برگزاری تورنومنت های Meda Shooter در Cryptomeda

برگزاری تورنومنت های Meda Shooter در Cryptomeda

اکوسیستم Cryptomeda اخیرا از انتشار NFTهای درون مینی بازی خود Meda Shooter خبر داد. Weaponsهایی که به عنوان NFT به دست می آیند بطور دائمی آمار کاراکتر بازیکنان را افزایش می دهند. تیم Cryptomeda از غافلگیری طرفداران خود دست برنمی دارد و دائما با آپدیت های جدید، رویدادهای اجتماعی و تورنومنت ها بازیکنان را مشغول نگه می دارد تا بازی Meda Wars را در اواخر سال جاری منتشر کند. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این تورنومنت و NFTهای آن بپردازیم.

 

Meda Shooter یک بازی تیراندازی است که بصورت افقی و بی نهایت ادامه دارد. در این بازی بازیکنان به عنوان یک قهرمان به مبارزه با انبوهی از دشمنان می پردازند. بازیکنان می توانند قهرمان خود را حرکت داده و گلوله ها را جا خالی دهند. کشتن دشمنان به بازیکن شانس بدست آوردن توکن TECH را می دهد که برای بدست آوردن Perksهای خاص استفاده می شوند. Perksها به بازیکن را درنده تر کرده و به آن ها کمک می کند با دشمنان بیشتری مبارزه کنند.

بازی Meda Shooter کاملا رایگان است و هر بازیکنی می تواند در تورنومنت آن شرکت کند. برای ورود به این بازی به وبسایت آن رفته و کیف پول شبکه Polygon خود را به آن متصل کنید و از بازی لذت ببرید.

 

NFTهای Weapons بازی Meda Shooter

NFTهای Weapons بازی Meda Shooter

با آپدیت NFTهای Weapon بازیکنان می توانند از این بازی کسب درآمد کنند. در حال حاضر تنها سلاح های دور برد(Ranged) را می توان به عنوان NFT از مارکت بازی خریداری کرد اما در آینده سلاح های نزدیک زن(Melee) نیز در دسترس قرار خواهند گرفت. این سلاح ها آماری سفارشی دارند که توسعه دهندگان می توانند آن ها را از طریق API تغییر دهند. قرارداد هوشمند این Weaponها از ویژگی هایی مانند ساخت(crafting)، ذوب(melting)، ادغام(merging) و یا ارتقا(upgrading) آن ها پشتیبانی می کند. این موارد در بازی Meda Wars پیاده سازی خواهند شد.

Weaponها شامل 3 ویژگی هستند که بصورت تصادفی بین 0 تا 100 قرار دارد. این ویژگی ها از طریق API در دسترس هستند و با بلاکچین همگام می باشند. بنابراین Weaponها بصورت تضمینی منحصر به فرد هستند.

 

تورنومنت بازی Meda Shooter

تورنومنت بازی Meda Shooter

تیم Cryptomeda و شرکایش قصد دارند تورنومنت Meda Shooter را برگزار کنند که 12 نفر برتر هر هفته به دور پایانی این تورنومنت راه پیدا کرده و پاداش هایی دریافت می کنند. این پاداش ها عبارتند از:

  • نفر اول: Revolution card + Legendary land + Weapon
  • نفر دوم: NFT Hero + Rare land + Weapon
  • نفر سوم: NFT Hero + Common land + Weapon
  • نفرات 4 تا 6: NFT Hero + Weapon
  • نفرات 7 تا 12: Common land + Weapon
  • نفرات 13 تا 50: Weapon

مسابقات مقدماتی این تورنومنت از 25 آپریل ساعت 2 بعد از ظهر به وقت UTC آغاز خواهد شد و فینال در روز 30 آپریل برگزار خواهد شد. نفر اول این تورنومنت یک کارت Revolution دریافت خواهد کرد که کمیاب ترین و باارزش ترین NFT در جهان Cryptomeda است. در حال حاضر تنها 60 عدد از این NFT موجود است.

پخش و استریم این رویداد در Discord است. هر بازیکن اجازه یک بار دور آزمایشی را دارد و پس از آن باید به مدیران اعلام کند که دور نهایی خود را می خواهد شروع کند تا امتیازش مورد قبول قرار گیرد.

پس از اتمام این دور از تورنومنت، مسابقات Meda Shooter هر دو هفته یکبار با یک روز تعطیلی بین راندها برگزار خواهند شد. این رویدادها فرصتی فوق العاده برای شرکت در متاورس رو به رشد Cryptomeda و به دست آوردن NFTهای رایگان در قالب سلاح، شخصیت های قهرمان و کارت های زمین است.

 

100 NFT رایگان دریافت کنید

به عنوان بخشی از تبلیغات این تورنومنت تیم Cryptomeda اقدام به پخش 100 NFT اسلحه رایگان کرده است. تنها کافیست به لینک زیر بروید و آدرس کیف پول Polygon خود را به آن متصل کنید.

لینک دریافت NFT رایگان

 

CryptoMeda چیست؟

CryptoMeda چیست؟

Cryptomeda یک اکوسیستم مبتنی بر توکن های غیرمثلی(NFT) است که برای متحول کردن مارکت بازی های NFT طراحی شده است. هدف این پروژه این است که دنیای کریپتو را در همه سطوح جذاب و سرگرم کننده کند. Cryptomeda بر روی شبکه بلاکچین Polygon ساخته شده و در هسته خود یک پلتفرم سرگرمی است که راه های مختلفی برای کسب درآمد از کلکسیون های NFT را فراهم می کند. این NFTها را می توان در اکوسیستم Cryptomeda خرید، فروش و ترید نمود. اکوسیستم Cryptomeda دارای یک توکن با نام TECH است که برای انجام معاملات درون این پلتفرم و مارکت آن مورد استفاده قرار می گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *