Avatarsهای Genesis بازی NFT Worlds معرفی شدند

Avatarsهای Genesis بازی NFT Worlds معرفی شدند

NFT Worlds اخیرا به عنوان یک بازی درآمدزا(Play and Earn) توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند. بازی NFT Worlds دارای یک سیستم پرداخت یکپارچه بدون کارمزد برای بازیکنان و صاحبان جهان های مختلف خود است. همچنین می توان از سیستم استیکینگ آن ها به عنوان درآمد غیرفعال(Passive) استفاده کرد. از دیگر قابلیت های این بازی APIهای مختلف برای صاحبان جهان ها(World) و بسیاری موارد دیگر است. تیم این بازی در آخرین اخبار خود به انتشار Avatarsهای Genesis این بازی اشاره کرده است.

بازی NFT Worlds می خواهد در آپدیت جدید خود NFTهای Avatar متاورس خود را منتشر کند که برای صاحبان آن ها امتیازات ویژه و مداومی در نظر گرفته شده است. احتمالا مینت این NFTها در 30 آپریل و در 2 دور مختلف انجام شوند. اولین دور فروش این NFTها مخصوص کسانی است که NFTهای Worlds را داشته باشند. هر World به صاحب آن امکان مینت یک Avatar را می دهد. NFTهای Worlds نیازی به خارج شدن از استیک ندارند و از آدرس استیک آن ها برای دسترسی به مینت و قرار گرفتن در لیست سفید(Whitelist) استفاده خواهد شد.

Avatarsهای Genesis

فروش عمومی این سری از NFTها برای دور دوم 24 ساعت بعد اتفاق می افتد که شامل Avatarهای مینت نشده از دور اول بعلاوه 5,000 NFT دیگر می باشد. مینت های دور اول با قیمت 0.4 اتریوم به فروش می رسند. فروش عمومی بصورت مزایده ای خواهد بود و قیمت های آن از 0.4 تا 1 اتریوم می باشد. مینت ها در صفحه رسمی Avatarها انجام خواهد شد.

 

Avatarsهای Genesis

Avatarsهای Genesis بازی NFT Worlds شامل 15,000 شخصیت قابل استفاده در اکوسیستم این بازی هستند. بازیکنان می توانند از این NFTها برای تغییر ظاهر خود در بازی استفاده کنند. تیم بازی قصد دارد پاداش های Passive ویژه ای در قالب توکن WLRD  برای این NFTها ایجاد کند. استخر این توکن ها از لانچر مارکت NFT World تامین می شود. 25 درصد از کارمزد فروش مارکت این بازی بین دارندگان این Avatarها پخش خواهد شد. با توجه به اینکه این مارکت، بازار اصلی فروش NFTهای این بازی است می تواند درآمد غیرفعال خوبی را برای دارندگان Avatarها فراهم کند. دارندگان این Avatarها در لیست سفید ایردرآپ های بعدی این بازی نیز قرار می گیرند. قرار است جهانی مخصوص دارندگان این NFTها ساخته شود.

50 درصد از درآمد مینت این Avatarها بصورت تشویقی به بازیکنان و builderها اختصاص داده می شود. تیم بازی قصد دارد از این درآمد برای تشویق کاربران به بازی و ساخت جهان های جدید استفاده کند و بازیکنان خود را افزایش دهند. 50 درصد باقی مانده بین تیم Avatarها و تیم مرکزی NFT Worlds برای توسعه بازی تقسیم می شود.

 

لانچر NFT Worlds

لانچر NFT Worlds

تیم بازی علاوه بر انتشار Avatarها قصد دارد لانچر(Launcher) خود را نیز معرفی کند. ورژن Alpha این لانچر به زودی منتشر خواهد شد که اساسا یک صفحه برای Minecraft خواهد بود و امکان جابجایی بین دنیاهای مختلف را فراهم می کند. اما تیم NFT Worlds قصد دارد در آینده از این لانچر به عنوان یک مکان مرکزی استفاده کند که با تمام اکوسیستم این بازی مرتبط باشد. مدیریت کیف پول، تجهیز آواتارها و تجهیزات سفارشی، ترید بین بازیکنان و لیست دوستان همگی از قابلیت های این لانچر خواهند بود. این لانچر همچنین شامل یک مارکت برای خرید، فروش و ترید تمام NFTهای این بازی خواهد بود.

تاکنون بسیاری از تیم هایی که بر روی اکوسیستم NFT Worlds بازی می سازند اولین NFTهای خود را منتشر کرده اند. انتظار می رود در آینده نزدیک آواتارها و NFTهای تجهیزاتی بیشتری از این تیم ها منتشر شود.

با ساخت مارکت اصلی درون لانچر تیم بازی امیدوار است که تجربه لذت بخشی برای بازیکنان Minecraft(حتی کسانی که با دنیای رمز ارز و NFT آشنایی ندارند) فراهم کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *