تورنومنت ها و مسابقات 3 بعدی به بازی Riot Racers اضافه شد

تورنومنت ها و مسابقات 3 بعدی به بازی Riot Racers اضافه شد

تیم بازی Riot Racers همچنان در حال توسعه شبیه ساز مسابقات اتومبیل رانی خود است. پس از راه اندازی مسابقات پولی، سیستم اجاره، پرورش و زایش ماشین ها و رانندگان، اکنون تیم بازی قابلیت ایجاد تورنومنت ها را برای بازیکنان فراهم کرده است. همچنین از این پس می توان پخش مجدد مسابقات را بصورت 3 بعدی تماشا کرد. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این آپدیت ها بپردازیم.

 

در چند ماه گذشته بازی Riot Racers برای بازیکنان امکان کسب درآمد از بازی خود را فراهم کرده است. حتی کسانی که دارایی های Riot Racers را نداشته باشند نیز می توانند از آن کسب درآمد کنند. این بازی که هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد در آپدیت جدید خود قابلیت ساخت تورنومنت توسط بازیکنان و مسابقات 3 بعدی را فراهم کرده است. تیم بازی قصد دارد یک برنامه استیکینگ برای توکن RIOT، یک سیستم پاداش دهی دستاوردها، ارتقای کارت ها و بیلبوردها را نیز راه اندازی کند.

 

مسابقات 3 بعدی

اکنون پس از اتمام هر مسابقه در بازی Riot Racers بازیکنان می توانند پخش مجدد آن را بصورت یک انیمیشن 3 بعدی تماشا کنند. با وجود گرافیک زیبای آن اما چیز زیادی برای تماشا وجود ندارد و پس از چند مسابقه این انیمیشن های 3 بعدی خسته کننده خواهند شد. همچنین لودینگ آن نیز مدت زیادی طول می کشد که قطعا نیاز به بهبود دارد.

تیم بازی قصد دارد گزینه هایی را برای رنگ آمیزی و سفارشی سازی اتومبیل ها در اختیار بازیکنان قرار دهد که در حالت 3 بعدی نیز نمایش داده خواهند شد. همچنین بیلبوردهایی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت که می توانند برای تبلیغات آن ها را اجاره دهند.

در آپدیت های آینده سیستم پخش مجدد مسابقات قرار است شرایط بصری مسیر، جلوه های آب و هوایی، زوایای مختلف دوربین، موسیقی و جلوه های صوتی، تصادفات در حین مسابقه و چیزهای دیگر نیز به آن اضافه شوند.

مسابقات 3 بعدی

تورنومنت ها

بازیکنان هم اکنون می توانند تورنومنت های Riot Racers خود را برگزار کنند. میزبان تورنومنت استخر پاداش، تعداد مسابقات، تعداد شرکت کننده ها، جزئیات مسابقه و مسیر را برای هر مسابقه تعیین می کند. تورنومنت ها زمان شروع مشخصی دارند و بین هر مسابقه وقفه ای وجود دارد. شرکت کننده ای که بیشترین مسابقه را ببرد، برنده تورنومنت خواهد بود.

تورنومنت ها

بازی Riot Racers چیست؟

Riot Racers یک بازی درآمدزا بر روی بلاکچین Polygon است که بازیکنان می توانند با مسابقه دادن یا در اختیار داشتن بخشی از اکوسیستم آن کسب درآمد کنند. بازیکنان می توانند صاحب اتومبیل ها باشند و آن ها را با توکن RIOT ارتقا دهند. توکن RIOT را می توان با شرکت در مسابقات بدست آورد. قبل از پیوستن به مسابقه بازیکنان باید یک راننده، ماشین و یک استراتژی نسبت به شرایط مسابقه انتخاب کنند. با وجود ویژگی های متعدد برای رانندگان و ماشین ها، شرایط آب و هوایی متفاوت پیست ها و شش گزینه استراتژی متفاوت، متغییرهای بسیاری برای متفاوت کردن هر مسابقه وجود دارد.

خودروها قبل از مسابقه در پمپ بنزین ها سوخت گیری می کنند. پس از آن بازی بر اساس انتخاب های شرکت کنندگان، شرایط مسیر و برخی عوامل تصادفی مسابقه را در پس زمینه ایجاد می کند. نتیجه مسابقه در درجه اول بر اساس انتخاب های بازیکن تعیین می شود اما خودروها و رانندگان با XP بالاتر و ارتقا یافته مزیت های جزئی نیز دارند. نفرات برتر هر مسابقه به عنوان پاداش توکن RIOT دریافت می کنند.

بازی Riot Racers چیست؟

بازی Riot Racers روش های درآمدزایی دیگری را نیز برای بازیکنان فراهم کرده است. بازیکنان می توانند از طریق اجاره دادن ماشین ها یا رانندگان، داشتن یک کسب و کار یا یک پیست مسابقه درآمدی غیرفعال(Passive) داشته باشند. پمپ بنزین ها، مکانیکی ها و قطعات پیست مسابقه نیز از دیگر روش های درآمدزایی در این بازی هستند. صاحبان پیست مقداری از هزینه ورودی هر مسابقه را دریافت می کنند. پمپ بنزین ها و مکانیکی ها هم نسبت به خدمات خود توکن دریافت می کنند. صاحبان بیلبوردها نیز می توانند کالا یا خدمات خود را تبلیغ کنند یا آن را اجاره داده و کسب درآمد کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *