنان اولیه خود پاداش می دهد. آن ها قبلا یک سری ایردراپ برای دارندگان Seed Chumbis انجام دادند. اکنون تیم این بازی فرصتی را برای خرید NFTهای ویژه، برای کسانی که قبل از 14 آپریل اقدام به استیک حداقل 1000 توکن CHMB در سایت آن ها کرده اند می دهد.

بازیکنان بازی Chumbi Valley در ژانویه سال جاری شروع به استیک توکن CHMB خود به مدت 3 ماه کردند. اکنون که دوره استیک آنان رو به اتمام است تیم Chumbi Valley تصمیم گرفته به آنان فرصتی برای خرید یک جعبه NFT ویژه را بدهد. نرخ سود استیک توکن CHMB که به بیش از 100% رسید به خودی خود پاداشی فوق العاده بود اما بدست آوردن NFTهایی با مینت محدود حتی جذاب تر نیز می باشد. اگر Chumbi Valley به یک بازی موفق تبدیل شود این NFTها می توانند بسیار ارزشمند شوند.

 

NFTهای ویژه Chumbi Valley

NFTهای ویژه Chumbi Valley از 14 آپریل ساعت 7:30 بعد از ظهر به وقت گرینویچ(GMT) به مدت 4 روز به فروش می رسند. این جعبه های NFT به قیمت 40,000 توکن CHMB به فروش می رسند که پس از آن توکن های جمع شده سوزانده خواهند شد. محدودیتی برای خرید NFTها وجود ندارد که متاسفانه فرصتی را برای نهنگ ها ایجاد می کند تا مقدار بسیاری از این NFTها را تصاحب کنند.

تنها 3000 جعبه NFT در دسترس خواهد بود که اگر همه آن ها فروش نروند تیم Chumbi Valley یک نظرسنجی برگزار می کند تا تصمیم بگیرد با باقی جعبه ها چه کند. در ابتدا تیم بازی Chumbi Valley اعلام کرد هر کس مقدار 1000 توکن CHMB را تا قبل از 14 آپریل استیک کند واجد شرایط شرکت در این دور فروش NFT خواهد بود اما پس از بازخوردهای منفی کاربران نسبت به این قضیه تیم تصمیم گرفت که توکن ها باید حداقل 1 ماه استیک شده باشند.

Lantern of Revealing

تضمین شده است که هر جعبه NFT شامل یک Lantern of Revealing خواهد بود. تنها 3000 عدد Lantern of Revealing مینت خواهند شد. این آیتم به بازیکنان اجازه می دهد تا مناطق تاریک نقشه را کشف کنند. همچنین هر جعبه ممکن است شامل 4 آیتم کمیاب باشد. این آیتم ها عبارتند از:

  • Chumbi Village Lands با 500 مینت و شانس 16.66 درصد
  • Gen 1 Chumbis با 500 مینت و شانس 16.66 درصد
  • Free Chumbi Merch Coupon با 100 مینت و شانس 3.33 درصد
  • Seed Chumbis با 5 مینت Rare و 5 مینت Epic با شانس 3.33 درصد

NFTهای ویژه Chumbi Valley

اگرچه قیمت توکن CHMB بسیار پایین تر از بالاترین قیمت خود بوده است اما با این اعلامیه قیمت این توکن 10 درصد افزایش داشته است. قیمت این توکن در حدود 0.007 دلار است که قیمت تمام شده هر جعبه NFT را به 300 دلار می رساند. استیک و خرید جعبه ها همگی بر روی بلاکچین Binance انجام می شوند. جعبه های NFT پس از فروش مینت می شوند و به آدرس Polygon کسانی که آن ها را خریده اند انتقال داده می شوند. تاریخ باز شدن این جعبه ها هنوز مشخص نیست.

 

آینده پیشروی Chumbi Valley چه خواهد بود؟

رویدادهای فروش NFT و زایش و پرورش(Breeding) بازی Chumbi Valley عالی هستند اما خود بازی چطور؟ خبر خوب اینکه نسخه بتای بازی برای دارندگان Seed Chumbi بزودی عرضه خواهد شد. همچنین باید شاهد افتتاح مارکت رسمی بر روی وبسایت Chumbi Valley و فروش Landهای آن باشیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *