بازی Quantum Noesis، اولین رمان مبتنی بر NFT منتشر شد

بازی Quantum Noesis، اولین رمان مبتنی بر NFT منتشر شد

بازی Quantum Noesis اولین رمان گرافیکی مبتنی بر NFT منتشر شد. در ابتدا قرار بود این بازی 31 مارچ منتشر شود ولی قبل از انتشار تیم متوجه باگ هایی در بازی شدند و مجبور شدند انتشار بازی را به تعویق بیاندازند. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی و معرفی این بازی جذاب بپردازیم.

 

بازی Quantum Nosesis چیست؟

این چشم اندازی از آینده است که توسط Synesis One کمپانی سازنده Quantum Noesis برای بازیکنان آورده است:

سال 2035 است و EVI (مخفف هوش مجازی الکترونیکی) در آستانه معرفی شدن به عنوان اولین هوش مصنوعی واقعی است اما نیروهای قدرتمندی قصد دارند آن را نابود کنند. برای محافظت از شبکه، EVI بخشی از امنیت خود را بصورت GamiFi (بازی گونه) و بصورت معماهای سمعی و بصری تبدیل کرده که درک و حل آن برای ذهن انسان آسان تر است. شبکه، بازیکنان نخبه را دعوت به همکاری می کند تا خلاقیت و توانایی های تشخیص الگوی آن ها را به مبارزه بیاورد.

بازی Quantum Nosesis چیست؟

در بازی Quantum Noesis بازیکنان باید معماها و پازل هایی که توسط استاد افسانه ای Cliff Johnson طراحی شده اند را حل کنند و داستان را به پیش ببرند. Cliff Johnson در کارنامه خود جوایز بسیاری مانند Best Puzzle Game Ever و Best Retro Game Ever دارد. در مجموع 36 معما وجود دارد که مرحله به مرحله دشوارتر خواهند شد. استایل بازی را Eric Jordan افسانه ای طراحی کرده و Bohdan Kravchenko با گرافیک خود به آن جان داده. داستان علمی تخیلی پشت بازی توسط نمایشنامه نویس Shawn Whitney و رمان نویس DL Young(نویسنده رمان Cyberpunk City) نوشته شده است.

 

چگونگی بازی Quantum Noesis و کسب درآمد از آن

بازی Quantum Noesis برای بازیکنان خود بیش از 1,000,000 توکن Synesis($SNS) را به عنوان پاداش در نظر گرفته است. اولین بازیکنانی که معمای مطرح شده(یکی از 12 فصل(Chapters)) را حل کنند یا بازی را به پایان برسانند توکن SNS پاداش داده می شود. 8,000 جایزه مختلف در بازی وجود دارد که بازیکنان می توانند آن ها را بدست آورند. از جمله این جوایز می توان به پاداش 50,000 توکن SNS برای بازیکنان برتر اشاره کرد.

برای دسترسی به بازی و دریافت جوایز بازیکنان به یک کیف پول مبتنی بر شبکه Solana و یک Kanon NFT نیاز دارند. Kanon NFT کلید ورودی برای دنیای Quantum Noesis است. همچنین می توان با استیک حداقل 100 توکن SNS نیز به بازی دسترسی پیدا کرد.

Kanon NFT

نتیجه گیری نهایی

Quantum Noesis با وجود تیم توسعه دهنده قدرتمند خود انتظارات بازیکنان را نسبت به اولین بازی رمان مبتنی بر NFT افزایش داده است. Synesis One اولین DAO بازی های درآمدزا، Data Yield Farming و مارکت داده NFT برای هوش مصنوعی(AI) بر روی بلاکچین Solana است. Synesis One تصمیم دارد ارزش پنهان ذخیره شده در اندیشه و زبان انسان را با تبدیل داده های هوش مصنوعی(AI Data) به دارایی های با ارزش بوسیله قابلیت ترکیب پذیری DeFi باز گشایی کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *