برگزاری رویداد درآمدزای رایگان در Green Rabbit

برگزاری رویداد درآمدزای رایگان در Green Rabbit

بازی Green Rabbit چندی پیش مرکز اجتماعی(Social Hub) و ورژن آلفای رویداد Racing خود را منتشر کرد. از آن زمان تیم Green Rabbit چندین رویداد کوتاه مدت برگزار کرده که در آن به صورت تصادفی به بازیکنان فعال بازی توکن WAX پاداش داده است. اکنون Green Rabbit تصمیم به برگزاری رویدادی رایگان برای کسب درآمد از بازی خود دارد که با فروش Apartmentهای بازی در ارتباط است. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این رویداد و معرفی Apartmentهای این بازی بپردازیم.

 

Hub بازی Green Rabbit از 25 آپریل تا 14 می رویداد ایردرآپی Orbital Crate را برگزار می کند. هر پنج دقیقه 3 جعبه Orbital Crate از آسمان Hub فرو می افتد. بازیکنان باید یک جعبه را برداشته و برای باز کردن قفل آن مسابقه Race بدهند. این جعبه ها شامل گنجینه های مختلفی از بازی Green Rabbit هستند. مواد اولیه برای Crafting، بسته های Forager و NFTهای تبلیغاتی از جمله این گنجینه ها هستند. برای شرکت در این رویداد تنها نیاز به یک حساب کاربری Green Rabbit و کیف پول WAX دارید. لانچر بازی را می توانید از سایت رسمی Green Rabbit دانلود کنید.

 

ایردرآپ Orbital Crate

جعبه های Orbital Crate از آسمان فرو می افتند. برای گرفتن آن ها باید در زمان درست و جهت درست به دنبال آن ها بگردید. هنگامی که بازیکن یک جعبه را پیدا کند و آن را بگیرد در inventory خاص جعبه قابل مشاهده خواهد بود. برای باز کردن قفل جعبه بازیکن باید مسابقه Race بدهد تا امتیاز لازم برای باز کردن جعبه را بدست آورد. این امتیازات بر اساس تعداد شرکت کنندگان در Race و جایگاه بازیکن محاسبه می شوند. بعنوان مثال اگر بازیکنی در یک مسابقه با 5 نفر شرکت کننده اول شود 5 امتیاز کسب می کند.

ایردرآپ Orbital Crate

متاسفانه مسابقه Racing آنچنان جذاب نیست. بهتر بود مسابقات مسیرهای مختلف با مزایا و معایب داشت یا موانعی برای پرید یا جا خالی دادن در آن قرار می دادند. به هر حال این ایردرآپ ها تنها شروع سیستم پاداشی بازی Green Rabbit هستند. در آینده داشتن یک Apartment می تواند فرصت های بیشتری برای پاداش ایردرآپ های Orbital را برای صاحبان آن ها فراهم کند. از آنجایی که در حال حاضر کسب درآمد رایگان از بازی های بلاکچینی محدود است احتمالا ارزش آن را دارد که در ایردرآپ های Orbital این بازی شرکت کنید.

 

Apartmentهای بازی Green Rabbit

بازیکنانی که خواستار کمی فضای شخصی در دنیای Nanotopia هستند شانس خرید Apartmentهای این بازی را از 30 آپریل دارند. آپارتمان ها فضاهای 3 بعدی بدون مبلمان هستند اما بازیکنان می توانند آن ها را تجهیز و تزئین کنند. بازیکنان می توانند بازیکنان دیگر را به آپارتمان خود دعوت کنند. اندازه های این آپارتمان ها از کوچک تا پنت هاوس است.

آپارتمان ها توکن Totuga(TT) که ارز درون بازی است را تولید می کنند. این توکن ها برای خرید دارایی های تزئینی درون بازی و آیتم های ViRL استفاده می شوند. تولید این توکن ها بصورت Passive نیست و بازیکن باید فعالیت های مختلفی را برای تولید آن انجام دهد. پتانسیل تولید روزانه توکن TT با اندازه آپارتمان مرتبط است. صاحبان آپارتمان می توانند NFTهای سری اول Green Rabbit promo Tortuga را برای افزایش درآمد خود استیک کنند. در جدول زیر می توانید جزئیات آپارتمان ها را مشاهده کنید:

Apartmentهای بازی Green Rabbit

هر آپارتمان دارای یک Companion است. هم اکنون Companionها حیوانات خانگی تزئینی هستند که صاحبان خود را دنبال می کنند. اما تیم توسعه دهنده بازی قصد دارد یک بازی پروزش حیوان خانگی به سبک Tomigachi برای این Companionها ارائه دهد.

قیمت Apartmentهای بازی Green Rabbit

فروش این آپارتمان ها از 30 آپریل در مارکت اصلی بازی، Shell Road آغاز شده است. قیمت آپارتمان های کوچک از 99 دلار و آپارتمان های پنت هاوس تا 1000 دلار هستند. این سری از آپارتمان ها به عنوان Apartmentهای Genesis بازی محسوب می شوند. آپارتمان هایی که در آینده فروخته خواهند شد این عنوان را نخواهند داشت و درآمد کمتری نیز تولید می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *