NFT Worlds در صدر جدول جهان های مجازی OpenSea

NFT Worlds در صدر جدول جهان های مجازی OpenSea

WRLD توکن اصلی بازی NFT Worlds پس از پذیرش در اولین لایو سرور، هزاران بازیکن و انجمن را برای خریدNFT های این بازی مجذوب خود کرد. زمین‌های NFT Worlds اکنون پرمعامله‌ترین دارایی‌های دنیای مجازی در شبکه Opensea محسوب می شوند.

تا دیروز NFT های داخل بازی NFT Worlds به قیمت 1 تا 2 اتریوم به فروش می رسید. اما پس از رشد شدید پروژه، قیمت کف NFTها در Opensea اکنون به 14.99 ETH می رسد، که رشد بسیار بالاتری نسبت به سایر NFT های دنیای مجازی پرمعامله مانند The Sandbox یا Decentraland می باشد.

چرا که تعداد زیادی انجمن در حال پیوستن و ساختن دارایی های خود روی این دنیای مجازی هستند. از زمانی که توکن WRLD منتشر شد و کمپانی این بازی به لایه دوم پالیگان (Polygon) انتقال یافت، همه چیز شروع به واقعی شدن نمود. در زیر نمودار هفتگی دنیای مجازی (Virtual Worlds) را در OpenSea می توانید مشاهده کنید.

بازی NFT Worlds

از آنجایی که بازی NFT Worlds روی یک پلتفرم قوی و محبوب قرار دارد، می تواند یکی از بهترین تجربه‌های سرگرم‌کننده را برای شما ایجاد کند.

 

انتقال NFT Worlds به Polygon

WRLD یک توکن ERC-20 می باشد که بر بستر شبکه اتریوم قرار دارد و توکن اصلی بازی NFT Worlds به شمار می رود.

از زمان قرار گیری NFT Worlds در Opensea، توکن اصلی این بازی (WRLD) تقریباً 40 درصد افزایش یافت و همه رکوردها را شکست. تیم توسعه دهنده انتقال بازی به Polygon را تأیید کرد و کارمزد خرید را 1WRLD تعیین کرد که گیرنده در پایان ارسال تراکنش پرداخت می کند.

تیم توسعه دهنده همچنین در حال کار بر روی یک لانچر یکپارچه است که امکان نگهداری و معامله WRLD را فراهم می کند. به این معنی که کاربران برای بازی NFT Worlds نیازی به MetaMask یا به طور کلی کیف پول ندارند.

NFT Worlds به سمتی در حال حرکت است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا NFT ها و دارایی ها را بدون کارمزد و بدون نگرانی در مورد زیر ساخت ها مبادله کنند.

 

اجاره و سپرده گذاری NFTها

بنا به صحبت های توسعه دهندگان، انتظار می رود ارزش و قیمت NFT در NFT Worlds به زودی بسیار گران شود. در این خصوص آنها از یک الگوریتم پیچیده و کاربردی برای سپرده گذاری WRLD در NFT Worlds بکار بردند.

به‌علاوه، همه دارندگان NFT می‌توانند NFT‌های خود را اجاره دهندتا سازندگان بتوانند بدون پرداخت هزینه ورودی سنگین، NFT های خود را بسازند.

توکن WRLD کاربرد های بسیاری در بازی دارد. تعداد عرضه این توکن در مجموع به 5,000,000,000 واحد می رسد. بازیکنان در اولین سرورهای متعلق به شرکت در حال حاضر به طور متوسط 2 دلار در ساعت با بازی Minecraft درآمد دارند.

 

بازی NFT Worlds چیست؟

NFT Worlds چیست؟

NFT Worlds مجموعه ای از NFT ها بر اساس داده های Minecraft می باشد. هر دنیایی که در این بازی بر اساس این رویه تولید می‌شود، دارای منابع نادر مختلف می باشد. این امر بر ارزش مجموعه جهانی و پتانسیل airdrop تأثیر می گذارد. هر جهان کاملاً قابل شخصی‌سازی است، که می‌توان آن را در بلاک چین همگام‌سازی کرد، با سایر بازیکنان به اشتراک گذاشت، حتی اجاره و کسب درآمد کرد!

مالکان آزادند که دنیای خود را همانطور که می خواهند بسازند یا تغییر دهند. از این رو، مالکان می‌توانند این تغییرات را در NFT همگام‌سازی و ذخیره کنند. سپس تغییرات در تصویر NFT منعکس می شود! پروژه های زیادی با NFT های قابل تغییر وجود ندارد، بنابراین در عمل می تواند بسیار جالب باشد. برخی از این دنیاها توسط سازندگان حرفه ای Minecraft به مناظر واقعا شگفت انگیزی تبدیل شده اند.

تعداد دنیاها دراین بازی به 10000 عدد می رسدو بیشتر از آن وجود نخواهد داشت. پروژه های زیادی هستند که از NFT World به عنوان پایگاهی برای انجمن خود استفاده می کنند. این پروژه شامل Metabears، Llamaverse، Bad Baby Dinos، Rare Ghost Club، Gray Boys و Crazy Skulls می شود.

کسانی که بودجه و چشم‌انداز کافی دارند، اما زمان یا مهارت لازم برای ساختن دنیای خود را ندارند، چندین «سازنده مورد تائید» در دسترس هستند که با کمک آنها می توانند دنیای خود را بسازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *