بررسی بازی Champions

بازی Champions

زمانی که این مطلب را می خوانید، احتمالا فرصت کسب اولین NFTهای وایت لیست شده بازی Champions گذشته است. این NFT های اولیه، که به عنوان Prime Eternals شناخته می شوند، NFT های بنیانگذار در نظر گرفته می شوند و انتظار می رود مزایای ادامه داری را برای دارندگان فراهم کنند. پس بیایید نگاهی به بازی Champions نسخه Ascension بیندازیم، یک بازی رزمی MMO/گلادیاتوری که در مراحل اولیه توسعه در بلاک چین اتریوم قرار دارد.

 

بازی Champions (قهرمانان)

Champions، یک بازی نبرد آرنا، فانتزی و نقش آفرینی است که در آن، نبرد ها برای افتخار، شکوه و پاداش شکل میگیرند. گلادیاتورها که به عنوان Eternals (جاودانه ها) در بازی ظاهر می شوند، موجوداتی هستند که قدرت و توانایی های خاصی دارند. جناح مختلفی حول هر Essence متمرکز می شوند و برد یا باخت در آرنا می تواند بر جایگاه جناح مرتبط تأثیر بگذارد.

Champions NFT

اولین NFT های بازی، که به عنوان جاودانه های ابدی (Prime Eternals) شناخته می شوند، دارای 10000 NFT متحرک منحصر به فرد، با صدها اپیزود مختلف میباشد که شامل انواع بدن، پیرسینگ و مدل مو هستند. Prime Eternalها تنها قهرمانان جاودانه ای هستند که ماهیتی الهی دارند، ویژگی‌های بصری قابل توجهی که ممکن است در نبردها سبب دادن پاداش‌هایی به شما شود.

بازی Champions

هر Prime Eternal در وایت لیست 0.3 اتریوم کارمزد دارد که محدود به یک NFT در هر کیف پول است. با این حال، فروش عمومی آن بصورت مزایده از 1 ETH شروع می شود! یکی از راه‌های فکر کردن در مورد سرمایه‌گذاری در NFT‌های بنیانگذار، معادل کردن آنها با Kickstarter است. اگر چه که جوایز Kickstarter عموماً یکبار هستند، اما NFTها می توانند برای مدت طولانی به عنوان پاداش ادامه دار باشند، به خصوص اگر بازی به خوبی انجام شود.

 

ایردراپ های بازی Champions

جوایز برنامه‌ریزی‌شده برای Prime Eternals شامل ایردراپ‌های ویژه، ژست‌ها و احساسات انحصاری، هدپیس‌های کمیاب، دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید، و عضویت در کانال خصوصی Discord با پیک‌های مخفیانه و چت با تیم توسعه دهنده است. دارندگان Prime Eternal امتیازات رای انحصاری دریافت می کنند که می تواند به توسعه داستان بازی کمک کند.

این تیم همچنین به استیک کردن (سپرده گذاری) Prime Eternals و کسب توکن های MASSINA اشاره می کند که در جهت خرید زمین استفاده می شود. و این واقعاً میتواند شروعی قوی باشد. این تیم برای داشتن جاودانه های ابدی (Prime Eternals)، امتیازات و مزایای انحصاری زیادی را وعده می‌دهد. از جمله یک حیوان خانگی رایگان!

هنگام مینت کردن، NFT های مربوط پرایم ها مانند یک تخم مرغ به نظر می رسند. این تخم‌ها در اول مارس از تخم بیرون می‌آیند و هر یک از Prime Eternal منحصربه‌فرد را نشان می‌دهند، از جمله ابرداده‌های خاص آن که مشخص می‌کند هر Eternal چقدر می‌تواند از بقیه منحصربه‌فرد باشد.

 

رود مپ بازی Champions

تیم توسعه دهنده این بازی یک نقشه راه به ظاهر تهاجمی منتشر کرده است. ممکن است اهداف آنها خیلی دور از ذهن به نظر نرسد! Jam City ساخت این بازی به عهده دارد، شرکتی که که چندین بازی را در کارنامه خود دارد.

تیم توسعه دهنده در حال تکمیل اولین نقطه عطف بزرگ با فروش این Prime Eternal ها می باشد. بنابراین به زودی شاهد اولین ایردراپ‌ها برای خریداران قهرمانان ابدی، انتشار توکن با آپشن ها و جوایز، استیکینگ ، مبارزات قهرمانان، مکانیزم رو به پیشرفت و قهرمانان جدید خواهیم بود!

برای اواسط سال 2022، ما مد و حالت‌های جدید نبرد، مالکیت زمین، و gear forging (ظاهراً از استخوان‌های مخالفان مرده!) داریم، این یک لیست از اهداف پروژه است! علاوه بر این، تیم توسعه دهنده همچنین به طور منظم داستان های جدید را منتشر می کند.

امیدواریم که آنها به تمام اهداف خود برسند. زیرا به نظر می رسد که آنها یک بازی منحصر به فرد در دست ساخت دارند. رقابت زیادی برای اطلاع رسانی وجود خواهد داشت زیرا تعدادی از بازی های بلاکچین امسال نسخه های آلفا و بتا را منتشر خواهند کرد. اما آنچه این بازی قبلاً به ما نشان داد بسیار خوب به نظر می رسد! حواستان به این بازی باشد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *