فروش NFTهای سیاره های بازی PlanetQuest آغاز شد

فروش NFTهای سیاره های بازی PlanetQuest آغاز شد

PlanetQuest یک بازی فضایی مبتنی بر بلاکچین است که بر گشت و گذار، اکتشاف و بقا در فضا تمرکز دارد. این بازی با همکاری شبکه Immutable X قصد دارد فروش سیاره های(Planet) خود را آغاز کند. این رویداد رویکردی جدید در فروش NFTها را در پیش خواهد گرفت که هدف آن کم کردن کارمزد مینت NFTها و جلوگیری از دسترسی ربات ها می باشد. تیم بازی معتقد است این NFTها باید به بازیکنان و خریداران شایسته تعلق بگیرد. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این رویداد بپردازیم.

 

بازی PlanetQuest با همکاری شبکه Immutable X در حال سازماندهی فروش سیاره های این بازی هستند. بازیکنان علاقه مند می توانند درخواست خود را از طریق وب سایت رسمی این بازی ارسال کنند. پس از اتمام این دوره، شرکت کنندگان رتبه بندی شده و NFTهای سیاره ها به شایسته ترین شرکت کنندگان فروخته خواهند شد. متقاضیان باید فرآیند بررسی را با موفقیت پشت سر گذاشته تا رتبه کسب کنند و فرصت کسب NFTهای جهان PlanetQuest را بدست آورند. راه های افزایش رتبه به شرح زیر هستند:

  • بازیکنان باید به جامعه PlanetQuest بپیوندند و امتیازاتی در پاسپورت اکسپلورر(Explorer Passport) خود کسب کنند.
  • داشتن NFTهای Insignia این بازی شانس گرفتن رتبه بهتر را افزایش می دهد. این NFTها هم اکنون در مارکت IMX معامله می شوند.
  • بازیکنان می توانند انگیزه خود را به عنوان بخشی از فرآیند درخواست بنویسند.

انجام گزینه های بالا تا 31 می امکان پذیر است. بازیکنان می توانند تا آن زمان این فرآیندها را تکمیل کنند و شانس خود را برای دریافت NFTهای سیاره این بازی افزایش دهند.

بازی PlanetQuest

قیمت فروش NFTهای سیارات

تیم بازی PlanetQuest تصمیم گرفته تنها 3 کهکشان از سیاره ها را تا دسترسی اولیه به بازی خود در سال 2023 برای فروش قرار دهد. در هر کهکشان سیاراتی با سطوح مختلف وجود دارد:

  • سیاره های Common: به تعداد 1800 با قیمت عادی 2,000 دلار و قیمت برای این فروش ویژه 250 دلار
  • سیاره های Rare: به تعداد 900 با قیمت عادی 8,000 دلار و قیمت برای این فروش ویژه 2,000 دلار
  • سیاره های Epic: به تعداد 300 با قیمت عادی 20,000 دلار و قیمت برای این فروش ویژه 5,000 دلار
  • سیاره های Legendary: به تعداد 30 با قیمت عادی 100,000 دلار و قیمت برای این فروش ویژه 25,000 دلار

 

سیارات PlanetQuest چه هستند؟

شش کلاس سیاره در بازی PlanetQuest وجود خواهد داشت که Desert, Forest, Tropical, Ice, Volcanic و Strange نام دارند. هر کلاس سیاره ای اکوسیستم، گیاهان، مصنوعات و موجودات مخصوص به خود را خواهد داشت که در 4 سطح مختلف که در بالا اشاره شد هستند.

Genesis Engine فناوری توسعه یافته توسط تیم PlanetQuest این سیارات را در لحظه در مرورگر تولید می کند. سیارات کلید اصلی گیم پلی این بازی هستند. صاحبان سیاره ها پاداش های Quantum دریافت می کنند و می توانند دوستان خود را به بازی دعوت کنند. بازیکنانی که به عنوان دوست به بازی بپیوندند می توانند پاداش هایی را درون بازی دریافت کنند.

صاحبان سیاره ها و انجمن ها(Guild) و بازیکنان ماهر شانس دریافت توکن PQX را خواهند داشت. Quantum یا PQX توکن های ERC-20 بسیار کمیابی هستند که اقتصاد درون بازی بر آن استوار است و می توان از آن ها برای خرید آیتم ها یا مصنوعات درون بازی استفاده کرد.

سیارات PlanetQuest چه هستند؟

فرآیند بررسی و دریافت سیارات فروش رفته در بازی PlanetQuest

تیم PlanetQuest پس از پایان دوره درخواست شرکت در این فروش، فرآیند بررسی درخواست ها را آغاز می کند. هر شرکت کننده بر اساس میزان فعالیت های درون جامعه بازی، insigniaها، تقدیرنامه ها، امتیازات پاسپورت و سایر اطلاعات رتبه بندی می شود. نتایج و آپدیت ها از طریق سرور رسمی Discord بازی اعلام می گردد. بازیکن پس از فرآیند بررسی و رتبه بندی می تواند یک سیاره خریداری کند. برای دریافت سیاره خریداری شده لینکی به ایمیل بازیکن فرستاده شده و پس از پرداخت موفقیت آمیز NFT سیاره به کیف پول بازیکن انتقال داده خواهد شد.

 

درباره بازی PlanetQuest

PlanetQuest یک بازی بلاکچین است که بازیکن می تواند در آن مالک NFTهای سیارات داخل بازی باشد. علاوه بر این، بازی تجربه اکتشافات چند نفره را نیز ارائه می دهد. ویژگی های هر سیاره درون بازی مانند نوع زمین، پوشش گیاهی، موجودات و غیره منحصر به فرد است. بازیکنان باید برای بقا در این سیارات بجنگند و به دنبال مصنوعات ارزشمند بگردند. درباره این بازی بیشتر بدانید:

بررسی بازی PlanetQuest

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *