کسب درآمد رایگان از بازی The Seventh Seal

کسب درآمد رایگان از بازی The Seventh Seal

با انتشار آخرین نسخه بازی The Seventh Seal فهرست بازی های رایگان درآمدزا همچنان در حال رشد است. پس از اجرای این بازی بر روی شبکه تست WAX، اخیرا تیم The Seventh Seal بازی خود را به شبکه اصلی WAX منتقل کرده و امکان کسب توکن های واقعی را فراهم نموده است. بازیکنان می توانند با بازی در برابر بازیکنان دیگر یا هوش مصنوعی(AI) بازی توکن کسب کنند. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

 

در بیشتر موارد بازی های درآمدزا در فضای بلاکچین عمدتا بصورت پرداخت در ازای برد و کسب درآمد هستند. اما در چند ماهه اخیر فهرست بازی هایی که فرصت های رایگان برای کسب درآمد به کاربران می دهند افزایش یافته و بازی The Seventh Seal نیز جدیدا به این لیست اضافه شده است.

The Seventh Seal یک بازی استراتژیک نوبتی است که در آن تمامی واحدهای سرباز(Soldier) یکسان هستند و بنابراین استراتژی موقعیت یابی، اعداد و فرسایش نقشی اساسی در برد بازیکن خواهند داشت. مسابقات این بازی در کمترین حالت خود بین 20 تا 30 دقیقه طول می کشد. با این وجود سیستم پاداش بازی برای نقشه های بزرگتر مقادیر بیشتری توکن ESSENCE پاداش می دهد. بازیکنان می توانند نقشه های تصادفی یا نقشه ها ساخته شده توسط دیگر بازیکنان را بازی کنند.

بازی The Seventh Seal

در پایان هر مسابقه لوت(Loot) بدست آمده بین بازیکن برنده، دست نشاندگان آن ها(Vassals)،سازنده نقشه، توسعه دهندگان و صندوق استیکینگ تقسیم می شود. صفحه نمایش داده شده پس از پیروزی بازیکن به خوبی اینها را تجزیه کرده و مقدار درآمد بازیکن را محاسبه می کند. البته چنین سیستمی راه را برای بات ها و سایر سوء استفاده گران باز می کند به خصوص اگر توکن ESSENCE ارزش قابل توجهی داشته باشد. امیدواریم تیم بازی برای این مسائل برنامه ریزی کرده باشد و ابزارهای مورد نیاز برای تشخیص و جلوگیری از تاثیرگذاری آن ها را در اختیار داشته باشد.

حتی اگر توکن ESSENCE ارزش آنچنانی پیدا نکند همچنان می توان از آن برای خرید آیتم های مخصوص در مارکت آینده بازی استفاده کرد. این آیتم ها شامل موارد زیر هستند:

  • سکه های GG که برای مسابقات چند نفره استفاده می شود
  • نقشه های جدید
  • بسته های کارت طلسم(Spell Card) که برای اضافه کردن واحدهای Mage استفاده می شود

همه توکن ها تا زمانی که به کیف پول بازیکن منتقل نشوند درون بازی قرار دارند. در حال حاضر حداقل مقدار برداشت 200 واحد است. در حال حاضر ویژگی Cartography یا همان ساخت نقشه برای گروه کوچکی از بازیکنان که در لیست سفید قرار دارند فعال است تا به حل مشکلات و باگ ها قبل از انتشار برای مخاطبان بازی کمک کنند.

توکن ESSENCE

برنامه آینده بازی The Seventh Seal

اگرچه بازی The Seventh Seal هم اکنون یک بازی استراتژی ساده است اما تیم سازنده آن Legacy Games برنامه هایی برای اضافه کردن ویژگی های جدید به بازی را دارد که هر کدام از آن ها لایه استراتژیک جدیدی به بازی اضافه خواهد کرد. این ویژگی ها شامل قهرمانان(Heros)، برج ها(Towers) و طلسم ها(Spells) خواهد بود.

اولین واحد قهرمانان بازی Mageها هستند. Mageها از مانای(Mana) زمین های بازیکن استفاده کرده و از طریق کارت های طلسم(Spell card)، طلسم خود را اجرا می کنند. این طلسم ها می تواند بصورت حمله ای، افزایش یا کاهش، تاثیر بر روی زمین، درمان کردن، احضار و موارد دیگر باشد که مطمئنا بعد جدیدی به بازی اضافه می کند.

برج ها بخشی از مجموعه نقشه های جدید هستند که شامل برج های باستانی Ancient Mage می شوند. البته هنوز کاربرد این برج ها معلوم نیست. 2 منبع جدید چوب(Wood) و سنگ(Stone) نیز به بازی اضافه خواهد شد. سازندگان Forestersها را روی قطعات جدید Grove می سازند تا از آن چوب برداشت کنند. برای برداشت سنگ نیز Quarriesها را روی قطعات Rocky Crag می توان ساخت. این منابع بعدا در بازی برای ساخت برج ها، دیوارها و پل ها استفاده خواهد شد.

از 19 می ساعت 16 به وقت UTC بازی The Seventh Seal هر هفته قطعات تبلیغاتی(Promo) ویژه ای را منتشر می کند که به دومین دوره فروش زمین خود در 7 جولای منتهی می شود. اولین قطعه تبلیغاتی Ancient Mage Tower خواهد بود و پس از آن هر هفته یک قطعه تبلیغاتی جدید برای فروش عرضه می شود.

 

بازی The Seventh Seal چیست؟

The Seventh Seal یک بازی استراتژی نوبتی-همزمان است که بر روی بلاکچین WAX ساخته شده است. گیم پلی بازی بسیار ابتدایی است اما فرصت های استراتژیک زیادی در خود جای داده است. بازیکنان صاحب سازندگان و سربازان هستند. سازندگان می توانند مزارع بسازند، قطعات جنگلی را پاکسازی کنند و دهکده ها را ایجاد کنند. سربازان نیروی جنگنده بازیکنان هستند. البته آن ها نیز می توانند قطعات جنگل را پاکسازی کنند. بازی دارای نقشه های مختلفی است که زمین های برخی از آن ها غیر قابل عبور هستند.

بازی به بازیکنان اجازه می دهد نقشه خود را با استفاده از NFTهای Tile(کاشی ها) ایجاد کنند. این کاشی ها نمایانگر انواع مختلف زمین هستند و در Rarityهای مختلفی وجود دارند. کاشی های کمیاب تر مانا بیشتری تولید می کنند و ارزش کلی مانای یک نقشه بر مقدار پاداش توکن ESSENCE تاثیر گذار است. بازی از حالت های تک نفره و چند نفره پشتیبانی می کند. سازنده نقشه نیز در پایان هر مسابقه مقداری توکن ESSENCE دریافت می کند که سازندگان نقشه ها را تشویق به ساخت نقشه های جالب می کند. این بازی هم اکنون بر روی Mainnet شبکه WAX منتشر شده است و بازیکنان و سازندگان نقشه ها می توانند از آن کسب درآمد کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *