Ready Games بخش وب 3 بازی های موبایل خود را راه اندازی می کند

Ready Games بخش وب 3 بازی های موبایل خود را راه اندازی می کند

پلتفرم Ready Games در حال ساخت ابزارها و تکنولوژی های لازم وب 3(Web 3) برای موبایل است تا ساخت بازی های موبایل را ساده تر کند. آن ها بخش جدید وب 3 خود را راه اندازی کرده اند تا بازی های بلاکچین را برای Google Play Store و iOS App Store به همراه توکن AURA عرضه کنند. این شرکت با فروش توکن بومی خود یعنی AURA موفق به جمع آوری 3 میلیون دلار سرمایه شده است. از سرمایه گذاران اصلی این پروژه می توان به BITKRAFT اشاره نمود.

 

درباره شرکت Ready Games

Ready Games یک پلتفرم بازی است که در سال 2016 برای بازی های سرگرم کننده esports موبایل تاسیس شد. آن ها چندین بازی در فروشگاه های Google Play Store و iOS App Store منتشر کرده اند. Ready Games با انجمن بزرگ SnackClub که بیش از 5 میلیون عضو دارد شراکت دارد. آن ها با موفقیت جامعه ای از بازی سازان را ایجاد کرده اند. تنها در 5 روز ورژن آلفای Ready به توسعه دهندگان موبایل کمک کرده است بازی های وب 2 خود را به وب 3 تبدیل کنند. آن ها می خواهند با فراهم کردن API و SDK برای توسعه دهندگان انتقال بازی های از وب 2 به وب 3 را تسهیل کنند.

پلتفرم Ready Games

دلیل راه اندازی بخش وب 3 موبایل شرکت Ready Games چیست؟

Ready Games می خواهد با همکاری بازیکنان سنتی وب 2 یک پلتفرم برای توسعه دهندگان بازی های وب 2 ایجاد کند تا جابه جایی به بازی های وب 3 را آسان تر کند. بازی های وب 3 ساخته شده مانند دیگر بازی های وب 2 در فروشگاه های سنتی مانند Google Play Store و iOS App Store منتشر خواهند شد.

Ready Games برای توسعه دهندگان بازی و برنامه نویسان انگیزه ای ایجاد می کند تا با حداقل زمان و هزینه بتوانند بازی های وب 3 را توسعه دهند. صنعت بازی های درآمدزا(Play to Earn) در حال رشد است و Ready Games از این فرصت استفاده کرده تا مرکزی برای توسعه دهندگان سنتی بازی فراهم کند تا بتوانند به دنیای بازی های بلاکچین ورود کنند.

David Bennahum مدیر عامل شرکت Ready Games می گوید:

به عنوان یک بازیکن قدیمی، از ارائه ابزارها و توکنامیک مورد نیاز برای متصل شدن به شبکه بلاکچین به توسعه دهندگان بازی ها هیجان زده هستم. درک پیچیدگی های وب 3 و ایجاد دسترسی آسان به آن برای ناشران بازی بسیار چالش برانگیز است: از عملیات زنده گرفته تا loyalty programs و مدل های اقتصادی. ما هیجان زده هستیم که ببینیم با ساخت این اکوسیستم جمعی در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

ابزارهایی که Ready Games در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد چیست؟

Christina Macedo مدیر اجرایی این شرکت در مصاحبه با Venturebeat گفت: اکثر مردم این تصور اشتباه را دارند که فروشگاه های Google Play Store و iOS App Store بازی های بلاکچین را ممنوع می کنند اما اینطور نیست. توسعه دهندگان بازی باید مطمئن شوند که خرید هرگونه اقلام NFT داخل بازی آن ها باید توسط ارز سنتی صورت گیرد تا بازی بتواند در این فروشکاه ها باقی بماند. همانطور که می دانید فروش محتوای درون بازی به بازیکنان باید مشمول شرایط فروشگاه مربوطه شود که بین 15 تا 30 درصد از درآمد حاصله به عنوان کمیسیون به فروشگاه پرداخت می شود.

ابزار عملیات زنده(live operations) پلتفرم Ready Games که بخشی از ابزارهای توسعه دهندگان است به توسعه دهنده کمک می کند تا قیمت آیتم های درون بازی را با ارز سنتی تعیین و به فروش برسانند. در این صورت بازی با قوانین فروشگاه ها تداخل نخواهد داشت. توسعه دهندگان همچنین می توانند از ابزار SmartContractWizard برای مینت و قیمت گذاری آیتم های بر روی شبکه بلاکچین استفاده کنند.

 

ویژگی های ابزارهای توسعه دهنده

  • داشبورد توسعه دهندگان برای ایجاد، استقرار و مدیریت قراردادهای هوشمند
  • KPIهای لحظه ای عملکرد بازی
  • امکان مینت آیتم های درون بازی روی شبکه بلاکچین
  • مشاوره تیم Ready در مورد بهینه سازی توکنامیک وب 3
  • تامین مالی برنامه وفاداری بازیکن(player loyalty programs) با توکن HALO که به بازیکنانی که مشارکت بالایی دارند تعلق می گیرد

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *