آپدیت جدید بازی Pegaxy و اپلیکیشن موبایل آن

آپدیت جدید بازی Pegaxy و اپلیکیشن موبایل آن

پس از آپدیت قبلی بازی Pegaxy که بیشتر بر قوانین پرورش اسب تمرکز داشت تیم Pegaxy چند آپدیت جدید در هفته گذشته بر روی این بازی انجام داده است. در این پست قصد داریم به بررسی این آپدیت ها بپردازیم. با متاگردی همراه باشید.

 

آپدیت های جدید بازی Pegaxy

مهمترین تغییراتی که در هفته گذشته در بازی Pegaxy اعمال شد مربوط به قوانین مسابقه است.

  • مسابقات اکنون به جای 12 اسب با 15 اسب برگزار می شوند اما پاداش ها برای هر مسابقه یکسان هستند.
  • نتایج مسابقه اکنون بر روی آمار اسب ها تاثیرگذار خواهد بود. عملکرد اسب ها بر اساس شرایط مسابقه بهتر یا بدتر خواهد بود. البته الگوریتم این آپدیت هنوز مشخص نیست و بازیکنان سعی می کنند تا بهترین استراتژی را برای برنده شدن پیدا کنند.
  • پرورش ژنتیکی از دیگر آپدیت های این بازی است. البته در مورد این موضوع هم جزئیات خاصی ارائه نشده است.

این آپدیت ها بدون اطلاع قبلی و بدون انتشار جزئیات اعمال شده است که باعث سردرگمی بازیکنان شده است. این حرکت بصورت عمدی از طرف تیم بازی انجام شده است تا از شکسته شدن کد پشت بازی و منفعت افراد سودجو جلوگیری کند.

 

آپدیت سیستم اجاره اسب ها

از 23 مارس مالکان اسب ها می توانند درصد سهم اجاره اسب ها را بعد از اجاره آن ها تغییر دهند. کسانی که اسب ها را اجاره کرده اند می توانند از پنل اطلاعات اسب ببینند که آیا درصد سهم آن ها تغییر کرده است یا نه. یک سیستم اعلان برای آپدیت های بعدی برنامه ریزی شده است. از منطق پشت این قضیه مطمئن نیستیم زیرا کاملا به ضرر اجاره کنندگان است و صاحبان اسب ها می توانند از این سیستم به راحتی به سود خود استفاده کنند.

از دیگر آپدیت های این قسمت می توان به سیستم ضد ربات در قسمت profit-share rentals اشاره کرد که تیم Pegaxy قصد دارد در آینده این سیستم را قوی تر نیز کند.

 

رویداد پرورش Pegaxy

رویداد پرورش Pegaxy

رویداد پرورش بازی Pegaxy از 3 آپریل تا 10 آپریل برگزار می شود. در طی این دوره استراحت بعد از زایمان تمامی اسب های بالغ برداشته می شود و نوزادان تازه متولد شده به جای 96 ساعت می توانند پس از 48 ساعت به بلوغ برسند. این موضوع بازیکنان را تشویق می کند تا اسب های بیشتری پرورش دهند و توکن های $VIS بیشتری بسوزانند.

 

Pegaهای تاجدار و توکن Fabled

Pegaهای تاجدار در میان دیگر Pegaها خدایان هستند. اگر به دنبال یک آیتم کمیاب و ارزشمند در Pegaxy هستید این نوع Pegaها مناسب شما هستند.

Pegaهای تاجدار و توکن Fabled

شما می توانید هر Pega معمولی را با استفاده از 5 توکن Fabled تبدیل به Pegaهای تاجدار کنید. این توکن ها در ابتدای بازی و بین کسانی که رفرال انجام داده بودند توزیع شد. در طول این دوره تنها 722 توکن Fabled توزیع شد که بسیار محدود است. این توکن ها اکنون در مارکت موجود هستند ولی قیمت بالایی دارند. کمترین قیمت موجود حدود 950 دلار است و برای تبدیل Pega به نوع تاجدار نیاز به 5 عدد از آنها دارید. البته باید این نکته را نیز در نظر گرفت که تبدیل Pegaها تضمین شده نیست و ممکن است شکست بخورد. جدول احتمال تبدیل را می توانید در زیر ببینید که شانس تبدیل Pega به Pega تاجدار کمتر از 40% است. زمانی که تمام توکن های Fabled استفاده شوند دیگر Pega تاجدار ساخته نخواهد شد.

بازی Pegaxy

 

اپلیکیشن موبایل Pegaxy

اپلیکیشن موبایل Pegaxy

بازیکنان این بازی مدتی است که منتظر اپلیکیشن آن هستند. تیم بازی Pegaxy دیروز اعلام کرد که این اپلیکیشن برای سیستم عامل های Android و IOS در ماه آپریل منتشر خواهد شد با این حال هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *