راه اندازی استیکینگ در Genesis Worlds

راه اندازی استیکینگ در Genesis Worlds

Genesis Worlds، پروژه جاه‌طلبانه «100 ساله» متاورس از Game Credits، اخیراً اعلام کرد که برنامه‌ای برای ایجاد یک برنامه استیک کردن (سپرده گذاری) برای توکن GENESIS خود دارد. کاربران با Mining Claims یا با قرار دادن توکن های GAME، توکن های GENESIS به دست می آورند. صرافی Quickswap یا سایر بازارهای توکن نیز فرصت هایی را برای خرید مستقیم توکن فراهم می کنند. سهامداران توکن‌های GENESIS درآمد غیرفعال و ترکیبی و در نهایت فرصتی برای هدایت حاکمیت دنیای Genesis دریافت می‌کنند.

پس از فروش اولین Mining Claims خود در ژانویه، Genesis Worlds آماده می باشد تا آپشن جدیدی برای کسب توکن های GENESIS به برنامه خود اضافه کند. صاحبان Claims صرفاً برای داشتن NFTها به طور منظم پرداختی های GENESIS را دریافت می کنند. از تاریخ 24 فوریه، آن توکن‌های GENESIS می‌توانند درآمد غیرفعال خود را از طریق یک برنامه سپرده گذاری جدید (Staking) ایجاد کنند.

 

استیک کردن توکن حاکمیتی GENESIS

تیم Genesis Worlds،استیک کردن توکن GENESIS را “Governance Staking” می نامند. این دلیل که وقتی لایه حاکمیتی به اکوسیستم اضافه شد، توکن‌های موجود به عنوان رای برای پیشنهادات جامعه عمل می‌کنند. در این بین، صاحبان توکن که در استخر سپرده گذاری دارند، توکن های GENESIS بیشتری نیز کسب می کنند.

هر روز، استخر با توکن هایی برابر با نصف GENESIS تولیدی در آن روز از Mining Claims پر می شود. این مقدار کمی نیست. در حال حاضر بیش از 9.5 هزار Mining Claims وجود دارد که هر کدام روزانه حدود 6.3 GENESIS تولید می کنند که در مجموع به 60 هزار توکن می رسد. بنابراین نیمی از آن، 30 هزار توکن GENESIS، هر روز استخر را پر می کند. و همانطور که بازیکنان Mining Claims بیشتری را خریداری می کنند، استخر پاداش افزایش می یابد!

قرار دادن توکن‌های GENESIS نیازی به دوره لاک آپ (بازه زمانی که در آن سهامداران از حق فروش سهام خود چشم پوشی کنند.) ندارد. مالکان می توانند در هر زمان توکن ها را به اشتراک بگذارند و از آنها جدا شوند. همه جوایز توکن دریافتی به صورت خودکار ترکیب می شوند. بنابراین حتی اگر نمی‌خواهید Mining Claims بخرید، صرفاً داشتن و به اشتراک گذاشتن توکن‌های GENESIS درآمد غیرفعال و فرصتی برای مشارکت در هدایت آینده بازی فراهم می‌کند!

در حال حاضر Mining Claims در شش دنیای مختلف بازی وجود دارد که به زودی جهان های جدیدی باز می شوند.

 

Mining Claims چیست؟

Mining Claims چیست؟این NFT که با GAME (توکن‌های اعتبار بازی) خریداری می‌شود، درآمد غیرفعالی را در قالب توکن‌های GENESIS ارائه می دهد. Mining Claim ها برای هر جهان در متاورس Genesis Worlds وجود دارد. Mining Claims  اولین حقوق را در فروش زمین برای جهان متعلق به مالک اعطا می کند. آنها همچنین فرصتی برای مشارکت در حکمرانی جهان های داخل بازی ارائه می دهند.

Mining Claims، که «لیکوئید NFT» نامیده می شوند، بر اساس منحنی پیوند به فروش می رسد. این بدان معناست که هر بار که یک Claim به فروش می‌رسد، خرید Claim بعدی گران‌تر می‌شود. پروژه هایی مانند Euler Beats و Gala Nodes از همین مفهوم استفاده می کنند. این محدودیت ملایمی برای تعداد Claimها بر اساس آنچه بازار مایل به پرداخت است، فراهم می کند. ده درصد از هر فروش Mining Claims به بنیاد جنسیس برای توسعه ابزارهایی برای Genesis Worlds مانند مشتریان، سیستم‌های جستجو، ویرایشگر نقشه و غیره می‌رسد.

با این منحنی پیوند، این امکان وجود دارد که Mining Claims خود را در هر زمان بر اساس قیمت فعلی Claim های جدید به فروش برسانید.

 

Genesis Worlds چیست؟

Genesis Worlds که توسط بنیانگذاران توکن GAME توسعه یافته است، خود را به عنوان یک “جهان بازی چندگانه” معرفی می کند. در یک رویکرد مقدماتی، Genesis Worlds برای جامعه برنامه‌ریزی می‌کند تا متاورس خود را بسازد. اگرچه این ایده و فرآیند در ابتدا توسط Game Credits طراحی شد، اما هدف، حکومت و ایجاد جامعه واقعی می باشد. و حتی مدیریت نحوه عملکرد سیستم حکومتی! پس از اتمام دوره راه اندازی اولیه، جامعه استیکینگ خود و همچنین جهان های فردی را اداره و نظارت خواهد کرد.

Genesis Worlds چیست؟

در حال حاضر، Genesis Worlds در حال فروش Mining Claims می باشد. Mining Claims، توکن های GENESIS را به صورت روزانه تولید می کنند. آنها همچنین این شانس را خواهند داشت که در آینده به NFT زمین تبدیل شوند. Genesis Worlds بر بستر Polygon راه اندازی و اجرا می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *