ورژن تست آلفای بازی Life Beyond منتشر شد

ورژن تست آلفای بازی Life Beyond منتشر شد

تیم Life Beyond فاز اول آلفای بازی خود را منتشر کرد. اگرچه فاز اول تنها برای دارندگان Apartment Key و Passport در دسترس است اما ورژن آلفای عمومی نیز برای 6 جولای برنامه ریزی شده است. بازی Life Beyond برای شرکت کنندگان ورژن آلفای خود پاداش هایی در قالب توکن DOL در نظر گرفته است. بازی بصورت رایگان است و فرصت های درآمدزایی بصورت انفرادی و گروهی را فراهم کرده است. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

 

Life Beyond یک بازی گروهی در مورد پاکسازی حیات وحش متخاصم یک سیاره جدید به منظور ایجاد کلنی انسانی است. اولین ورژن آلفای این بازی 29 ژوئن افتتاح شد و افرادی که صاحب Apartment Access Key یا Dolos Passport هستند می توانند به بازی ورود کنند. افرادی که NFTهای این بازی را در اختیار ندارند نیز می توانند در ورژن آلفای عمومی آن که در 6 جولای منتشر می شود شرکت کنند.

بازیکنان بازی را در یک مرکز اجتماعی شروع می کنند. آن ها به یکی از چهار ماموریت موجود با اهداف مشخص می پیوندند. با تکمیل ماموریت ها بازیکنان تجربه و اعتبار کسب می کنند. مبارزه با حیات وحش سیاره فقط به خاطر دستاوردهای شخصی نیست، هر ماموریت تکمیل شده به توسعه کلنی کمک می کند.

سرورهای بازی در حال حاضر تحت فشار شدید قرار دارند و گاهی پیوستن به یک ماموریت را دشوار می کنند. اما هنگامی که وارد ماموریت شوید بازی بسیار روان خواهد بود و حتی به بازیکنان اجازه می دهد گرافیک بازی را تنظیم کنند.

تیم بازی Life Beyond قصد دارد محتوای بیشتری در 3 مرحله برای ورژن آلفای خود منتشر کند. Content Pack One هم اکنون در دسترس قرار دارد. انتشار Content Packهای دوم و سوم نیز برای ماه های جولای و سپتامبر برنامه ریزی شده اند.

بازی Life Beyond

پاداش های ورژن آلفای بازی Life Beyond

بازی Life Beyond در ورژن آلفای خود برای بازیکنان پاداش هایی در قالب توکن DOL در نظر گرفته است. بیش از 1 میلیون توکن در دو استخر توزیع خواهد شد. اولین استخر مخصوص قرعه کشی(Raffle) است. کسانی که در ورژن آلفا بتوانند ماموریت ها را تکمیل کنند امتیاز پاداش می گیرند که با آن ها می توانند بلیط های قرعه کشی بدست آورند.

برای بدست آوردن بلیط های قرعه کشی، بازیکنان باید حداقل 500 امتیاز در طول هر Content Pack بدست آورند. بازیکنان برای تکمیل ماموریت های انفرادی 10 امتیاز، ماموریت های دو نفره 20 امتیاز و ماموریت های تیمی 50 امتیاز کسب می کنند. بازیکنان می توانند به ازای هر Content Pack یک بلیط قرعه کشی بدست آورند، البته اگر دارای Dolos Passport باشند می توانند یک بلیط جایزه نیز دریافت کنند. اگر در تمامی Content Packها شرکت کنند نیز بلیط های آنها ضریب خورده و بیشتر می شود. پس با شرکت در هر 3 مرحله Content Pack و بدست آوردن بلیط در هر مرحله، بلیط های آن ها ضریب 3 می خورد. به مثال زیر توجه کنید:

بازیکن شماره 1 موفق شده است در هر 3 مرحله Content Packها 500 امتیاز جمع آوری کند. بلیط قرعه کشی او بدین صورت محاسبه می شود:

10 بلیط قرعه کشی  = 1 + (3 * 3) = ضریب مشارکت X تعداد بلیط پایه

بازیکن شماره 2 موفق شده در مرحله های 2 و 3 Content Packها 500 امتیاز کسب کند و دارای Dolos Passport است. بلیط قرعه کشی او بدین صورت محاسبه می شود:

14 بلیط قرعه کشی = 2 * (5+2) = ضریب مشارکت X (ضریب دارندگان Dolos Passport + تعداد پایه بلیط)

پاداش های ورژن آلفای بازی Life Beyond

به نظر می رسد فردی که دارای Dolos Passport باشد و در تمام مراحل شرکت کند می تواند تا 24 بلیط قرعه کشی بدست آورد. پس از اتمام ورژن آلفا، 8,000 نفر برنده خواهند شد و 1 میلیون توکن DOL بین آن ها پخش خواهد شد.

استخر دوم مخصوص جدول امتیازات(Leaderboard) است. در Content Pack نهایی تیم بازی Life Beyond مرحله ای دشوار به نام Nightmare را معرفی می کند. بازیکنانی که ماموریت های انفرادی را در حالت Nightmare تکمیل کنند امتیازاتی برای قرار گرفتن در جدول امتیازات بدست می آورند. در انتهای ورژن آلفای این بازی 10 نفر برتر جدول امتیازات توکن های DOL دریافت می کنند. نفر اول 500 توکن، نفرات هفتم تا دهم 150 توکن دریافت می کنند.

 

بازی Life Beyond چیست؟

Life Beyond یک بازی علمی تخیلی، ماجراجویی و گروهی بصورت سوم شخص است که بر روی بلاکچین Ethereum قرار دارد. بازیکنان نقش پیشگامانی را به عهده دارند که به ایجاد کلنی در سیاره ای جدید به نام Dolos کمک می کنند. این سیاره مملو از موجودات وحشی و خطرناک است. اما این موجودات خطرناک تنها جاذبه Dolos نیستند. خرابه های مرموزی نیز در این سیاره برای کشف کردن وجود دارد.

با کشف مناطق جدید در بازی قابلیت مالکیت زمین و فروشگاه نیز فراهم خواهد شد. تیم بازی قصد دارد یک سیستم Crafting(ساخت و ساز) برای ساخت سلاح ها و تجهیزات قابل سفارشی سازی نیز توسعه دهد. در این بازی پیشرفت کاراکترها به واسطه ابزار، تجهیزات و دانش بازیکن تعیین می شود. بازی شامل آرک های داستانی مختلفی است که هر کدام از آن ها مناطق و گیم پلی جدیدی را باز خواهند کرد. هنگامی که بازیکنان منطقه ای را از ربات های نانو(فناوری بیگانه که اشیا و موجودات را کنترل می کند) پاکسازی کنند، زمین منطقه آزاد شده برای ایجاد کلنی به فروش می رسد. زمین ها(Lands) توکن و منابع تولید می کنند.

بازی در حال حاضر در مرحله تست آلفا قرار دارد و بازیکنان می توانند به ماموریت های انفرادی، دو نفره و یا تیمی بپیوندند.

بازیکنان همچنان می توانند NFTهای Founder یا Visionary Packs را خریداری کنند. این پک ها امکان دسترسی به تمام ورژن های آلفا، بتا، توکن ها و ایردرآپ های NFTها، قرار گرفتن در لیست سفید، کتاب های هنری دیجیتال و موارد دیگر را فراهم می کنند. به صاحبان این پک ها Apartment Access Key نیز ایردرآپ خواهد شد. به بازیکنانی که Apartment Access Key داشته باشند یک فضای قابل زندگی و دکور کردن تعلق می گیرد که می توان آن را خانه نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *