ثبت نام در ورژن بتای عمومی بازی Krabots شروع شد

ثبت نام در ورژن بتای عمومی بازی Krabots شروع شد

ثبت نام برای شرکت در ورژن بتای عمومی بازی جنگی-رباتی Krabots آغاز شده است. بازیکنان در این بازی که در آینده و در شهر سگ ها و گربه ها اتفاق می افتد به مبارزه با ربات های حریفان خود می پردازند. بازی در سال 2112 اتفاق می افتد و بازیکنان برای شروع وارد شهر Krasopolis می شوند که ساکنان آن ها سگ ها و گربه ها هستند. مسابقات بوکس رباتی یکی از محبوب ترین سرگرمی های آن هاست که در آن رقبا مهارت های مهندسی خود را در ساخت ربات های جنگی و مبارزه با سایر بازیکنان آزمایش می کنند. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

 

دارایی های بازی Krabots

دارایی های بازی Krabots

بازی Krabots به نبوغ پاداش می دهد و بازیکنان را تشویق می کند تا هنگام ساخت ربات های جنگنجوی خود خلاقیت به خرج دهند. هر ربات جنگجو متشکل از یک بدنه، دو چرخ، دو سلاح و یک راننده است که هدایت آن را به عهده دارد. زردخانه ای قوی از تجهیزات و سلاح ها در بازی وجود دارد و تقریبا می توان بی نهایت مدل مختلف از ربات را ساخت.

Krabotها را می توان با اجزای NFT یا غیر NFT مونتاژ کرد. در طول بازی بازیکنان می توانند ارز درون بازی را کسب کرده و جعبه های NFT بخرند. قطعات NFT معمولا در میدان نبرد قوی تر و موثرتر هستند.

 

گیم پلی بازی Krabots

Krabots یک بازی جنگی خودکار است و ربات ها بصورت خودکار در میدان نبرد مبارزه می کنند. بازی از لحاظ مفهومی بسیار شبیه به بازی محبوب Cats Crush بر روی سیستم عامل IOS است.

هر تیم از 3 ربات تشکیل شده و هرکدام تا زمانی که HPشان به 0 برسد مبارزه می کنند. بازیکنان می توانند ترتیب ربات ها را قبل از شروع مسابقه مشخص کنند. اگر برای اولین بار به این بازی وارد شوید بازی به شما 3 ربات تصادفی خواهد داد.

در حال حاضر حالت های PvP و PvE در بازی فعال هستند و در آینده نزدیک نیز تورنومنت ها به آن اضافه خواهند شد. بازیکنان با برنده شدن در مسابقات PvE ارز درون بازی پاداش می گیرند اما با برنده شدن در حالت PvP علاوه بر ارز درون بازی، رتبه خود را نیز در جدول امتیازات افزایش می دهند. هرچه رتبه بازیکن در جدول امتیازات بیشتر باشد پاداش بیشتری نیز کسب خواهد کرد. هنگامی که تعداد نشان های برد بازیکن به مقدار خاصی برسد بازی رمز ارز خود را پاداش خواهد داد.

با تست بازی می توان قطعا گفت که rotating blades(تیغه های چرخان) قوی ترین سلاح بازی هستند و ارتقای تجهیزات مربوط به حرکت (مانند چرخ ها) در مراحل اولیه بازی تاثیر چندانی ندارند. مکانیک نبرد خودکار بازی هنوز ناقص است و ربات ها بصورت خودکار به یکدیگر نزدیک می شوند و تقریبا تمام سلاح های دور برد را بلا استفاده می کنند. فعلا بهترین کاری که می توان انجام داد تمرکز بر روی ارتقای سلاح های چرخان و اره ها است.

 

توکنامیک بازی Krabots

توکن KraCoin

KraCoin یا KRAC توکن حاکمیتی بازی است که استاندارد BEP-20 دارد و بر روی زنجیره هوشمند بایننس قرار دارد. حداکثر عرضه این توکن 100,000,000 است.

بازیکنان با صعود در جدول امتیازات توکن KraCoin پاداش می گیرند که می توانند از آن برای خرید قطعات و تانک ها در مارکت آینده بازی استفاده کنند. این توکن همچنین قرار است از طریق یک سیستم استیک برای رای گیری و تصمیمات درون بازی استفاده شود.

توکن KraGold

بازی همچنین شامل یک ارز درون بازی به نام KraGold است که به عنوان پاداش برای برندگان حالت های PvP و PvE استفاده می شود. از این توکن تنها می توان برای ارتقای تجهیزات استفاده کرد و بر روی بلاکچین نیست.

 

ثبت نام در بتای عمومی بازی Krabots

ثبت نام در بتای عمومی بازی Krabots

ثبت نام برای شرکت در ورژن بتای عمومی این بازی از 12 جولای از طریق این لینک ممکن است.

بازیکنانی که در بتای عمومی که بر روی شبکه Testnet قرار دارد ثبت نام کنند شانس بدست آوردن NFTهای بازی را دارند که در آینده به ورژن Mainnet آن انتقال می یابند.

ورژن بتای بازی برای IOS و اندروید در دسترس است و نصب آن بسیار ساده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *