فروش 19.3 میلیون دلاری Planetهای بازی Phantom Galaxies

فروش 19.3 میلیون دلاری Planetهای بازی Phantom Galaxies

Animoca Brands و Blowfish Studios اعلام کردند فروش خصوصی Planetهای بازی Phantom Galaxies با موفقیت به پایان رسیده است. در طول این رویداد 7,734 سیاره و سیارک به قیمت 19.3 میلیون دلار به فروش رفتند. پس از انتشار Phantom Galaxies: Episode 3 تیم Blowfish Studios همچنان با سرعت به توسعه بازی خود ادامه می دهد. در حال حاضر بیش از 125,000 بازیکن فعال در ورژن آلفای بازی Phantom Galaxies وجود دارد و بیش از 500,000 نفر از صاحبان NFTهای این بازی امکان دسترسی به ورژن آلفا را دارند. حجم معاملاتی این NFTها در مارکت OpenSea بیش از 1,700 ETH بوده است. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

 

NFTهای Galaxy Planet چیست؟

NFTهای Galaxy Planet چیست؟

Planetهای این بازی NFTهای خاصی هستند که هر کدام دارای ویژگی ها و مختصات مربوط به خود در جهان Phantom Galaxies هستند. به گفته تیم بازی سیارک ها(Asteroids) ارزان ترین نوع Planetهای این بازی هستند و به ترتیب قیمت از سیارک های کوچک تا سیاره های بزرگ متغییر هستند. قیمت این NFTها به شرح زیر است:

نوع NFTسیارک های کوچکسیارک های بزرگسیاره های کوچکسیاره های متوسطسیاره های بزرگ
قیمت354 دلار825 دلار2,969 دلار16,500 دلار150,000 دلار
حداقل تولید توکن1523551,2797,10564,587
هزینه هر توکن(حداقل تولید)2.32 دلار2.32 دلار2.32 دلار2.32 دلار2.32 دلار
حداکثر تولید توکن2461,1506,20645,981522,513
هزینه هر توکن(حداکثر تولید)1.44 دلار0.72 دلار0.48 دلار0.36 دلار0.29 دلار
عرضه کل70,00030,0008,3351,500165

هر سیاره مقداری از توکن حاکمیتی بازی را منتشر می کند که با فعالیت های درون بازی می توان آن را افزایش داد. به گفته تیم IDOها تقریبا در هر موردی بات ها را به خود جذب می کنند.

توکن PGToken(البته هنوز نام رسمی آن نیست) در سیارات بازی قفل است و کاربران را وادار می کند تا بازی کنند و فعال باشند. این موضوع به پایداری اقتصاد بازی کمک کرده و دیگر بازیکنان را تشویق به سرمایه گذاری در بازی می کند.

دستیابی به “حداکثر تولید توکن” از طریق بازدیدکنندگان سیاره ها، توسعه سیاره(با ساخت و ساز در آن) و مشارکت صاحب سیاره در تکمیل ماموریت ها و مشارکت در بازی، ممکن است.

بازیکنان می توانند انتخاب کنند چگونه می خواهند بر سیاره خود حکومت کنند و چه سازه هایی بر روی آن ساخته شوند. در رویدادهای آتی مانند Astrafite Rush صاحبان سیاره ها پاداش های بزرگی دریافت می کنند. همچنین پاداش هایی از ماموریت های درون بازی و بخشی از توکن حاکمیتی بازی PGToken نیز به صاحبان سیاره ها تعلق خواهد گرفت.

 

روش خرید Planetهای بازی Phantom Galaxies

روش خرید Planetهای بازی Phantom Galaxies

تیم بازی پس از فروش خصوصی، 2 پیش فروش(پیش فروش A و پیش فروش B) را قبل از فروش عمومی برگزار خواهد کرد.

پیش فروش A در 25 می در دسترس صاحبان Hopeful NFT قرار خواهد گرفت که می توان آن را از مارکت OpenSea خریداری کرد. Hopeful NFT به 5,000 عضو اول سرور Discord بازی داده شده است.

پیش فروش B در 27 می برگزار می شود که برای صاحبان Episode 2 Medal NFT در دسترس خواهد بود. این NFT را می توان با تکمیل قسمت 2 آلفا و باز کردن Poster NFT، بدست آورد. همچنین می توان آن را در مارکت OpenSea خریداری کرد.

بازیکنانی که به هر دلیل نتوانند در پیش فروش ها شرکت کنند می توانند در فروش عمومی که از 17 می شروع می شود شرکت کرده و سیاره خود را خریداری کنند.

 

بازی Phantom Galaxies چیست؟

Phantom Galaxies یک بازی شخص اول، جهان باز، فضایی، تیراندازی و RPG است. بازیکنان نقش یک Space Rangers را ایفا می کنند که خلبان Mechanized Starfighters است. این سفینه ها مانند سفینه های فضایی جنگنده عمل می کنند و به ربات های مکانیکی نیز تبدیل می شوند.

در طول بازی، بازیکنان به ماموریت های داستانی بازی می روند و Questsهایی را نیز تکمیل می کنند. همچنین عملیات ها(Questsهای روزانه) و Raidsها و اهداف تیمی نیز بخشی از گیم پلی این بازی هستند. هرچه ماموریت از هسته دورتر باشد خطرناک تر خواهد بود اما غنیمت(Loot) بیشتری نصیب بازیکنان می کند. اگر بازیکن بیش از اندازه از هسته دور شود وارد منطقه Rebel Sectors خواهد شد. در این منطقه بازیکنان با یکدیگر رقابت می کنند تا پایگاه ها و منابع را بدست آورند. پس از بدست آوردن این پایگاه ها باید توکن حاکمیتی بازی را در دارایی های خود استیک کنند و از این طریق جریان ثابتی از پاداش ها را بدست آورند البته تا زمانی که کنترل پایگاه در دست آن ها باشد.

با پیشروی بازیکن در بازی Starfightersها در دسترس آن ها قرار می گیرند. بازی Phantom Galaxies با داشتن سیستم ساخت و ساز و جمع آوری منابع به بازیکنان امکان ارتقا یا ساخت Starfightersها را می دهد. Starfightersها از آسیب در امان نیستند و چند وقت یکبار نیاز به تعمیر دارند. از دست دادن سفینه در منطقه Rebel Sectors می تواند دائمی باشد.

این بازی همچنین شامل NFTهای Avatar که ارتقا می یابند، نبردهای PvP در Arena، مالکیت ملک(از ایستگاه فضایی گرفته تا پایگاه های سیاره ای تا کل سیاره) می شود و از انجمن ها(Guilds) نیز پشتیبانی می کند.

Phantom Galaxies ابتدا بر روی بلاکچین Polygon منتشر شد. این بازی در آینده شکبه های مختلفی را پشتیبانی خواهد کرد که هر شبکه کهکشان اصلی خود را خواهد داشت اما با این حال بازیکنان می توانند با کهکشان های دیگر نیز ارتباط برقرار کنند. ورژن آلفای خصوصی این بازی هم اکنون برای PC و MAC در دسترس است و احتمال می رود ورژن بتای آن در سه ماهه سوم سال جاری منتشر شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *