ورژن Mainnet بازی Mines of Dalarnia روز 26 آپریل منتشر می شود

ورژن Mainnet بازی Mines of Dalarnia روز 26 آپریل منتشر می شود

تیم بازی Mines of Dalarnia خبر از انتشار ورژن Mainnet بازی خود در 26 آپریل دادند. سومین و آخرین فروش Land بازی Mines of Dalarnia شامل 2620 قطعه زمین بود. خبر انتشار این ورژن از بازی در هفته رویداد NFT میامی، توسط Keith McCollough، مدیر اجرایی WorkingMan Interactive و مدیر بازی Mines of Dalarnia اعلام گردید. تیم بازی در حال کار بر روی نسخه Mainnet ورژن 2 بازی است که قابلیت های بسیاری به بازی اضافه خواهد کرد. با متاگردی همراه باشید تا به معرفی و بررسی این بازی بپردازیم.

 

بازی Mines of Dalarnia بر روی بلاکچین Chromia ساخته شده که به توسعه دهندگان امکان طراحی بصری را می دهد و ساخت dAppها را سریعتر می کند. با ثبت نام در Chromium Vault به بازیکنان امکان دسترسی به معادن(Mines) و غارت(Loot) بیشتری را می دهد. توکن DAR، رمزارز اصلی بازی با 4.35 دلار، بالاترین حد قیمتی خود را در 25 آپریل 2021 تجربه کرد. هم اکنون قیمت آن حدود 1 دلار است. این توکن بر روی بلاکچین BSC و صرافی غیرمتمرکز Pancake Swap موجود است و اخیرا برای معامله در Kucoin نیز لیست شده است.

 

چگونه Mines of Dalarnia را بازی کنیم؟

چگونه Mines of Dalarnia را بازی کنیم؟

اگرچه یک ورژن رایگان از بازی وجود دارد اما برای کسب درآمد از آن باید یک Mining Passport NFT داشته باشید. این NFTها را می توان از 26 آپریل و از منوی بازی خریداری کرد. قیمت آن 20 DAR است که حدود 20 دلار می شود. Mining Passport به بازیکنان امکان دسترسی کامل به هر چهار سیاره را می دهد. بازیکنانی که Mining Passport ندارند نیز همچنان می توانند مواد اولیه را در سیاره رایگان بازی، Luna Praxis استخراج کنند.

 

پاداش های ورژن Testnet بازی Mines of Dalarnia

با انتشار ورژن Mainnet بازی در 26 آپریل به بازیکنان ورژن های 1 و 2 بازی پاداش هایی داده خواهد شد. پورتال پاداش هم اکنون بر روی وبسایت بازی فعال است و بازیکنان ورژن های تست بازی می توانند پاداش های خود را پس از شروع ورژن جدید بازی برداشت کنند. اگر بازیکن تست ورژن 1 و 2 هستید و با استفاده از اکانت Chromia Vault بازی کرده باشید واجد شرایط دریافت این پاداش ها هستید. پاداش ها برای ورژن 1 و 2 متفاوت هستند.

 

پاداش های ورژن 1

برای دریافت پاداش، باید با اکانت Chromia Vault و آدرس BNB خود به وبسایت وارد شوید. در مرحله بعد باید پیامی را امضا کنید تا به پاداش ها دسترسی پیدا کنید. چهار ردیف(Tier) پاداش در بخش ورژن 1 وجود دارد. بصورت معمول کاربران واجد شرایط دریافت یک ردیف از پاداش ها خواهند بود. اگر کاربری واجد شرایط دریافت پاداش از بیش از یک ردیف باشد بالاترین پاداش ممکن را دریافت می کند.

  • ردیف 1: شامل 1000 کاربر با بیشترین تعداد استخراج(Mining) است.
  • ردیف 2: شامل 500 کاربر با بیشترین مقدار مواد معدنی جمع آوری شده است.
  • ردیف 3: کاربرانی که ارزشمندترین مواد معدنی را جمع آوری کرده باشند.
  • ردیف 4: شامل 200 کاربر است که بیشترین مقدار کل حفاری را انجام داده باشند.

پاداش های این ورژن در جدول زیر نمایش داده شده است:

پاداش های ورژن Testnet بازی Mines of Dalarnia

پاداش های ورژن 2

برخی از پاداش های منحصر به فرد عبارتند از:

  • Mining Passport NFT: امکان دسترسی کامل به دنیای ورژن 2 بازی را می دهد.
  • Pick Particle Effect NFT: به کلنگ(Pickaxe) شما حالت درخشندگی می دهد.
  • Armor Cosmetic NFT: زره منحصر به فرد
  • Helmet Cosetic NFT: کلاه ایمنی منحصر به فرد
  • توکن DAR: توکن های DAR را بر روی بلاکچین BNB

 

درباره بازی Mines of Dalarnia

Mines of Dalarnia یک بازی درآمدزای(Play to Earn) مبتنی بر مرورگر است که توسط Chromia Studios و Workinman Interactive تولید شده است. بازیکنان باید در این بازی مصنوعات(Artifacts)، عتیقه جات(Relics) و مواد معدنی(Materials) را استخراج و جمع آوری کنند و از آن ها برای ارتقا تجهیزات و کاراکتر خود بهره گیرند. برای استخراج باید با هیولاها بجنگید و توانایی های خود را ارتقا دهید.

جهان Dalarnia دارای معادن بسیاری از مواد معدنی و منابع است. زمین ها و اسرار بسیاری در این بازی وجود دارند که بازیکنان باید آن ها را کشف کنند. بازیکنان می توانند نقشه های(Plots) درون بازی را با NFTها بخرند یا آن ها را اجاره کنند.

بازی دارای 4 منطقه است: Ice, Darkness, Lava و Terra

بازیکنان می توانند با انجام ماموریت های درون بازی، دعوت از دوستان خود برای بازی، یا برنده شدن در مسابقات توکن حاکمیتی بازی که DAR نام دارد، پاداش بگیرند. همه می توانند بدون نیاز به دانلود در مرورگر خود به این بازی دسترسی داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *