مینت Genopets Habitat آغاز شد

مینت Genopets Habitat آغاز شد

زمان مونتاژ Genopets Habitat بازی Genopets برای آن دسته از افرادی که موفق به حل معماها شدند یا کسانی که مواد مورد نیاز را از مارکت خریداری کردند، رسیده است. این زیستگاه ها(Habitat) به عنوان پایگاه خانگی برای Genopetهای شما عمل می کنند و درآمد بالقوه ای را از طریق تولید توکن و کریستال(Crystal) فراهم می کند.

مینت Habitat برای Genopetها از 4 آپریل آغاز شده و به مدت 1 ماه ادامه دارد. هنگامی که این بازه زمانی تمام شود هیچ زیستگاه دیگری تولید نخواهد شد. کریستال های تصفیه شده ای که در این مدت استفاده نشوند بعدا در بازی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. ساخت Habitat نیاز به 5 کریستال تصفیه شده از نوع های مختلف(Earth, Water, Metal, Fire و Wood) دارد. علاوه بر اینها یک دانه Terraform و 10 توکن GENE و مقداری SOL برای کارمزد تراکنش نیاز است.

 

زیستگاه های Genopetها

زیستگاه ها(Genopets Habitat) مناظر سه بعدی هستند که به عنوان خانه برای Genopetها استفاده می شوند. با وجود Free to Play بودن بازی، داشتن یک زیستگاه می تواند مزایایی داشته باشد. این زیستگاه ها به عنوان پاداش توکن و کریستال های تصفیه نشده تولید می کنند و کریستال ها را تصفیه می کنند. همچنین محل اصلی برای تولید و ارتقا حیوانات خانگی(pet) خواهد بود. زیستگاه ها قابل ارتقا هستند که در نتیجه آن سرعت تولید و تصفیه کریستال ها بیشتر می شود. این زیستگاه ها بصورت روزانه کریستال تصفیه نشده تولید می کنند که پس از تصفیه آن ها تبدیل به NFT می شوند که قابل فروش یا ترید خواهند بود.

زیستگاه های Genopetها در Genesis

هر زیستگاه در پروسه مینت شدن تولید می شود. بازیکن باید 5 کریستال را روی دانه Terraform قرار دهد تا Habitat ساخته شود. زیستگاه های ساخته شده منحصر به فرد هستند. یکی از عوارض این نوع مینت کردن تاخیر بین مینت و آشکار شدن زیستگاه است. بنابراین افراد می توانند در مارکت های ثانویه یک زیستگاه آماده خریداری کنند یا جعبه اسرار آمیز(Mystery Box) تهیه کرده و شانس خود را امتحان کنند. زیستگاه های ارزان قیمت حدود 20 SOL هستند اما خرید 5 کریستال تصفیه شده حدود 25 SOL هزینه می برد. در حال حاضر هر توکن SOL بیش از 100 دلار قیمت دارد بنابراین هیچ یک از این گزینه ها سرمایه گذاری ارزانی نیست.

اما اگر به یاد داشته باشید قبلا در متاگردی توضیح دادیم این کریستال ها عملا بصورت رایگان در دسترس هستند. تنها باید معماها را حل می کردید.

جستجوی گنج های Genesis Habitats در بازی Genopets

اگرچه این زیستگاه ها ممکن است دارای عنصر و تم خاصی باشند اما می توانند هر نوعی از کریستال های تصفیه شده را تولید کنند. این موضوع به بازی انعطاف پذیری بیشتری می دهد.

 

Genopets چیست؟

Genopets یک بازی رایگان برای کسب درآمد بر روی شبکه بلاکچین Solana است. Genopets از داده های ردیابی شده توسط گوشی هوشمند یا پوشیدنی های تناسب اندام برای ارتقا سطح NFTهای خود استفاده می کند. سپس بازیکنان می توانند حیوان خانگی خود را احضار کرده و در Genoverse به جستجوی سرزمین های مخفی بروند، گنجینه هایی را پیدا کنند، آیتم هایی را بسازند و با دیگر بازیکنان به مبارزه بپردازند. بازیکنان می توانند با گشت و گذار NFT خود را ارتقا دهند و آن ها را در مارکت بفروشند.

اقتصاد بازی Genopets از چهار عنصر تشکیل شده است:

  • توکن GENE: توکن حاکمیتی و استیکینگ Genopets است که در دو بلاکچین Solana و Binance وجود دارد
  • توکن KI: توکن پاداش بازی است
  • XP: حالتی از داده ها که از طریق فعالیت افزایش میابد
  • کریستال ها: NFTهای ساخته شده از GENE و KI که به تسریع تکامل Genopetها کمک می کند

زیستگاه ها(Genopets Habitat) NFTهایی هستند که بازیکنان می توانند در بازی تولید کرده یا از مارکت خریداری کنند. این NFTها بهترین روش کسب درآمد از این بازی هستند. هر زیستگاه یک Genopet در خود نگهداری می کند و در حالی که تجربه Genopet را افزایش می دهد کریستال و توکن KI نیز تولید می کند. بازیکنان باید به زیستگاه خود رسیدگی کنند تا تولیدات آن متوقف نشود.

بازیکنان می توانند از افزایش سطح Genopetها و فروش آن ها کسب درآمد کنند. همچنین می توانند کریستال و توکن KI تولید شده را بفروشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *