متاورس MeetsMeta به کاربران خود توکن های LINK پاداش می دهد

متاورس MeetsMeta به کاربران خود توکن های LINK پاداش می دهد

در پی اخبار اخیر در مورد بازی Minecraft و NFT Worlds، تیم توسعه دهنده متاورس MeetsMeta قصد دارد برای آرام کردن کاربران خود توکن Chainlink(LINK) پاداش دهد. تیم MeetsMeta اعلام کرده بازی جدید نیز در دست ساخت دارد. پس از بیانیه تیم Minecraft مبنی بر ممنوعیت استفاده از NFTها و بلاکچین در سرورهای این بازی کاربران MeetsMeta به وحشت افتاده و شروع به فروش پاسپورت های خود کردند.

 

تیم MeetsMeta برای آرام کردن کاربران خود میزبان چند AMA بود و تایید کردند که به دلیل وضعیت بسیار ناپایدار توکن WRLD عرضه آن را در سرورهای خود متوقف خواهد کرد. اکنون پرداخت ها با توکن LINK صورت خواهد گرفت و بازیکنان برتر تورنومنت های مینی گیم ها می توانند تا ساعتی 5 دلار کسب درآمد کنند.

Mohammed Khalid، مدیر عامل MeetsMeta بیان کرده است که همچنان به دنیای NFT Worlds باور دارد و 1.5 میلیون توکن WRLD خود را به امید ساخت کلون جدید این پروژه و بازگشت قیمت این توکن نگه داشته است.

MeetsMeta همچنین 5 NFT Worlds خود را که به قیمت ده ها هزار دلار خریداری کرده بود حفظ کرده و بازیکنان همچنان می توانند در شهر MeetsMeta گشت و گذار کنند تا زمانی که Minecraft همه چیز را تعطیل کند. تمام دارایی ها و NFTهایی که بازیکنان خریداری کرده اند به IP جدیدشان منتقل می شوند و هیچکس دارایی خود را از دست نخواهد داد. تیم این متاورس شروع به همکاری با Chainlink کرده تا به پروژه کمک کنند و به مسیر خود بازگردند.

 

توسعه MeetsMeta با موتور Unity

توسعه MeetsMeta با موتور Unity

مدیرعامل MeetsMeta اعلام کرده تیم این متاورس در حال کار بر روی یک بازی جدید برای بازگرداندن اعتماد کاربران خود است. بازی جدید بر روی دارایی های فعلی ساخته می شود زیرا NFTهای ساخته شده و ساختارهای Minecraft را می توان به راحتی به موتور Unity منتقل کرد. اولین نسخه بتا حدود 8 هفته دیگر منتشر خواهد شد.

سرور IP جدید MeetsMetaverse نام خواهد داشت و طراحی های UI و UX جدیدی خواهد داشت. باید در نظر داشت که MeetsMeta در وهله اول یک SocialFi(متاورس اجتماعی غیر متمرکز) است.

بازی جدید در شهر قدیمی MeetsMeta اجرا می شود و از بازی ها و استودیوها برای توسعه آن دعوت به همکاری می کند. هدف نهایی تیم MeetsMeta ارائه یک موتور آماده برای توسعه دهندگان و علاقه مندان است که بدون کدنویسی تجربیات خارق العاده در بلاکچین خلق کنند.

توسعه در Unity به این متاورس کمک می کند تا از آینده خود بدون توجه به تصمیمات اشخاص ثالث محافظت کند. به گفته Mohammed Khalid، با اینکه بیانیه تیم Minecraft بدون اطلاع قبلی منتشر شد اما تیم این متاورس احتمال وقوع آن را می داد. توسعه یک متاورس بر روی یک بازی شخص ثالث که هیچگاه به طور رسمی دیدگاه خود در مورد NFTها و وب 3 را اعلام نکرده بود از همان ابتدا خطرناک بود.

 

MeetsMeta با موفقیت از بحران عبور می کند

MeetsMeta با موفقیت از بحران عبور می کند

MeetsMeta به طرز شگفت انگیزی توانسته واکنشی عالی از جامعه کاربری خود دریافت کند. در حال حاضر پایین ترین قیمت پاسپورت های این متاورس 0.11 ETH است و به سرعت در حال بازگشت به قیمت ثابت اولیه خود(حدود 0.15 تا 0.20 ETH) است.

به لطف انتشار توکن های LINK اعتماد بازیکنان دوباره بدست می آید. توکن LINK پتانسیل بالایی برای رشد دارد بنابراین نگهداری این توکن ها گزینه بسیار خوبی برای کسب حداکثر درآمد از مینی گیم های این متاورس است.

در آینده این متاورس قصد دارد چند زنجیره ای باشد و بلاکچین های مختلفی از جمله Binance Smart Chain را در متاورس خود داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *