بررسی بازی MetaSnake، اولین بازی درآمدزای رایگان متاورس METASENS

بررسی بازی MetaSnake، اولین بازی درآمدزای رایگان متاورس METASENS

MetaSnake اولبن بازی منتشر شده در اکوسیستم عظیم متاورس METASENS است. MetaSnake یک بازی استراتژی-اکشن است که از بازی کلاسیک Snake الهام گرفته شده است. بازی MetaSnake رایگان است و می توان از آن درآمد کسب کرد. با متاگردی همراه باشید تا به معرفی و بررسی این بازی بپردازیم.

 

METASENS پس از آزمایش ورژن بتای بازی خود که بیش از 30,000 بازیکن از سراسر جهان در آن حضور داشتند، تصمیم به انتشار نسخه اصلی بازی در 30 مارچ 2022 گرفت. این بازی را می توانید از App Store و Play Store دانلود کنید. از زمان انتشار نسخه رسمی بازی توکن های بازی یعنی MSU و UCG جهش قیمتی خوبی داشته اند.

بازی MetaSnake برای تمام کسانی که موبایل هوشمند دارند در دسترس است. بازیکنان می توانند به راحتی در این بازی اکانت ساخته و به بازی مشغول شوند. 500 نفر برتر تابلوی امتیازات(leaderboard) در هر فصل پاداش هایی را در قالب توکن های MSU و UCG دریافت خواهند کرد. نفر برتر 1245.77 MSU و 70761 UCG که هم اکنون حدود 2216 دلار ارزش دارند پاداش می گیرد.

تابلوی امتیازات بازی

گیم پلی بازی MetaSnake

گیم پلی بازی MetaSnake مانند بازی کلاسیک Snake است که شامل تیم سازی و تابلوی امتیازات است. هنگامی که بازیکنان با حریف خود رو به رو شوند مبارزه را با 5 قهرمان(Hero) آغاز می کنند که می توان آن ها را با جمع آوری کارت یا خرید NFTها تقویت(Level Up) نمود.

قهرمان ها به کلاس های مختلف تقسیم می شوند که مهارت های اصلی آن ها را مشخص می کند. قهرمانان Melee در مقابل دیگر قهرمانان سرعت حرکت بیشتر دارند. بازیکنان برای بدست آوردن قهرمانان بیشتر باید از میدان نبرد کریستال(Crystals) جمع آوری کنند. جمع آوری این کریستال ها در میدان نبرد انرژی کریستالی(Crystal Energy) و امتیازات کریستالی(Crystal Points) را افزایش می دهد. هنگامی که نوار انرژی کریستالی پر شود یک قهرمان جدید به بازیکن تعلق خواهد گرفت. در صورت تساوی بازیکنی که بیشترین کریستال را داشته باشد برنده خواهد بود.

گیم پلی بازی MetaSnake

بازیکنان می توانند پس از نبرد یا از طریق کارهای روزانه صندوق های گنج را جمع آوری کنند و از این طریق کارت های قطعات قهرمانان را بدست آورده و ویژگی های قهرمانان خود را افزایش دهند. بازیکنان با برنده شدن در یک نبرد، نسبت به قدرت حریف خود پاداش هایی دریافت می کنند. باخت در یک نبرد نیز منجر به کاهش امتیازات بازیکنان می شود.

این پاداش ها رتبه شما را در جدول امتیازات مشخص می کنند. 500 بازیکن برتر جدول امتیازات، پاداش هایی در قالب توکن های بازی دریافت می کنند. متاورس METASENS بیش از 35,000 دلار در طول دوره بتای خصوصی خود به بازیکنان برتر جدول امتیازات و صاحبان NFTهای بازی پاداش داده است.

 

دارایی های بازی MetaSnake

اگرچه این بازی کمی ساده به نظر می رسد اما پتانسیل آن را دارد که به یکی از پرطرفدارترین بازی های متاورس METASENS تبدیل شود. اولین قهرمانان بصورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می گیرند اما ارتقای آن ها سخت است و ممکن است بازیکنان نیاز به خرید NFTهای بازی برای قدرتمند کردن قهرمانان خود داشته باشند. قهرمانان NFT نیستند. NFTهای این بازی Ancient Spirt(ارواح باستانی) نام دارند.

NFTهای Genesis Ancient Spirits شامل 5,000 مینت خواهند بود. فروش عمومی و مینت این NFTها از 5 می با قیمت 1 BNB شروع می شود. بازیکنان می توانند قهرمانان خود را به NFTهای Ancient Spirt مجهز کنند تا آمار آن ها در مبارزات افزایش یابد. این افزایش آمار می تواند دائمی باشد و بستگی به کلاس قهرمان دارد.

صاحبان NFTهای Genesis Ancient Spirit سه مزیت زیر را دریافت خواهند کرد:

مزایای اکوسیستم

  • ایردرآپ های توکن: با پیشرفت این پروژه ایردرآپ هایی بین دارندگان این NFTها توزیع خواهد شد. در 3 ماهه اول 50,000 توکن MSU و 8,888,000 توکن UCG برای ایردرآپ درنظر گرفته شده است.
  • ایردرآپ های پریمیوم: از طریق رویدادهای اجتماعی می توان این ایردرآپ ها را دریافت کرد.

مزایای بازی

  • پاداش های کاراکتر: کاراکترهای جدید برای صاحبان این NFTها در دسترس قرار خواهد گرفت.
  • پیشنهاد خرید اول: صاحبان این NFTها در اولین خرید خود پاداشی 2 برابری دریافت می کنند.
  • پاداش های NFT: ایردرآپ های Mysterious NFT ابتدا برای صاحبان NFTهای Genesis Ancient Spirit در دسترس خواهد بود که دارای پاداش هایی از جمله توکن های MSU و UCG، آواتار یادبود، معجون ژن(Gene Potion) و پاداش های دیگر روزانه خواهد بود.
  • تقویت مبارزه: بازیکنان با داشتن شش Ancient Spirits می توانند Ancient Spirit Totem را بسازند و شکست ناپذیر شوند.
  • پاداش Battle Pass: صاحبان NFTهای Genesis Ancient Spirit که در ماموریت های Battle Pass شرکت کنند توکن UCG بیشتری به ازای هر Ancient Spirit خود پاداش می گیرند.

مزایای دارایی ها

  • انتشار محدود: NFTهای Genesis Ancient Spirits به تعداد محدود 5,000 واحد موجود هستند که دارای ژن های رنگی منحصر به فرد می باشند در نتیجه آن ها را بسیار کمیاب می کند.
  • چند برابری دارایی: بازیکنان می توانند NFTهای جدید Ancient Spirits را استخراج کرده و در مارکت بفروشند یا از آن ها در نبردها استفاده کنند.
  • یک بلیط برای بازی: بازیکنان صاحب این NFTها به بازی جدید Peta Rush NFT دسترسی دارند و نسخه های جدید بازی های متاورس METASENS را به عنوان اولین نفر تجربه می کنند.

 

توکنامیک متاورس METASENS

توکنامیک متاورس METASENS

بازی MetaSnake توکن اختصاصی ندارد و از توکنامیک متاورس METASENS استفاده می کند.

توکن MSU رمزارز حاکمیتی این متاورس است که حداکثر عرضه آن 500,000,000 واحد است و می توان آن را با قرار گرفتن در رتبه های بالای جدول امتیازات بازی، ایردرآپ ها و یا خرید و ترید آن بدست آورد.

توکن UCG نماد پاداش جامعه این متاورس است و به دلیل اینکه مقدار عرضه کل آن مشخص نیست ارزش کمتری دارد. بازیکنان می توانند این توکن را از فعالیت های درون Discord یا دیگر رویدادهای اجتماعی بدست آورند. همچنین قرار است این توکن بیشترین حجم معامله در بین بازی های این متاورس از جمله MetaSnake را به خود اختصاص دهد.

هر دوی این توکن ها برای پرورش Ancient Spiritsها نیاز هستند و در بازی های آینده این متاورس نقشی اساسی خواهند داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *