همکاری سندباکس با استودیو Hermit Crab

همکاری سندباکس با استودیو Hermit Crab

استودیوی بازی سازی Hermit Crab با همکاری برندهای ورزشی بزرگ سبب توسعه محتوا در متاورس سندباکس میشود. Sandbox به تازگی قرار دادی به عنوان همکاری با استودیوی بازیسازی برزیلی Hermit Crab بست. این استودیو در حال توسعه یک شهر مجازی با الهام از فرهنگ برزیل می باشد که تجربیات ورزشی مختلف را معرفی می کند. در “سرزمین ورزشی” (Sports Land)، بازیکنان می توانند در یک فضای اجتماعی چند نفره تعامل داشته باشند و یک شهر بزرگ با محیط های ورزشی مختلف را برای تفریح و رقابت کاوش کنند.

 

سرزمین ورزش در سندباکس

“سرزمین ورزش” عناوین ورزشی مختلفی را به متاورس سندباکس خواهد آورد. در «سرزمین ورزش»، بازیکن می‌تواند در ورزش‌های مورد علاقه‌اش به رقابت بپردازد، اهداف و چالش‌ها را در سطح شهر کامل کند، در رویدادهای مجازی شرکت کند و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) با مضمون ورزشی را به‌عنوان باشگاه‌های فوتبال، ستاره‌های ورزشی و لیگ‌های ورزشی جمع‌آوری کند.

متئوس ویویان، مدیر عامل استودیوی بازی سازی هرمیت کراب می گوید:

“هدف ما ارائه تجربه های سرگرم کننده از گیم پلی به بازیکنان در دنیای Sandbox است.”

سباستین بورگت، مدیر عامل و بنیانگذار سندباکس متاورس اضهار نظر کرد که:

“من خوشحالم که با استودیوی Hermit Crab همکاری می کنم تا حضور اکوسیستم خود را در مناطق آمریکای جنوبی و لاتین گسترش دهیم و سبک زندگی و تجربیات فرهنگی متنوعی را با الهام از ورزش در Sandbox به ارمغان بیاورم.

 

تاریخچه Hermit Crab

استودیو Hermit Crab یک شرکت بازی سازی برزیلی است که در توسعه بازی های موبایلی با موضوع ورزشی تخصص دارد. این استودیو بازی‌هایی را با همکاری باشگاه‌های بزرگ اروپایی مانند پاریسن ژرمن، آرسنال، منچستر سیتی و غیره راه‌اندازی کرده است. راه اندازی “سرزمین ورزش” برای سال 2022 برنامه ریزی شد و هنوز تاریخ مشخصی برای ارائه در پلتفرم Sandbox در دسترس نیست.

 

همکاری سند باکس با Chain games

همکاری سند باکس با Chain games

ادغام Chain games با NFT های درون بازی، تجربه متاورس Sandbox را برجسته می کند! به‌عنوان بخشی از این همکاری، کاربران می‌توانند دارایی‌های درون‌ بازی NFT با قابلیت تعامل بین پلتفرمی را در اکوسیستم‌های Chain Games و Sandbox تجربه کنند. Chain Games و Sandbox با استفاده از فناوری‌های بلاکچین پیشرفته که هر دو طرف ایجاد کرده‌اند، در توسعه و ایجاد یک تجربه کاربری خلاقانه و همه‌جانبه کار خواهند کرد.

Chain Games قصد دارد یک تجربه بازی همه جانبه را در متاورس سندباکس ایجاد کند. از این رو به کاربران این امکان را می‌دهد تا عناوین حمایت شده از سوی Chain Games را در Sandbox بازی کنند که تماماً توسط توکن CHAIN انجام پذیر خواهد بود. این امر بهترین تجربه کاربری در بازی‌های بلاک چین و فضای NFT را برای کاربران را میتوان به ارمغان آورد.

 

تاریخچه Chain games

کمپانی Chain Games تکاملی در بازی های بلاک چین وب 3.0 است که مسابقات مبتنی بر قرارداد هوشمند را با گیم پلی پیشرفته ترکیب می کند. محصولات Chain Games کاملاً با شبکه های ERC-20 (اترتیوم) و Polygon سازگار هستند. کمپانی SmartContests اولین سیستم رقابت مبتنی بر قرارداد در صنعت است که در آن بازیکنان می توانند در بازی های مهارتی برای کسب توکن های مختلف به رقابت بپردازند. Super Crypto Kart اولین بازی ادغامی با بلاک چین است که از کمپانی های «Chain Games»  «SmartContests» ، «Gaming Contracts» استفاده می کند. Super Crypto Kart یک بازی مسابقه ای-کارتی میباشد که در Sandbox Multiverse به همراه بازی های دیگری مانند CHAINO، Solitaire Plus، Goobers و عناوین دیگری که در حال حاضر در دست توسعه هستند، در دسترس خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *