ورژن رسمی بازی Pikaster در ماه جولای منتشر خواهد شد

ورژن رسمی بازی Pikaster در ماه جولای منتشر خواهد شد

ورژن تست بتای بازی Pikaster در 30 ژوئن پایان یافت. در این دوره یک ماهه بازیکنان نبردهای بسیاری برای قرار گرفتن در رده های برتر تابلوی امتیازات انجام دادند. تیم بازی با توجه به داده هایی که از ورژن بتا و بازخوردهایی که از کاربران خود گرفتند تصمیم به ایجاد تغییراتی در بازی خود نمودند. از 30 ژوئن تا 5 جولای تمامی عملکردهای بازی از جمله مارکت، تراکنش ها، ثبت نام و ورود به بازی در دسترس نخواهد بود. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این تغییرات بپردازیم.

 

عملکردهای جدید بازی Pikaster

سیستم Guild درون بازی

Pikamasterها می توانند Guild(انجمن) ایجاد کنند یا به انجمن های دیگر بپیوندند. رتبه بندی Guildها بر اساس مجموع امتیازات نبردهای Arena تمام اعضای آن ها مشخص می شود. نبردهای بین Guildها در ورژن های بعدی بازی اضافه خواهند شد.

سیستم Guild درون بازی

لیست بازیکنان با بیشترین درآمد

Pikamasterها می توانند از این پس لیست بازیکنان با درآمدهای برتر را درون بازی مشاهده کنند.

لیست بازیکنان با بیشترین درآمد

استیکرها

Pikamasterها از این پس می توانند در طول نبرد استیکر ارسال کنند.

استیکرها

ورژن های چند زبانه

بازی در زبان های روسی، اسپانیایی، ویتنامی و چینی در دسترس خواهد بود. زبان های دیگر نیز بعدا به آن اضافه خواهند شد.

 

تغییرات جدید بازی Pikaster

تغییر کارمزد تراکنش ها و زمان

کارمزد تراکنش های درون بازی از جمله برداشت ها و هدیه دادن NFTها از 1 دلار به 3 SRBS تغییر می کند. زمان برداشت توکن های بدست آمده از هر 7 روز به هر 14 روز تغییر می یابد.

 

پاداش های نبردهای Arena

بر اساس آمارهای بدست آمده از ورژن بتا تیم بازی Pikaster تصمیم گرفت پاداش های نبردهای Arena را بصورت زیر تغییر دهد:

پاداش های نبردهای Arena

ظاهر جدید NFTها

تیم Pikaster برای ارائه یک تجربه جدید به Pikamasterها ظاهر تمام NFTها را تغییر داده و شکیل تر کرده است.

ظاهر جدید NFTها

قوانین اجاره

قوانین جدیدی برای اجاره Pikasterها وجود خواهد داشت که بعد از انتشار نسخه اصلی بازی اعلام خواهند شد.

 

رویدادها و پاداش های آن ها

تابلوی امتیازات برای Arena و World Trees و Referral برای فصل جدید

فصل 1 بازی Pikaster بصورت رسمی 5 جولای منتشر می شود و تا 31 جولای ادامه دارد. تمامی Pikamasterها می توانند در رقابت های Arena یا World Trees شرکت کرده و با قرار گرفتن در رتبه های بالا پاداش های خوبی دریافت کنند. همچنین بازیکنان می توانند با معرفی بازیکنان دیگر با برنامه Referral بازی نیز پاداش هایی دریافت کنند.

پاداش های این فصل برای هر 3 تابلوی امتیازات حدود 200,000 توکن MLS خواهد بود. طبق گفته تیم بازی استخر پاداش های هر فصل وابسته به رشد تعداد بازیکنان جدید و حجم معاملات آن فصل خواهد بود.

پاداش های تابلوی امتیازات Arena و برنامه Referral توکن MLS هستند اما پاداش های تابلوی امتیازات World Trees توکن های SRBS(اصلی) و MLS خواهد بود.

 

ماجراجویی جدید Egg

ماجراجویی جدید Egg

بازیکنان می توانند از 5 تا 20 جولای Keysهایی را با تکمیل کارهای روزانه کمپین بدست آورند یا آن ها را با استفاده از توکن های RBS و SRBS و MLS خریداری کنند. کارهای روزانه کمپین هر روز ساعت 11 شب به وقت UTC تغییر خواهند کرد. بازیکنان می توانند با استفاده از 10 Keys از مارکت بازی پاداشی دریافت کنند اما نمی توانند یک پاداش را دو بار دریافت کنند.

 

صندوق های Welfare

صندوق های Welfare

بازیکنان واجد شرایط می توانند از 5 تا 20 جولای صندوق های Welfare را به قیمت 20 mRBS خریداری کرده و پاداش های مختلف درون آن ها را بدست آورند. یک بازیکن هر روز می تواند تا 5 صندوق خریداری کند. برای قرار گرفتن در لیست واجدین شرایط بازیکن باید حداقل 3 NFT داشته باشد که این NFTها نمی توانند NFTهای هدیه، اجاره ای و Walfare باشند.

پاداش های این صندوق ها شامل موارد زیر است:

  • 20 تا 500 توکن mRBS
  • 130 تا 50,000 توکن mSRBS
  • 2,000 تا 50,000 توکن mMLS
  • 320 Health Fruits
  • 80 Speed Fruits
  • 160 Finesse Fruits
  • 240 Wits Fruits
  • 60 تا 120 Lights of Stars

 

Guardian of World Trees

Guardian of World Trees

از 5 تا 20 جولای هر بار که بازیکنی یک World Tree را به سطح مشخصی ارتقا دهد پاداش هایی دریافت می کند. پاداش ها بصورت زیر هستند:

پاداش های Guardian of World Trees

بازی Pikaster چیست؟

بررسی بازی Pikaster

Pikaster یک بازی کارتی-نبردی است که NFTهای آن نیز با همین نام هستند. بازی Pikaster اولین پروژه Game-Fi ایجاد شده توسط Metaland است که بر روی شبکه های KCC, Polygon و BSC Chain وجود دارد. Pikaster بصورت خلاقانه ای گیم پلی های متنوع را در خود جای داده است. گشت و گذار در محیط بازی، ماموریت های مبارزه PvE، مبارزه های PvP همگی جزئی از این بازی هستند. NFTهای این بازی طوری طراحی شده اند که سناریوهای مختلفی را پوشش داده و اقتصاد بازی را بهبود بخشند. همچنین تورنومنت های فصلی برای کسانی که می خواهند شانس خود را برای برنده شدن پاداش های بزرگ امتحان کنند وجود خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *