جستجوی گنج های Genesis Habitats در بازی Genopets

جستجوی گنج های Genesis Habitats در بازی Genopets

در این بازی Genopets که نوعی حیوانات خانگی هستند بازیکنان را ایجاب می کنند تا به شکار گنج بروند و NFT های جدید (Habitat) شهر جنسیس را پیدا کنند. در طی چند هفته گنج یابی بازیکنان می توانند معما های داخل بازی را حل کنند و در نهایت Elemental Crystal ها دریافتی را با هدف ایجاد یک زیستگاه جنسیس برای ژنوپت ها مینت و تبدیل به NFT کنند.

 

دنیای Genopets

زمانی که بچه ژنوپت ها از تخم بیرون می آیند، متعلق به بازیکنانی میباشند که چند وقتی میشود بازی را شروع کردند. در فاز بعدی بازی یعنی Genesis Habitats، بازیکنان برای اینکه جزو اولین کسانی باشند که صاحب زیستگاه جنسیس می شوند، باید یک سری معما را حل کنند و تمام قطعه پازل ها را پیدا کنند.

در طول شش هفته، بازیکنان، شکارچیان گنج و هر کس دیگری که علاقه مند است می تواند به دنبال سرنخ ها برود و سعی کند معما ها را حل کند. پنج هفته اول، بازی به شما Elemental Crystal های مختلفی به عنوان پاداش می دهد. در حالی که در هفته آخر بازیکنان سعی بر این دارند که دیگر زیستگاه خود را تکمیل کنند.

هر کسی می‌تواند به بازی «Treasure Hunt» یا «شکار گنج» بپیوندد، اما شما باید ابتدا حساب بازی خود را در Genopets وریفای و تأیید کنید و همچنین آن را به حساب Discord خود متصل کنید.

هر هفته، یک معمای جدید منتشر می شود که به 5000 نفر اول که آن را حل می کنند، اجازه می دهد تا کریستال مربوطه را مینت (تبدیل به NFT) کنند. برای مینت کردن کریستال ها نیاز است تا 1 توکن GENE به اضافه مقدار کمی سولانا (SOL) کارمزد بپردازید.

برای ساختن زیستگاه جنسیس (Genesis Habitat)، بازیکنان به Terraform Seed، یکی از پنج Elemental Crystal و ده توکن GENE نیاز دارند. اگر نتوانستید به عنوان یک شکارچی گنج در این بازی عمل کنید، می توانید کریستال ها را از فروشندگان که قصد فروش آن را دارند، خریداری کنید.

در معماهای داخل بازی، پیام و  راز هایی وجود دارد که کشف آن میتواند دشوار باشد از این رو نیاز به مهارت رمز گشایی دارید.

دنیای Genopets

زیستگاه ها (Habitats)

Habitats یا زیستگاه های موجود در بازی مناظر سه بعدی هستند که به عنوان خانه ای برای ژنوپت ها عمل می کنند. و در حالی که بازی رایگان است، داشتن یک Habitat فرصت های بسیاری خوبی را برای بازیکنان رقم خواهد زد. زیستگاه ها امکان کسب توکن های KI، تولید کریستال ها، پالایش کریستال ها، ساخت صنایع دستی و ارتقاء ژنوچت ها را فراهم می کنند! بازیکنان همچنین می‌توانند سکونتگاه‌های خود را ارتقا دهند، که امکان تولید و اصلاح سریع‌تر کریستال را نیز فراهم می‌کند. زیستگاه ها روزانه کریستال های تصفیه نشده تولید می کنند. پس از پالایش، کریستال ها تبدیل به NFT هایی می شوند که قابل فروش و معامله هستند.

بر خلاف زیستگاه های معمولی، زیستگاه های جنسیس به یک نوع عنصر منحصر بفرد محدود نمی شود. آنها می توانند کریستال های تصفیه نشده را از همه عناصر تولید کنند!

پس از پایان بازی، فرصتی برای خرید نسخه محدود Genesis Habitats وجود خواهد داشت. مشخص نیست چه تعداد در دسترس خواهند بود و چقدر هزینه خواهند داشت. اما، اگر در هفته ششم توانستید مامویت ایجاد زیستگاه را به پایان برسانید، ممکن است نخواهید آنچه را که بدست آوردید بفروشید!

زیستگاه ها (Habitats)

بازی Genopets چیست؟

Genopets یک بازی رایگان و قدمی به سوی «کسب درآمد» است که بر بستر بلاک چین Solana قرار دارد. این بازی از داده‌هایی که توسط گوشی هوشمند یا گجت های پوشیدنی حاصل می شود، برای ارتقاء سطح NFT ژنوپت ها در بازی استفاده می‌کند. سپس بازیکنان می‌توانند حیوان خانگی خود را احضار کنند و در دنیای ژنوپت ها تلاش کنند تا سرزمین‌های مخفی را کشف کنند، لوت پیدا کنند، آیتم‌ بسازند و با بازیکنان دیگر نبرد کنند. به این معنا که گیمرها می توانند قدم بزنند، NFT خود را ارتقا دهند و سپس پیشرفت خود را در بازار عمومی بفروشند.

اقتصاد بازی برای کسب درآمد از ژنوپت ها از چهار عنصر تشکیل شده است:

  • توکن GENE: توکن حاکمیتی و قابل استیک برای Genopetها
  • توکن KI:توکن سودمندی که از آن به عنوان پاداش داخل بازی استفاده می شود.
  • XP : حالتی در متا داده NFT داخل بازی که می تواند از طریق فعالیت بازیکنان افزایش یابد
  • کریستال ها: NFT های ساخته شده از GENE و KI برای تسریع و هدایت به تکامل یک Genopet

زیستگاه‌ها، NFT‌هایی هستند که بازیکنان می‌توانند در بازی بخرند یا در خود بازی آن را بسازند که به عنوان دروازه اصلی بازی برای کسب درآمد به شمار می روند. هر زیستگاه یک ژنوپت دارد. زیستگاه‌ها کریستال‌ها و توکن‌های KI را به صورت غیرفعال تولید می‌کنند و در عین حال تجربه‌ای (XP) که ژنوپت شما به دست می‌آورد را نیز افزایش می‌دهند. بازیکنان باید زیستگاه یا تولیدات خود را حفظ کنند.

بازیکنان می توانند از افزایش سطح و لول ژنوپت ها و فروش آنها درآمد کسب کنند. یا می توانند یک زیستگاه بسازند و کریستال ها و توکن های KI تولید شده را بفروشند. توکن GENE در هر دو بلاک چین Solana و Binance حمایت می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *