DEFY در تلاش برای دستیابی به جایگاه اول بازی های واقعیت افزوده

DEFY در تلاش برای دستیابی به جایگاه اول بازی های واقعیت افزوده

در چند ماه اخیر شاهد روند صعودی بازی های Move to Earn (درآمد از فعالیت) بوده ایم. پروژه هایی مانند Dustland Runner, Genopets و StepN به بازیکنان خود برای انجام فعالیت های بدنی پاداش می دهند. بازی DEFY پا را کمی جلوتر گذاشته و می خواهد از کانسپت AR (واقعیت افزوده) در این راستا بهره گیرد. این بازی با مینت موفق NFTها ماسک Genesis خود و سرمایه گذاری دوره اولیه(seed funding) به مبلغ 3.5 میلیون دلار و به رهبری Animoca Brands هم اکنون یک رقیب جدی در بازی های Move to Earn است. با متاگردی همراه باشید تا بیشتر با این پروژه درآمدزا آشنا شوید.

 

DEFY چیست؟

DEFY یک بازی موبایل است که در آن بازیکنان به یک گروه هکری انقلابی محلق می شوند که هدف آن ها مبارزه با شرکت شیطانی Future Systems خواهد بود. بهترین راه شکست دادن آن ها سرقت توکن آن ها FCOIN خواهد بود. برای انجام این کار بازیکنان باید به ماموریت های هک بروند که آن ها را مستلزم به تحرک و گشت و گذار در محیط پیرامونشان به کمک ابزار واقعیت افزوده(AR) می کند. با گشت و گذار در محیط پیرامون بازیکنان باید نقاط ضعف و آسیب پذیر شبکه Future Systems را بیابند.

انتشار ورژن Alpha بازی DEFY برای روز 14 آپریل برنامه ریزی شده است. اگر می خواهید در این بازی شرکت کنید زمان آن است که NFTهای ماسک DEFY را تهیه کنید. این بازی برای سیستم عامل های Android و IOS عرضه خواهد شد و در شبکه بلاکچین Polygon اجرا می شود.

در یک دنیای آخرالزمانی آینده، شبکه Future Systems قدرتی به دست آورده است که دیکتاتورها خوابش را هم نمی دیدند. این شرکت مرموز از طریق خریدهایی سری کنترل شبکه جهانی اینترنت را در دست گرفته و ادعا می کند که اینترنت را رایگان در اختیار همه قرار می دهد. حریم خصوصی و فردیت تنها خاطراتی از گذشته هستند. مردم جهان برای تامین نیازهای اولیه خود که قبل ها توسط دولت ها کنترل می شد به شرکت Future Systems متکی هستند. نیازهایی همچون بهداشت، آموزش و پول. DEFY آمده است تا متاورس را از چنگال شرکت شیطانی Future Systems آزاد کند.

DEFY چیست؟

 

دور سرمایه گذاری اولیه توسط Animoca Brands و OliveX انجام شد

چند روز پیش اعلام شد DEFY دور سرمایه گذاری اولیه(seed round) خود را با 3.5 میلیون دلار تکمیل کرده است. این سرمایه گذاری توسط شرکت های Animoca Brands, OliveX و Spartan Group انجام شده است. از دیگر سرمایه گذاران این پروژه می توان به Polygon Studios, GameFi Ventures, Bixin Ventures, Unanimous Capital, PathDAO, و Play It Forward DAO اشاره کرد.

Yat Siu,از بنیانگذاران و رئیس شرکت Animoca Brands می گوید:

DEFY این پتانسیل را دارد تا پلی برای ورود جامعه بازی های موبایلی به دنیای NFTها باشد. DEFY تجربه مالکیت NFT را با استفاده از فناوری AR تغییر می دهد و باعث جذابتر شدن متاورس خواهد شد.

 

NFTهای ماسک Genesis و مینت های جدید آن

برای دسترسی به بازی DEFY بازیکنان نیاز به یک DEFY Mask NFT دارند. این NFTها با توکن های $DEFY عرضه می شوند. البته NFTهای فاز 1 آن توکن های بیشتری نسبت به فازهای بعدی داشتند.

NFTهای ماسک Genesis و مینت های جدید آن

اولین مینت این NFTها 26 مارس انجام شد و 1300 ماسک مینت شد. هر ماسک به قیمت 160 توکن Matic مینت شده است. داشتن ماسک های فاز 1 نتنها به شما اجازه دسترسی به بازی DEFY را می دهد بلکه 10 کارت دعوت نیز برای فاز 2 به شما می دهد. به همین ترتیب صاحبان ماسک های فاز 2 نیز دعوتنامه هایی برای فاز 3 دریافت می کنند. با این روش جامعه هدف آن ها رشد کرده و از هجوم ربات ها در هنگام مینت کردن جلوگیری می شود. اگر می خواهید از کسانی که در فاز 1 ماسک گرفته اند دعوتنامه دریافت کنید باید به سرور Discord این بازی بپیوندید.

 

نتیجه گیری نهایی

بازی DEFY یکی دیگر از پروژه های Move to Earn است. برای بازی کردن لازم نیست بدنی کاملا آماده و سالم داشته باشید همین که از اتاق خود خارج شوید و در محیط پیرامون خود گشت و گذار کنید کافیست.

با وجود جامعه کاربری قوی و لیستی از سرمایه گذاران فوق العاده می توان آینده ای موفق برای DEFY متصور شد. متاورس آن ها بسیار جذاب و سرگرم کننده به نظر می رسد و NFTها نیز به خوبی طراحی شده اند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *