بررسی بازی Boss Fighters، اولین بازی اکشن VR

بررسی بازی Boss Fighters، اولین بازی اکشن VR

Boss Fighters یک بازی اکشن-واقعیت مجازی(VR) درآمدزاست که دارای NFTها و رمز ارز مخصوص به خود است. Pixward games کمپانی سازنده این بازی وعده تجربه ای از وب 3 را به بازیکنان داده است که با فناوری VR ادغام می شود. تیم بازی می خواهد گیم پلی هیجان انگیز و رویکردی کاملا جدید به بازی های NFT محور داشته باشد. بازیکنان می توانند از این بازی هم بر روی رایانه های شخصی و هم بوسیله هدست VR لذت ببرند. هدف این پروژه این است که شکاف بین بازیکنان VR، بازیکنان PC و علاقه مندان به رمز ارزها را با فراهم کردن مزایا و تجربیات خاص کاهش دهد. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی بازی Boss Fighters بپردازیم.

 

بازی Boss Fighters چیست؟

ایده متاورس همیشه با فناوری واقعیت مجازی(VR) مرتبط بوده است، اما اکنون این بازی درآمدزای NFT محور می تواند این فناوری را به سطحی بالاتر برساند. گیم پلی مهیج بازی Boss Fighters، شامل 5 بازیکن با آواتارهای NFT خود است که با یک Boss توانا می جنگند. Boss بازی نیز توسط یک بازیکن کنترل می شود که با توجه به جثه بزرگ خود باید محیط اطراف و بازیکنان حریف خود را درهم بکوبد. بازیکنان می توانند از طریق هدست های VR، کامپیوترهای شخصی و در آینده نزدیک گوشی های هوشمند به این بازی بپیوندند.

بازی Boss Fighters چیست؟

در حال حاضر بازیکنان برای بازی با Boss باید یک هدست VR داشته باشند. Boss Fighters هم اکنون در حال توسعه است و انتشار نسخه آلفای(Alpha) آن برای دارندگان NFTهای این بازی، برای سه ماه دوم و سوم سال 2022 برنامه ریزی شده است.

 

کسب درآمد از بازی Boss Fighters

Boss Fighters مجموعه NFT و رمز ارز خود را دارد که هر کدام کاربردی خواهند داشت. از کاربردهای NFTهای این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آواتارهای ویژه
  • صاحبان NFTها می توانند NFTهای کلکسیونی این بازی را در آینده کسب کنند
  • هدست های VR بصورت قرعه کشی به صاحبان NFTهای این بازی تعلق می گیرد تا بتوانند به عنوان Boss بازی کنند
  • دسترسی زود هنگام به بازی، ویژگی های انحصاری درون بازی، جوایز و پاداش های مختلف و سایر امتیازات که بعدا اعلام خواهند شد
  • دسترسی انحصاری به تورنومنت های ویژه با جوایزی منحصر به فرد
  • حق امتیاز دسترسی به خزانه بازی(نیم از حق فروش بازار ثانویه این بازی به صاحبان NFT می رسد)

مینت NFTهای جنسیس بازی Boss Fighters در 22 آپریل و پیش فروش آن 2 روز قبل اتفاق می افتد.

کسب درآمد از بازی Boss Fighters

برای دسترسی به حالت های پیشرفته تر این بازی، بازیکنان باید توکن های خود را در استخرهای خاصی استیک کنند. شرکت در بازی رایگان(Free to Play) است اما برای دسترسی به حالت های پیشرفته آن بازیکنان باید خود را به سطوح بالا برسانند یا از بازیکنان دیگر توکن بخرند.

 

نتیجه گیری نهایی

Boss Fighters اولین بازی اکشن NFT محور است که بر روی VR و PC در دسترس خواهد بود. این بازی یک پروژه مبتکرانه بر روی بلاکچین Solana است که به جای کپی کردن از مدل بازی های P2E با اقتصاد دو توکنی، پرورش و زایش(Breeding) و دیگر ویژگی های معمول آن ها، قصد دارد منحصر به فرد و با امضای خود باشد. مطمئنا بازی کردن به عنوان Boss می تواند تجربه ای جالب برای بازیکنان باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *