بررسی بازی Revoland

بررسی بازی Revoland

Revoland بازی MOBA جدید توسعه یافته در زنجیره هوشمند بایننس(BSC) است که در آن بازیکنان می توانند حالت های مختلفی از بازی را در نقشه های آن تجربه کنند. این بازی را می توان از Google Play Store و Apple Store دانلود کرد. بازیکنان می توانند در بازی کیف پول BSC یا ABEY ایجاد کنند. بازیکنان برای انجام بازی نیاز به 3 قهرمان دارند. هنگام عضویت در بازی یک مجموعه از قهرمانان بصورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. بازیکنان همچنین می توانند قهرمان های دیگری از مارکت بازی خریداری کنند. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

 

دارایی های بازی Revoland

دارایی های بازی Revoland

دارایی اصلی بازی Revoland قهرمانان هستند. قهرمانانی که بصورت رایگان در ابتدای بازی به بازیکنان تعلق می گیرند NFT نیستند و نمی توان آن ها را در مارکت بازی فروخت. قهرمانان NFT دیگر بازی با Rarityهای مختلف را می توان از جعبه های معما(Mystery Box) نیز بدست آورد. Rarity قهرمان در لحظه باز شدن جعبه معما مشخص خواهد شد.

قهرمانان دارای Rarity بالاتر سبک های بازی و توانایی های منحصر به فرد بیشتری دارند و شانس دریافت پاداش های بیشتری از نبردها را دارند. Rarity قهرمانان به 3 سطح تقسیم می شود: Normal، Rare ،Epic

هر قهرمان می تواند طرح پوست با Rarity متفاوتی داشته باشد که یک آیتم ظاهری محسوب شده و مزیتی درون بازی ندارد. هرچه Rarity طرح پوست قهرمان بالاتر باشد ظاهر بهتری دارد. این طرح ها در 3 Rarity وجود دارند: Normal، Rare، Epic

قهرمانان را می توان ارتقا داد. قهرمانان ارتقا یافته پاداش بیشتری از میدان نبرد دریافت می کنند. گاهی اوقات می توان به قهرمانان، حیوانات خانگی(Pets) اضافه کرد. حیوانات خانگی NFTهایی هستند که می توان آن ها را جداگانه خریداری نمود یا در جعبه های معما پیدا کرد.

 

گیم پلی بازی Revoland

Revoland دارای 6 حالت بازی است. اگرچه این حالت ها با هم متفاوت هستند اما همه آن ها سبکی شبیه به بازی Brawl Stars دارند. این حالت ها عبارتند از:

  • Fruit Bash(حالت 3v3): بازیکنان باید 10 میوه مقدس(Holy Fruits) برای برنده شدن جمع آوری کنند
  • Battle Square(10 بازیکن): بازیکنان باید در یک بتل رویال انفرادی با 9 بازیکن دیگر مبارزه کنند
  • Bounty Hunter(6 بازیکن): بازیکنان باید یک بازیکن را شکست دهند تا پاداش دریافت کنند
  • Doodle Dash(حالت 3v3): بازیکنان باید با هم تیمی های خود مشارکت کنند و تا جایی که می توانند زمین را پوشش دهند
  • Altar Assault(حالت 3v3): بازیکنان باید Altar را برای برنده شدن بگیرند
  • Clocktower(حالت 3v3): بازیکنان باید نیروهای خود را هدایت کنند تا پایگاه دشمن را نابود کنند. بازیکنان در طول مسیر می توانند قدرت زاها را جمع آوری کنند و سطح نیروهای خود را افزایش دهند.

گیم پلی بازی کاملا جذاب است و تیم بازی قصد دارد حالت های جدید دیگری نیز به زودی به آن اضافه کند. همه حالت های بازی دارای یک تریلر هستند.

 

توکنامیک بازی Revoland

بازی Revoland دارای اقتصاد دو توکنی است. LAND توکن پاداش درون بازی است و REVO توکن حاکمیتی بازی محسوب می شود.

توکن LAND عرضه کلی 100 میلیاردی دارد. این توکن را می توان با قرار گرفتن در رتبه های بالای جدول امتیازات، شرکت در مبارزات Bounty و تکمیل اهداف خاصی در بازی بدست آورد. مبارزات Bounty تنها مبارزاتی هستند که توکن LAND پاداش می دهند و تعداد مبارزاتی Bounty که می توان روزانه در آن شرکت کرد به Rarity قهرمانان بستگی دارد.

Rarity قهرمانمیانگین SpiritSpirit مصرف شده برای هر مبارزهتعداد مبارزات Bounty روزانه
Common13517
Rare175110
Epic270115

توکن REVO عرضه کلی 120 میلیون واحدی دارد. کاربران Revoland و صاحبان توکن های REVO که در بازی فعالیت نداشته باشند پاداش ها و مشوق های این توکن را دریافت نخواهند کرد. توکن های REVO صرفا نسبت به استفاده، میزان فعالیت و مشارکت واقعی کاربران در Revoland و یا متناسب با تعداد و حجم تراکنش ها به آن ها تعلق می گیرد.

REVO برای خرید و فروش NFTهای درون مارکت بازی Revoland استفاده می شود. توسعه دهندگان بازی تصمیم گرفتند یک خزانه داری برای نگهداری دارایی های مختلف ایجاد کنند که برای پاداش دادن به کاربران بازی و ایجاد مشوق ها در اکوسیستم Revoland مورد استفاده قرار می گیرد. بخشی از معاملات مارکت بازی در این خزانه داری قرار خواهد گرفت.

 

نتیجه گیری نهایی

بازی Revoland

تیم توسعه دهنده بازی Revoland هم اکنون در حال کار بر روی یک سیستم Guild برای پلتفرم های GameFi و تیم های eSports است تا مخاطبان خود را افزایش دهد و یک اکوسیستم رقابتی واقعی از بازیکنان ایجاد کند.

آن ها قصد دارند در 3 ماهه آخر سال 2022 ورژن دوم بازی خود را منتشر کنند که احتمالا شامل ویژگی ها و قهرمانان بیشتری برای خرید و بازی خواهد بود. توسعه دهندگان به بازی خود خوش بین هستند و شرکای بزرگی همچون AKG Ventures از آن ها پشتیبانی می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *