در مسابقات جدید VoxEdit متاورس Sandbox شرکت کرده و پاداش بگیرید

در مسابقات جدید VoxEdit متاورس Sandbox شرکت کرده و پاداش بگیرید

VoxEdit نرم افزار رسمی ویرایش Voxel متاورس Sandbox همچنان میزبان مسابقاتی برای سازندگان است و فرصتی برای کسب درآمد آن ها فراهم می کند. در ماه جاری 2 مسابقه بصورت هم زمان در این پلتفرم برگزار می شود. اولی برای بالون های هوای گرم(Hot Air Balloons) و دیگری با مشارکت Star Atlas برای ایجاد ورژن voxelized بخشی از این بازی. 10 نفر اول این مسابقات پاداش های ارزشمندی دریافت می کنند. شرکت در این مسابقات رایگان است.

اگرچه ممکن است متاورس Sandbox بخشی از شور و هیجان اولیه خود را نسبت به دیگر دنیاهای مجازی و متاورس ها از دست داده باشد اما هنوز هم یکی از مهمترین متاورس ها بشمار می رود. بخش مهمی از محتوای این متاورس توسط کاربران ایجاد شده است که شامل بازی ها، NPCها، اشیاء و دیگر چیزهای درون این اکوسیستم است. این موارد همگی توسط نرم افزار VoxEdit طراحی می شوند.

نرم افزار VoxEdit بطور منظم مسابقاتی را در جهت تبلیغ خود و تشویق سازندگان محتوا برگزار می کند. قوانین کلی این مسابقات شامل مواردی مانند عدم نژادپرستی، عدم وجود محتوای جنسی، محتوای با کیفیت و عدم سرقت ادبی است.

 

مسابقه Hot Air Balloons متاورس Sandbox

مسابقه Hot Air Balloons متاورس Sandbox

مسابقه اول نسبتا ساده است. یک بالون هوای گرم طراحی کنید. از آنجایی که این ایده بسیار ساده است خلاقیت نقشی اساسی در این مسابقه ایفا خواهد کرد. شرکت کنندگان باید بالونی طراحی کنند که در میان دیگر بالون ها حرفی برای گفتن داشته باشد از طرفی نیز چون محدودیتی در خلاقیت به کار رفته در بالون ها وجود ندارد می توان شاهد طراحی بالون هایی عجیب و غریب بود. ابعاد بالون ها ار هر طرف نباید بیش از 512 وکسل باشد. پاداش های این مسابقه به شرح زیر است:

  • نفر اول: 6,000 توکن SAND
  • نفر دوم: 3,500 توکن SAND
  • نفر سوم: 2,000 توکن SAND
  • نفر چهارم تا دهم: 500 توکن SAND

شرکت کنندگان باید یک GIF متحرک(ترجیحا با ابزار Gyazo) بسازند و آن را با منشن کردن @VoxEdit و @TheSandboxGame و هشتگ #VoxEditWeekly توییت کنند و در نهایت فرم ارسال رسمی را پر کنند.

لینک فرم ارسال رسمی

زمان ارسال آثار از 5 تا 12 می ساعت 23:59 به وقت UTC می باشد. بررسی و رای گیری از 13 تا 27 می انجام خواهد شد و نتایج در 2 ژوئن اعلام می شود.

 

مسابقه Star Atlas Faction متاورس Sandbox

مسابقه بعدی با مشارکت بازی درآمدزای Star Atlas برگزار می شود. برای این مسابقه طراحان باید یک شخصیت از 3 جناح the Oni, the Ustur, یا the MUD این بازی را طراحی کنند. اگرچه شرکت کنندگان می توانند چیزی مانند تصویر زیر طراحی کنند اما بهتر است در مورد جناح ها(Faction) مطالعه کنند و جزئیات و ایده های بیشتری بدست آورند. اطلاعات بیشتر در مورد این 3 جناح را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید.

3 جناح مختلف بازی Star Atlas

مسابقه Star Atlas Faction متاورس Sandbox

مسابقه دیگری نیز با همکاری Star Atlas برگزار می شود. هدف این مسابقه طراحی آواتاری با الهام از BLOND:ISH هنرمندی که هم برای متاورس Sandbox و هم برای بازی Star Atlas آثاری را خلق کرده است، می باشد. این آواتارها باید سایز استاندارد آواتار داشته باشند. پاداش های این مسابقه بسیار ارزشمند هستند. پاداش نفر اول هم اکنون چیزی حدود 50,000 دلار ارزش دارد. پاداش های این مسابقه شامل توکن SAND و NFTهای بازی Star Atlas می باشد:

  • نفر اول: 20,000 توکن SAND و یک Opal Bitboat
  • نفر دوم: 15,000 توکن SAND، دو Calico ATS Enforcers و یک Calico Medtech
  • نفر سوم: 8,000 توکن SAND، یک Ogrika Mik، یک Busan Thrill of Life و یک Calico Medtech
  • نفر چهارم تا دهم: 1,000 توکن SAND و یک Busan Thrill of Life

علاوه بر اینها شخصی که بهترین آواتار را طراحی کند NFTهای Ogrika Mik و Busan Thrill of Life را دریافت خواهد کرد.

طبق معمول شرکت کنندگان باید یک GIF متحرک بسازند و یا هشتگ های #VoxEditWeekly و #WeAreStarAtlas و منشن کردن اکانت های @VoxEdit و @TheSandboxGame و @StarAtlas آن را توییت و سپس فرم ارسال رسمی را پر کنند.

لینک فرم ارسال رسمی

زمان ارسال آثار این مسابقه از 2 تا 15 می ساعت 23:59 به وقت UTC می باشد. بررسی و رای گیری از 16 می تا 5 ژوئن انجام خواهد شد و نتایج در 11 ژوئن اعلام می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *