بررسی بازی Tank Wars Zone

بررسی بازی Tank Wars Zone

بازی Tank Wars Zone یک بازی اکشن هیجان انگیز و بصری می باشد که بر اساس فناوری بلاک چین ساخته شده است و پتانسیل ظهور در دنیای متاورس را داراست. این بازی که اولین بازی بلاک چین Fantom است که توسط این بنیاد سرمایه گذاری شده است، هزینه تراکنش های بسیار پایین، کمترین زمان تاییدیه و انجمن های حمایتی برای بازیکنان خواهد داشت.

با گیم پلی های مختلفی که بازی عرضه می کند، می توانید به صورت انفرادی بازی کنید، یا دوستان خود را جمع آوری کنید، یک تیم تشکیل دهید، و با دیگران مبارزه کنید، در حالی که می توانید فقط با بازی کردن یا قرار دادن NFT های خود درآمد کسب کنید.

بلاک چین فانتوم که اخیراً با پروژه های DeFi سر و صدای زیادی به پا کرده است، هنوز انتخاب های بسیار محدودی در سر راه خود دارد. اما Tank Wars Zone از جمله بازی هایی است که توجه همگان را به خودش جلب میکند و راه را برای بازی های درآمدزا در شبکه Fantom هموارتر می سازد.

Tank Wars Zone نبرد بین تانک ها را به نمایش می گذارد که دارای حالت های مختلف (Mode) بازی است:

  • PVE – حالت داستانی بازی تلقی میشود که هر مرحله از بازی داستانی را روایت می کند.
  • PVP – نمای بیدرنگ از بالا به پایین سه به سه (3v3)
  • بتل رویال – در این حالت از بازی آخرین بازیکن باقی مانده برنده می شود
  • World Boss – در این حالت شما با بازیکنان بسیار قوی رو در رو خواهید شد و در صورت برنده شدن میتوانید NFT جایزه بگیرید
  • جمع آوری زمین – شما میتوانید زمین خود را خریداری کنید یا آن را به صورت غرامت از سایر بازیکنان دریافت کنید.
  • Guild Wars – در این حالت به نبردهای تیمی مختلفی می پردازید.

 

NFT های داخل بازی Tank Wars Zone

بازی از 3 نوع NFT استفاده می کند که بازیکنان می توانند در بازار خرید و فروش کنند:

  1. تانک ها؛
  2. زمین ها؛
  3. و آیتم ها.

Tank Wars Zone با اقتصاد توکن دوگانه کار خواهد کرد. توکن War Bond (WBOND) یک توکن سودمند (utility token) است که برای انجام فعالیت ها، خرید و فروش تانک‌ها و NFT استفاده می‌شود. عرضه این توکن حدود 1,000,000,000 واحد میباشد.

بازی Tank Wars Zoneتوکن تانک طلایی (TGOLD) ارز اصلی درون بازی است که می توانید با انجام بازی به دست آورید. توکن TGOLD برای تعمیر مخازن و خرید تجهیزات اضافی استفاده خواهد شد. این ابزار باید به حفظ ارزش توکن کمک کند زیرا هنوز یک منبع از پیش تعریف شده ندارد.

اطلاعات بیشتر را می توانید در وایت پیپر پروژه بیابید که در آن توکنومیک ها به طور کامل شرح داده شده است.

توکن تانک طلایی (TGOLD)

 

Mystery Box و Whitelist چیست؟

Mystery Box و Whitelist چیست؟

جعبه پر رمز و راز (Mystery Box) از جمله باکس هایی است که خود بازی به شما خواهد داد اما باید بسیار خوش شانس باشید. قیمت هر جعبه 1500 دلار WBOND (تقریباً 150 دلار) خواهد بود و حاوی یک تانک معمولی ( با احتمال 59.23%)، غیر معمول (22%)، نادر (11%)، حماسی (5.55%) یا افسانه ای (2.22) خواهد بود.

رویداد Mystery Box Sale در 15 فوریه اجرا شد. با فروش این جعبه، 10000 جعبه اسرارآمیز را میتوانید دریافت کنید که بعداً می‌توان پس از عرضه رسمی بازی برای تانک‌ها استفاده کرد اما وایت لیست چی هست؟…

برای شرکت در فروش اولیه، باید در لیست سفید(whitelist) قرار داشته باشید. شما می توانید در این رقابت که با (gleam contest) شرکت کنید تا شانس حضور در لیست را برای دریافت این جایزه ارزشمند داشته باشید.

پس از 12 ساعت اول، جعبه اسرار باقی مانده برای خرید در دسترس همه خواهد بود. برای خرید جعبه به توکن های WBOND در شبکه Fantom Opera نیاز دارید. بنابراین اگر علاقه مند هستید، قبل از شروع فروش، حتماً توکن های لازم را در کیف پول خود داشته باشید.

 

تیم توسعه دهنده بازی Tank Wars Zone

بازی Tank Wars Zone توسط یک تیم ویتنامی از توسعه دهندگان که حامیان دیرینه شبکه Fantom Opera هستند توسعه یافته است. آن‌ها از زمان «تست نت بلاک پایه در بلاک چین» یا  «Genesis Mainnet» را به پیاده سازی این بازی مشغول بودند و اکنون تیم خود را به 30 عضو، همراه با توسعه‌دهندگان، طراحان و بازاریاب‌های جدید افزایش داده‌اند. آن‌ها از بنیاد Fantom و بسیاری از سرمایه‌گذاران دیگر مانند DEC.ventures، Newave Capital و LD Capital پشتیبانی می‌کنند.

 

جمع بندی

ما خوشحالیم که بازی هایی را در حال توسعه بر روی بلاک چین Fantom می بینیم. Fantom تراکنش های سریع و ایمن را با کارمزد بسیار کم ارائه می دهد که آن را به یک پلتفرم انتخابی برای بازی تبدیل می کند. تیم توسعه دهنده بازی همچنین قصد دارد یک بازی درآمدزا (play-to-earn) با برداشتن موانع و محدودیت ها در سر راه خود ارائه دهد. حالا باید دید که آیا آنها می توانند یک بازی باکیفیت ارائه دهند که برای مخاطبان و بازیکنان سرگرم کننده باشد و اقتصاد داخلی خوبی داشته باشد یا خیر.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *