با تکمیل ماموریت های روزانه در MOMOverse پاداش دریافت کنید

با تکمیل ماموریت های روزانه در MOMOverse پاداش دریافت کنید

MOBOX با اضافه کردن ماموریت های روزانه همچنان در حال گسترش مرکز اجتماعی و متاورس خود MOMOverse است. اکنون بازیکنان می توانند با انجام کارهای ساده پاداش هایی درون بازی دریافت کنند. MOMOverse که در اوایل سال جاری منتشر شده است همچنان ویژگی های جدیدی به متاورس خود اضافه می کند تا بازیکنان را تشویق به وقت گذرانی در دنیای مجازی خود کند.

جدیدترین ویژگی اضافه شده به این متاورس “ماموریت های روزانه” است. هر روز بازیکنان مجموعه ای تصادفی از ماموریت ها را دریافت می کنند و با تکمیل آن ها Treasure Map(نقشه گنج) دریافت می کنند. با دنبال کردن نقشه گنج می توانند پاداش خود را پیدا کنند.

 

ماموریت های روزانه MOMOverse

ماموریت های روزانه در متاورس MOMOverse شامل مواردی مانند گرفتن MOMOها، استخراج مواد، بازی کردن و سایر فعالیت های درون این جهان است. بازیکنان به ازای تکمیل این ماموریت ها نقشه گنج دریافت خواهند کرد. از نقشه گنج می توان برای پیدا کردن گنجینه دفن شده استفاده کرد که ممکن است حاوی منابع یا MOBallها باشد. از MOBallها برای گرفتن MOMOهای وحشی استفاده می شوند.

ماموریت ها و پاداش های آن ها هر روز ساعت 8 صبح به وقت UTC بازنشانی می شوند بنابراین بازیکنان باید پاداش های خود را قبل از این ساعت دریافت کنند. رابط کاربری ماموریت ها درون بازی یک تایمر شمارش معکوس در پایین پنجره خود دارد که می توان زمان باقی مانده را از آن مشاهده کرد.

بازیکنان باید برای شرکت در این ماموریت ها آواتار MOBOX داشته باشند. کسانی که آواتار ندارند می توانند آن را از این لینک تهیه کنند. ارزان ترین آواتارها کمتر از 8 دلار قیمت دارند. فعالیت های دیگری مانند بازی Survivor و هدایای Binance نیز نیاز به آواتار دارند. پس کسانی که می خواهند در این متاورس وقت گذرانی کنند بهتر است یک آواتار داشته باشند.

آواتارهای MOBOX

MOBOX چیست؟

MOBOX یک پلتفرم بازی است که بر روی زنجیره بایننس(Binance Chain) قرار دارد و شامل برخی عناصر مالی غیرمتمرکز است. اگرچه MOBOX در ابتدا به عنوان یک سیستم DeFi شروع به فعالیت کرد اما چندین بازی توسعه داده است و اخیرا دنیای مجازی خود را با نام متاورس MOMOverse راه اندازی کرده است.

اگرچه بازی های ساخته شده توسط این پلتفرم برای موبایل طراحی شده اند اما می توان آن ها را در دسکتاپ نیز بازی کرد. تمامی این بازی های سرگرم کننده هستند و پاداش هایی به نفرات برتر خود می دهند. در بیشتر این بازی ها با خرج کردن توکن های MBOX می توان پیشرفتی سریعتر داشت.

صاحبان توکن های MBOX می توانند توکن های خود را در سایت استیک کنند و بازدهی ثابتی از آن دریافت کنند. بازیکنان همچنین می توانند در لاتاری ها شرکت کرده و جعبه های حاوی MOMO یا توکن های MEC(برای ارتقای MOMOها استفاده می شود) را برنده شوند. MOMOها را نیز می توان استیک کرد و توکن MBOX پاداش گرفت. با این سیستم مالکان تشویق می شوند دارایی های خود را برای درآمد بیشتر استیک کنند اما هر زمان بخواهند می توانند آن ها را نقد کنند.

جهان MOMOverse ترکیبی از یک مرکز اجتماعی، رابط کاربری DeFi و یک بازی ساخت و ساز است. به نظر می رسد هدف نهایی امکان دسترسی به کل اکوسیستم MOBOX از طریق MOMOverse می باشد. برنامه های آینده ای متاورس شامل مالکیت خانه با قابلیت دکوراسیون است. MOMOverse بر روی مرورگرهای وب و دستگاه های اندرویدی در دسترس است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *