بالاترین استخر APY پلتفرم Seedify برای پایداری اکوسیستم آنها بسته می شود

بالاترین استخر APY پلتفرم Seedify برای پایداری اکوسیستم آنها بسته می شود

پلتفرم Seedify یک اکوسیستم و لانچ پد NFT و بازی های بلاکچین است که به نوآوران و توسعه دهندگان بازی های بلاکچینی کمک می کند تا بودجه، جامعه کاربری، شریک و یک سیستم پشتیبانی کامل بدست آورند. در کمتر از یک سال Seedify میزبان بیش از 50 توکن موفق بوده و در آخرین IGO(پیشنهاد اولیه بازی) خود میزبان بیش از 4,500 شرکت کننده بوده که به یکی از بزرگترین لانچ پدهای صنعت بلاکچین تبدیل شده است. با متاگردی همراه باشید تا به معرفی و بررسی این پلتفرم بپردازیم.

 

Seedify اخیرا با راه اندازی لانچ پد NFT، پلتفرم خود را گسترش داده است. این موضوع ارزش و درآمد بیشتری برای این پلتفرم و جامعه کاربری آن ایجاد می کند و بدون شک اعضای جدیدی که می خواهند از مالکیت و مینت NFTها در Seedify استفاده کنند را به این پلتفرم جذب می کند.

دارندگان توکن های SFUND که توکن های خود را در وبسایت Seedify استیک یا فارم کرده اند از طریق لانچ پد NFT این پلتفرم واجد شرایط شرکت در پیشنهادات اولیه(INO) NFTها می شوند.

SNFT توکن NFT پلتفرم Seedify است که به دارندگان آن دسترسی به طیف وسیعی از ابزار را می دهند:

  • قرار گرفتن در لیست سفید NFTهای منتشر شده در این پلتفرم
  • تخفیف در کارمزد هنگام پرداخت با توکن SNFT (1% به جای %2)
  • نرخ RNG بهتر برای شانس دریافت NFT تصادفی هنگام خرید یا فروش
  • تامین مالی خزانه برای همکاری، بازاریابی، پخش NFTها و توسعه
  • مکانیزم سوزاندن توکن SNFTها و مکانیزم بازخرید توکن SFUND

 

اقدامات Seedify برای حفظ ارزش توکن SFUND

مانند بسیاری از شرکت های صنعت کریپتو، Seedify نیز از بازار نزولی اخیر که اوایل سال جاری آغاز شد مصون نمانده است. این امر همراه با تورم جهانی، عدم اطمینان اقتصادی و تغییر در اقتصاد کلان باعث شده تا Seedify به این فکر کند که چگونه تعادل را به پلتفرم خود بازگرداند و از تورم توکن SFUND بکاهد.

اولین قدم این پلتفرم بستن سپرده های 180 روزه در 4 آگوست سال جاری است. در 30 اکتبر نیز Seedify سپرده های استخر 90 روزه و سپس سایر استخرهای کوتاه مدت را می بندد. تا 1 فوریه 2023 پاداش های استیک توکن های SFUND دیگر وجود نخواهند داشت. اگرچه سپرده ها بسته خواهند شد اما دارندگان SFUND همچنان می توانند تا تاریخ سررسید پاداش های آن، توکن SFUND کسب کنند.

روند کاهش ابر تورم به تورم پایین تر و در نهایت قیمت بدون تورم برای صنعت کریپو موضوعی جدید نیست. از آنجایی که کاهش تدریجی بین APY استخر وجود دارد تیم Seedify می تواند با احتیاط تمام APYهای بالا را ریشه کن کند، بنابراین تورم و فشار ناشی از پاداش های استیک توکن SFUND را حذف می کند. اساسا پلتفرم Seedify مقدار توکن SFUND را محدود می کند در حالی که افزایش تقاضا برای آن را ادامه می دهد که باعث افزایش ارزش آن می شود.

 

مزایای استیک در استخر Seedify

کاربران برای استیک در چنین APY بالایی، Seed Staking Points نیز جمع آوری می کنند که به آنها توکن های Incubation رایگان می دهد.

این آخرین فرصتی است که دارندگان توکن های SFUND می توانند ردیف(Tier) خود را با پاداش های استیک ارتقا دهند. ردیف بالاتر به معنای تخصیص بالاتر است.

اینها آخرین استخرهای استیک هستند که توکن های SFUND پاداش می دهند و هنگامی که این استخرها به پایان برسند مکانیزم تورمی SFUND نیز به پایان می رسد و سیستم استیکینگ آینده متفاوت خواهد بود.

سیستم استیکینگ بعدی بر اساس یک ضریب طول عمر کار خواهد کرد. به این معنی که هرچه زمان استیک بازیکنان طولانی تر باشد ضریب استیکینگ بیشتری بدست خواهند آورد. کوتاه ترین دوره استیک 7 روز است که ضریب استیک 0.5 دارد و بیشترین آن ضریب 3 برای مدت 1 سال است.

کسانی که استیک در دوره های کوتاه مدت را انتخاب کنند جریمه دریافت می کنند و کسانی که بصورت بلند مدت استیک می کنند مزایایی دریافت می کنند.

 

آخرین فرصت برای پیوستن به استخر استیکینگ 180 روزه با بالاترین APY

آخرین فرصت برای پیوستن به استخر استیکینگ 180 روزه با بالاترین APY

استخر 180 روزه در 4 آگوست بسته خواهد شد و این آخرین فرصت برای بهرمندی از مزایای 90 درصدی APY خواهد بود. برای پیوستن به این استخر دارندگان باید این مراحل را دنبال کنند:

  1. به وبسایت Seedify رفته و روی Staking/Farming کلیک کرده
  2. سپس روی Stake کلیک کرده
  3. 180 days را انتخاب کرده
  4. و روی Approve کلیک کنید

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *