نگاهی دقیق به آناتومی Habitatهای بازی Genopets

نگاهی دقیق به آناتومی Habitatهای بازی Genopets

همانطور که می دانید در پست های گذشته به معرفی و بررسی بازی Genopets پرداختیم. Habitatها یا زیستگاه ها، خانه ای برای Genopet شما خواهند بود. برخلاف دیگر NFTها این زیستگاه ها از قبل طراحی نشده و در لحظه تولید می شوند. هر جزء از این زیستگاه ها از طریق اقدامات بازیکنان در بازی فعال می گردند. زیستگاه ها با یکدیگر متفاوت و منحصر به فرد هستند.

Habitats

ویژگی های عنصری(Elemental)، محل قرار گیری شاخ و برگ و ساختارهای کوچک پیچیده ای که درون آن ها قرار دارند تماما با یکدیگر متفاوت هستند. تمام جزئیات Habitatها در لحظه توسط موتور Unity طراحی و ایجاد می شوند. از آنجایی که ویژگی های زیستگاه ها مشروط به اقدامات بازیکنان است، سطح کمیابی(Rarity) آن ها نیز توسط بازیکنان کنترل می شود. با متاگردی همراه باشید تا نگاهی دقیق تر به آناتومی Habitatها بیاندازیم.

 

Flora & Fauna (گیاهان و جانوران)

Flora & Fauna (گیاهان و جانوران)

به نورهای کوچکی که در پیش زمینه چشمک می زنند توجه کرده اید؟ Genopetها تنها موجوداتی نیستند که این زیستگاه ها را دوست دارند. جانوران و گیاهان دیگر نیز زیستگاه ها را مکانی دنج می دانند. شاخ و برگ ها و رنگ های آن ها برای کلاس عنصری هر زیستگاه متفاوت هستند. نمونه هایی از شاخ و برگ زیستگاه ها را در زیر ببینید:

کلاس عنصری هر زیستگاه

Formations (اشکال)

هر زیستگاه دارای اشکال خاص عنصری خود است که از زمین آن می آیند و شکل و جزئیات زیستگاه را ایجاد می کنند. از این اشکال عنصری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • Fire (آتش)
  • Water (آب)
  • Earth (خاک)
  • Wood (چوب)
  • Metal (فلز)

Formations (اشکال)

Structures (سازه ها)

Structures (سازه ها)

هر زیستگاه دارای سازه هایی است که آن را تبدیل به یک قلعه باستانی-سایبری می کند. این سازه ها عبارتند از:

  • Portal: زیستگاه ها به عنوان پناهگاهی امن در نظر گرفته می شوند که در فضای چند بعدی پنهان هستند. از طریق پرتال Esoterric وارد زیستگاه خود شوید و خانه ای برای Genopet خود فراهم کنید.
  • Lamp: کاربرد خاصی ندارد و فقط یک لامپ ساده است.
  • Laboratory / Refinery: آزمایشگاه جایی است که پالایش کریستال ها و کیمیاگری انجام می شود. کیمیاگری(Alchemy) فرآیند ساخت Genotype Crystals است.
  • Workshop: کارگاه جایی است که می توان در آن NFTهای مفیدی که نیازی به Genotype Crystal در دستور تهیه خود ندارند، ساخت.

سازه های مختلف

ویژگی های انحصاری

برخی از زیستگاه ها ویژگی های منحصر به فردی دارند که آن ها را از بقیه متمایز می کند.

ویژگی های انحصاری

Genesis Emblem (نشان پیدایش)

اگر یک زیستگاه جنسیس(Genesis Habitats) داشته باشید که نماد آن با Formations یکی باشد آن زیستگاه به عنوان اولین زیستگاه با آن نماد در Genoverse قرار می گیرد.

 

Guild Flag (پرچم انجمن)

انجمن هایی که در Genopets سرمایه گذاری کرده اند و زیستگاه خود را مینت کرده اند به جای لامپ پرچم های شخصی سازی با برند خود را دریافت خواهند کرد. با اینکه این پرچم ها هیچ کاربردی در بازی ندارند اما می توانند نشانی برای انجمن ها باشند.

 

Elemental Power (قدرت عنصری)

همه زیستگاه ها شامل یکی از 5 کلاس عنصری هستند: خاک، آب، فلز، آتش و چوب. کلاس عنصری رنگبندی زیستگاه و کلاس کریستال تصفیه نشده استخراج شده را مشخص می کند. هنگامی که کریستال های تصفیه نشده، تصفیه شوند تبدیل به NFTهایی با نام Genotype Crystals می شوند. می توانید این کریستال های تصفیه شده را به Genopet خود بدهید تا ویژگی های مربوط به عنصر آن کریستال را در Genopet خود افزایش دهید یا از آن ها به عنوان مواد اولیه ساخت NFTهای دیگر استفاده کنید. Genesis Habitats ها داستان دیگری دارند. Genesis Habitats ها می توانند تمام کلاس های کریستال های تصفیه نشده را بدون توجه به کلاس عنصری آن ها تولید کنند.

Elemental Power (قدرت عنصری)

چرخه شبانه روزی

چرخه شبانه روزی

درخششی ملایم همراه با طلوع خورشید، صبح رویایی زیستگاه را آغاز می کند. زیستگاه ها با ساعت تلفن هوشمند همگام می شوند تا روز و شب را شبیه سازی کنند. بازیکن و Genopet برنامه خواب یکسانی دارند.

 

درباره بازی Genopets

Genopets اولین بازی رایگان Move-to-Earn به سبک RPG برای موبایل است که با فعالیت های روزانه شما تعامل دارد. بازی Genopets سبک زندگی فعال بازیکنان را سرگرم کننده کرده و به آن ها پاداش می دهد، به جهتی می توان گفت این بازی روشی پیشگام برای Fitness-Fi است. Genopet احضار شده شما با شخصیت و سبک زندگی شما تطابق خواهد داشت. هنگام مبارزه برای نجات Genoverse تعداد قدم هایتان برای به دست آوردن پاداش ها و تکامل Genopet شما اهمیت دارند. بازی Genopets بر روی بلاکچین Solana ساخته شده، که به بازیکنان این امکان را می دهد که علاوه بر رسیدن به تناسب اندام خود، ارزش Genopet خود را نیز افزایش دهند و کسب درآمد کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *