کسب در آمد از رقابت های موجود در Game Maker و VoxEdit سندباکس

کسب در آمد از رقابت های موجود در Game Maker و VoxEdit سندباکس

مدتی می شود که سندباکس میزبان مسابقات و رقابت ها با ابزار های Game Maker و Voxedit می باشد. این رویدادها برای هر دوی این ابزارها پاداش های ملموسی را در قالب توکن های SAND و NFT ارائه می دهند! دو ابزار اصلی برای خلق بازی در Sandbox وجود دارد. یک خود بازی، نقشه، ماموریت‌ها و غیره می باشد که از طریق Game Maker مدیریت می‌شوند. و دومی ساخت اشیا و ایتم های درون بازی که از طریق ابزارهای ویرایش Voxel مثل VoxEdit انجام پذیر است. حتی اگر هیچ تجربه ای با هیچ یک از این ابزارها ندارید، استفاده از هر دوی این ابزارها رایگان است و یادگیری آن برای کاربران کار انچنان سختی نیست . این امر فرصتی عالی را در اختیار کاربران می گذارد که جوایزی شیرین ازین راه دریافت کنند!

 

رویداد ابزارهای تعادل VoxEdit

با توجه به همکاری سندباکس با Omnimorphs، شرکت کنندگان وظیفه دارند «ابزار تعادل یا Tools of Equilibrium» را ایجاد کنند. این ابزار، سلاح ها، سپرها و زره هایی خواهند بود که از مجموعه Omnimorph الهام گرفته شده اند. Omnimorph یکی دیگر از پروژه های هنری تولید کننده NFT با 10K مینت است. مالکان می توانند یک NFT از Omnimorph را با دیگری ترکیب کنند، و انتخاب کنند که کدام ویژگی از NFT ها می خواهند نگه دارند! مالکان همچنین یک توکن Soul Shard به ازای سوزاندن هر NFT دریافت می کنند. برای اینکه از ارزش NFT های کمیاب کاسته نشود، قوانینی در حوره Fusing وجود دارد. قبل از شروع حتماً قوانین رسمی مربوطه را را بخوانید.

 

نحوه ارسال آثار

تمام خلاقیت های کاربران باید با VoxEdit ایجاد شوند. برای ارسال خلاقیت و آثار هنری خود، باید یک GIF متحرک از دارایی خود ایجاد کنید (Gyazo ابزار توصیه شده برای این کار است) و GIF خود را با ذکر @VoxEdit و @TheSandboxGame و با استفاده از هشتگ #VoxEditWeekly توییت کنید. و در نهایت این فرم را پر کنید.

آخرین مهلت ارسال 6 مارس،در ساعت 23:59 به وقت جهانی (UTC) می باشد. رای گیری از 7 تا 27 مارس برگزار می شود و نتایج در 2 آوریل اعلام می شود. جوایز قطعا ارزش تلاش شما را دارد!

جوایز

  • نفر اول: 20000 توکن SAND و یک NFT از Omnimorphs
  • دوم: 15000 توکن  SAND ویک NFT از Omnimorphs
  • سوم: 8000 توکن SAND و یک NFT از Omnimorphs
  • نفرات 4 تا 10: هر کدام 1000 توکن SAND دریافت خواهندکرد.

رویداد ابزارهای تعادل VoxEdit

رویداد Game Jam با کمک Game Maker

برای کسانی که چشم انداز بزرگتری دارند، این رویداد ممکن است همان چیزی باشد که به دنبالش هستید. در این رویداد افراد یا تیم های حداکثر 4 نفره با استفاده از Game Maker سندباکس بازی سازی می کنند. موضوع این دور از مسابقه «Retro Gaming» یا «یکپارچه سازی بازی ها با سیستم عامل» است.

شاید در نگاه اول اینطور به نظر نرسد، اما لازم به ذکر است که Game Maker در واقع بسیار قدرتمند است. بازی های برجسته زیادی توسط آن ساخته شده است. می‌توانید از دارایی‌های (Assets) پیش‌فرض voxel برای ساخت بازی خود استفاده کنید، یا خودتان با خلاقیت خودتان اقدام به ساخت آن ها کنید. اگر خودتان دارایی های خود را بسازید، می توان گفت جزو 50 نفر اول این رقابت خواهید بود.

بازی باید دارای نوعی تم یا عناصر نوآورانه از Retro باشد نه کپی از یک تجربه موجود. آثار ارسال شده توسط کارکنان Sandbox مورد قضاوت قرار می گیرند و برای بهترین آثار جوایزی در نظر گرفته می شود.

جوایز

  • رتبه اول: 20000 توکن SAND
  • رتبه دوم: 15000 توکن SAND
  • رتبه سوم: 8000 توکن SAND
  • رتبه 4 تا 10: هر کدام 1000 توکن SAND

هرچند که بازارهای ارز دیجیتال در حال حاضر در رکود به سر میبرند، اما 20000 توکن SAND کم ارزش نیست، نزدیک به 70 هزار دلار ارزش دارد! این رقابت می تواند پس انداز خوبی از سرمایه برای یک استودیوی بازی سازی نوپا یا پروژه های آتی او باشد!

 

زمان آغاز رویداد

رویداد Game Jam در 22 فوریه 2022 آغاز می شود. آثار باید تا 28 فوریه 2022، ساعت 11:59 شب به وقت جهانی (UTC) ارسال شوند. رای گیری بین 14 تا 20 مارس انجام می شود و نتایج در 26 مارس اعلام می شود. جمع کلی امتیازات از 100 میباشد که داورها هر کدام 25 امتیاز به ایده کلی، طراحی بازی، خلاقیت و قابلیت بازی اختصاص می دهند.

آثار باید با آپلود و به اشتراک گذاری تجربه خود به گالری Game Maker ارسال شوند.

 

Sandbox چیست؟

سندباکس یک دنیای مجازی بر بستر شبکه بلاک چین به شمار می رود که هزاران زمین قابل شخصی سازی با ایتم های مبتنی بر voxel را در بر می گیرد. از نظر بصری، این بازی بسیاری از گیمرها را به یاد Minecraft می اندازد، زیرا هر دو بازی ظاهری شبیه بهم دارند. با این حال، بازیکنان در سندباکس قادر به خرید زمین مجازی، سفارشی کردن تجربه و اجرای هر شکلی از کسب درآمد هستند. زمین مجازی موجود در بازی می‌توانند به بازی‌های کوچک، ماجراجویی، فروشگاه‌های مجازی، افزونه‌های فروشگاه‌های اینترنتی واقعی، فضایی برای اجتماعات و موارد دیگر تبدیل شوند!

Sandbox ابزارهای رایگانی را برای توسعه دهندگان، گیمرها و سازندگان محتوا فراهم می کند. سازندگان از VoxEdit برای ایجاد ایتم و اشیاء مبتنی بر voxel در بازی استفاده می کنند. با Game Maker کاربران می توانند انواع تجربه های تعاملی را ایجاد کنند! Sandbox همچنین یک تجربه متا گیمینگ را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند ماموریت های روزانه یا ماموریت های هفتگی را برای تیم خود انجام دهند. با این کار بازیکنان توکن SAND به دست خواهند آورد که می توانند آن را بفروشند یا از آن برای خرید آیتم های درون بازی یا زمین مجازی استفاده کنند.

بازی Sandbox چیست؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *