بازی Guild of Guardians و حضور آن در چالش سندباکس

بازی Guild of Guardians و حضور آن در چالش سندباکس

Guild of Guardians اولین گام هایش را در مسیر ارائه نسخه دمو (pre-Alpha) برای بازیکنان برمی دارد. ثبت‌نام در نسخه pre-alpha این بازی، یک تجربه آزمایشی با تلفن های همراه و خارج از محدوده بلاکچین می باشد. در این نسخه Guild of Guardians یک چالش ویژه همراه با جوایزی از توکن ها و NFT های ویژه ارائه می دهد!

Guild of Guardians با یک سال توسعه از زمانی که اولین NFT های خود را راه اندازی کرد، آماده می شود تا یک نسخه آزمایشی قبل از نسخه الفا را در اختیار کاربران منتخب قرار دهد. این نسخه دمو فقط برای موبایل خواهد بود و از دستگاه‌های iOS و Android با حداقل شرایط زیر پشتیبانی می‌کند:

  • اندروید: سامسونگ S8، نوکیا 7.2 یا مشابه با حداقل 3 گیگابایت رم.
  • iOS: ایفون 8 Plus یا ایپد پرو 12.9 (2017)

هنوز تاریخ راه اندازی رسمی برای نسخه اصلی یا آلفای این بازی اعلام نشده است، اما تیم توسعه دهنده بازی می گوید که در نیمه اول سال 2022 خواهد بود. نسخه pre-alpha برای اهداف آزمایشی خارج از شبکه بلاکچین خواهد بود، بنابراین انتظار نداشته باشید توکن های دائمی و NFT ها را بتوانید در این نسخه جمع آوری کنید.

 

حضور Guild of Guardians در سند باکس

حضور Guild of Guardians در سند باکس
در یک رویداد جالب، سندباکس تجربه ای از Guild of Guardians برای کاربرانش ایجاد و مسابقه و رقابتی را پیرامون آن آغاز کرده است. ظاهرا در این رویداد مرکز اجتماعی Guild of Guardians HQ مورد حمله زامبی ها قرار می گیرد!

امکان دارد سندباکس از مردگان متحرک (walking dead) نیز حمابت کند. از این رو بنظر شما امکان دارد از NFT های ویژه Walking Dead در بازی های خود نیز استفاده کند؟ اگر چنین باشد، سندباکس طرفداران بسیاری را جذب خودش میکند! به هم پیوستگی و همکاری این گونه پروژه‌ها و تمایل آن‌ها به حمایت از یکدیگر، نشان می‌دهد که اتفاق خاصی در فضای بلاک چین در حال رخ دادن است.

شرکت در این رقابت می تواند کمی مشکل باشد. ثبت نام برای ایجاد حساب Sandbox و دانلود Game Maker آسان است اما پیدا کردن بازی های خاص نه. سندباکس هنوز در مراحل آلفا به سر می برد، بنابراین قطعاً مشکلاتی در آن وجود دارد. یکی از آنها ناتوانی در جستجوی تجربیات و بازی های منتشر شده است. این موضوع می تواند تجربه ناخوشایندی برای بازیکنان باشد.

اما، خوشبختانه، شخصی جدولی مفید را ایجاد کرده است که توسط آن می توانید به دنبال تجربه مورد نظر خود بگردید. برای جستجوی GOG HQ از این صفحه‌گسترده (Spreadsheet) استفاده کنید و ببینید در چه صفحه‌ای در Game Maker می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

مشاهده جدول GameDizzy Genie – Game Maker Search Engine

 

جوایز سندباکس برای چالش GOG

جوایز برای چالش سندباکس در دو نوع ارائه می شود. اولین، مجموعه ای از توکن های GOG، بر اساس بیشترین تعداد پیروزی ها، توزیع می شود (اگر قصد دارید این رویداد را بازی کنید، در GoG Discord ثبت نام کنید). 23 بازیکن تصادفی از جایگاه تیم نخست، 100 توکن GOG دریافت می کنند. 15 بازیکن از جایگاه تیم دوم و 12 بازیکن از جایگاه تیم سوم نیز 100 توکن دریافت می کنند. برای واجد شرایط بودن برای این استخر پاداش، باید کوئست را تکمیل کرده باشید و فرم رسمی را پر و ارسال کرده باشید.

دومین مجموعه پاداش برای همه بازیکنانی است که چالش را تا انتها کامل می کنند. هر بازیکن یک Guild of Guardians Shield NFT ویژه برای سندباکس دریافت خواهد کرد. این NFT ها دیگر هرگز ساخته نمی شوند. برنده خوش شانس یک نسخه اسطوره ای (mythic) از یکی از هیرو ها دریافت می کند. اگر چه که بیشتر بازیکنان نیز یک شیلد استاندارد دریافت خواهند کرد که 10٪ از شیلدها نسخه های “Warrior” و 2٪ “Elite” خواهند بود.

 

Guild of Guardians چیست؟

انجمن نگهبانان یا Guild of Guardians یک بازی مشارکتی، فانتزی، اکشن  است که در حال حاضر بر روی بلاک چین اتریوم در حال توسعه می باشد. بازیکنان در گروه‌های چهار نفره جمع می‌شوند تا وارد سیاه‌چاله ها شوند، با هیولاها مبارزه کنند، رئیس‌های خطرناک را شکست دهند و با تجربه و گنج از آنجا دور شوند. این بازی از همه قهرمانان، آیتم ها و حیوانات خانگی خود به عنوان NFT استفاده می کند.

نسخه آزمایشی Guild of Guardians برای موبایل است. Guild of Guardians چندین دوره NFTهای خود را پخش کرده است. همچنین توکن خود، GOG را راه اندازی کرده است. NFT ها را می توان در Immutable X معامله کرد و توکن (GOG) را می توان در تمام ETH DEX ها پیدا نمود.

نقشه راه (Road map) این کمپانی نسخه ازمایشی آلفا بازی را برای سال 2022 و راه اندازی نسخه بتا در سال 2023 را نشان می دهد.

Guild of Guardians چیست؟

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *