ورژن بتای MOMOverse برای عموم در دسترس قرار گرفت

ورژن بتای MOMOverse برای عموم در دسترس قرار گرفت

از 15 تا 28 آپریل ورژن بتای MOMOverse برای عموم در دسترس قرار خواهد گرفت. این ورژن بتا به بازیکنان این امکان را می دهد تا دنیای MOMOverse را تجربه کرده، در مسابقات شرکت کنند و شاید مقداری توکن MBOX بدست آورند. MOMOverse یک دنیای مولتی پلیر است که در آن معدن ها و مراکز بازی وجود دارد. هنگامی که MOMOverse بطور کامل ساخته شود یک Centeral Hub خواهد بود که با تمام اکوسیستم MOBOX در ارتباط خواهد بود.

 

MOMOverse شامل چه چیزهایی می شود؟

در حال حاضر MOMOverse بسیار ساده طراحی شده است. بازیکنان می توانند بین مناطق آن با تاکسی یا پای پیاده رفت و آمد کنند. همچنین می توانند آیتم هایی که بصورت تصادفی بر روی زمین پیدا می شوند را جمع آوری کنند. آیتم های جمع آوری شده کاربرد خاصی ندارند ولی به بازیکنان امتیاز Collection می دهند. یک رتبه بندی امتیازات Collection روزانه و یک رتبه بندی کلی امتیازات Collection وجود دارد. 100 بازیکن برتر هر روز، به عنوان پاداش توکن MBOX دریافت می کنند. بازیکنانی که آواتار های MOBOX را داشته باشند امتیاز بیشتر در هنگام جمع آوری آیتم ها دریافت می کنند.

MOMOverse شامل چه چیزهایی می شود؟

صاحبان MOMO به معادن جدید دسترسی خواهند داشت. بطور کلی 5 معدن وجود دارد که هر کدام شامل منابع خاص خود هستند. این منابع شامل موارد زیر هستند:

  • feather (پر)
  • leather (چرم)
  • pearl (مروارید)
  • ore (سنگ معدن)
  • gold (طلا)

برداشت منابع از این معادن مستلزم به استیک کردن توکن MOMO است. منابع برداشت شده می توانند به آیتم های کمیابی با نام Materials تبدیل شوند. فرآیند ترکیب این منابع کمی پیچیده است. بازیکنان می توانند بین ترکیب Normal و Advanced انتخاب کنند.

ترکیب Normal رایگان است ولی سطح Mastery بازیکن را افزایش نمی دهد و مدت بیشتری طول می کشد. ترکیب Advanced نیاز به توکن MBOX دارد و سطح Mastery بازیکن را افزایش می دهد. بالا بودن سطح Mastery، شانس ساخت Materialsهای کمیاب تر را افزایش می دهد و همچنین تعداد Materialsهای ساخته شده را افزایش می دهد.

ترکیب منابع برای بدست آوردن Materials

آینده MOMOverse چگونه خواهد بود؟

آنچه اکنون در MOMOverse داریم تنها لایه پایه آن است. در نهایت MOMOverse یک Centeral Hub برای MOMO خواهد بود، از برداشت منابع(Mining) گرفته تا مراکز اجتماعی آن. در هفته های آینده چندین آپدیت جدید برای این ورژن بتا منتشر خواهد شد که شامل player housing, MOMO Boxing, MOGuilds و MOLand خواهد بود.

Player housing به بازیکنان اجازه می دهد از توکن MBOX برای تغییر ظاهر خانه خود استفاده کنند و درآمد MBOX خانه خود را افزایش دهند. در حالت PvP بازیکنان دیگر می توانند به خانه شما دستبرد زده و توکن های بدست آمده را بدزدند. این مورد عاملی است که بازیکنان را تشویق می کند خانه خود را به خوبی زیر نظر داشته باشند.

MOMO Boxing فرآیند به دام انداختن MOMOهای وحشی است. بازیکنان باید با توکن MBOX خود MOBallsها را خریداری کنند و از آن ها برای به دام انداختن MOMOهای وحشی استفاده کنند. هر MOBalls ده کاربرد دارد. اگر نتوانستید MOMO وحشی را به دام بیاندازید، MOMO فراری قطعه ای از خود بجا خواهد گذاشت. قطعات مختلف را باهم ترکیب کنید و MOMO جدیدی بسازید. MOMOها می توانند Rarityهای مختلفی داشته باشند.

برای MOLand، بازیکنان در انجمن های MOGuilds جمع شده و برای کنترل قلمرو خود می جنگند. هنوز تاریخ دقیقی از انتشار این بخش موجود نیست.

آینده MOMOverse چگونه خواهد بود؟

در پایان دوره بتا مارکت MOMOverse بسته خواهد شد و تمامی توکن ها و منابع موجود در آن به صاحبانشان بازگرداندده می شود. سپس تمامی منابع و Materialsهای موجود در کیف بازیکنان سوزانده می شوند و بازیکنان به ارزش دارایی سوزانده شده خود توکن MBOX دریافت می کنند. تمامی پیشرفت های بازیکنان در این مرحله(بتا) پاک شده و تیم برای انتشار نسخه بعدی آماده می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *