با آواز خواندن و پخش موزیک در آمد کسب کنید


شاید این موضوع برای نوازندگان جالب باشد که بازی Farming Tales قرار است مسابقه جدیدی را برای تولید موسیقی در بازی سبک کشاورزی خود اعلام کند! به نظر می رسد که صحنه موسیقی NFT اخیراً با اسنوپ داگ و معرفی Gala Music در حال انفجار است، اما دیدن یک پروژه با این حجم از موسیقی جالب بنظر می رسد! پروژه ای که سود خود را بین نوازندگان تقسیم میکند!

 

بازی Farming Tales چیست؟

Farming Tales، یک بازی به سبک کشاورزی است که شامل NFT‌هایی می شود که بخش خاصی از محصولات واقعی را به دارندگان تضمین می‌کند. این بازی به طور مداوم قرار است به ساخت دنیای مجازی خود ادامه دهد. تیم توسعه دهنده بخش‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کنند تا برای راه‌اندازی ویژگی‌های اصلی که اقتصاد واقعی بازی را ایجاد می‌کند، آماده شوند.

 

کسب درآمد از موسیقی در بازی Farming Tales

کسب درآمد از موسیقی در بازی Farming Tales

امروز، ما با یک چیز خاص و متفاوت مواجه هستیم. استفاده از خلاقیت بازیکن برای کمک به ساخت و فرم دادن به یک بازی چیز جدیدی نیست، اما اغلب اوقات موسیقی در آن نقش ندارد.

در این صورت، هر کسی که ایده و توانایی گذاشتن یک آثار موسیقی را دارد، می تواند اثر خود را برای قرار گرفتن به عنوان بخشی از موسیقی متن رسمی برای Farming Tales ارسال کند!

این آثار باید اورجینال و مال خود شخص باشد و باید مراحل ارزیابی توسط تیم را طی کنند. آهنگ هایی که برای گنجاندن در Farming Tales انتخاب می شوند، به عنوان NFT مینت و به فروش می رسند. نوازندگان 70٪ از درآمد حاصل از فروش و 20٪ از هزینه های جاری بازار را از فروش ثانویه دریافت می کنند. معامله بدی نیست نه!

در بازی، بازیکنان یک گرامافون در خانه خود خواهند داشت که به آنها امکان می دهد آهنگ های مختلفی را برای گوش دادن در حین کار در مزرعه خود انتخاب کنند. احتمالاً آنها باید آن را با NFT های موسیقی تهیه کنند که یک بازار اساسی برای این آثار موسیقی ایجاد کنند.

 

فروش گلخانه (Greenhouse)

فروش گلخانه (Greenhouse)

Farming Tales خود را آماده برای فروش گلخانه هایش می کند. گلخانه‌ها که فقط با SEST (ارز اصلی Farming Tales) خریداری می‌شوند، یک خرید عالی برای هر باغبان به شمار می رود. گلخانه ها هر 24 ساعت بذر را به صورت جعبه ای تولید می کنند. جعبه های بذر(SeedBox) حاوی مجموعه ای تصادفی از بذرها(Seed ها) هستند. هم دانه ها و هم جعبه های بذر را می توان در بازارهای ثانویه ترید و معامله کرد. با ایجاد مداوم NFT ها، تصور می شود این گلخانه ها بسیار محبوب خواهند بود!

بازی Farming Tales

Farming Tales یک بازی کشاورزی سه بعدی است که بر روی بلاک چین WAX قرار دارد. بازیکنان صاحب اصطبل، باغ، قفس، اسکله و غیره هستند. آنها از این منابع برای فروش و تجارت در شهر New Waxchester برداشت می کنند.

بازی رایگان نیست. قبل از شروع برداشت، باید NFT های بازی را داشته باشید. همه حیوانات نیاز به اصطبل در یک ساختمان مناسب دارند و رشد گیاهان به باغ نیاز دارد. بازیکنان باید به طور مرتب برداشت کنند (harvest) تا از آیتم های بازی خود نهایت استفاده را ببرند. برخی از اقلام امکان برداشت را اغلب یک بار در ساعت می دهند، در حالی که برخی دیگر چندین ساعت طول می کشد تا دوباره پر شوند.

با این وجود خود برداشت کردن (harvest) هم آنچنان بی هزینه نیست! هر برداشت غذا و یا آب مصرفی با CBIT دوباره پر می شود. CBITها را می توان در صرافی های خارجی خریداری کرد یا با قرار دادن توکن های SEST در بازی به دست آورد.

در حال حاضر بازی شبیه سازی ای از یک مدل اقتصادی میباشد. اما زمانی که کاملاً به صورت اقتصادی منتشر شود، هر نوع برداشت منابع خود را تولید می‌کند و بازار و اکوسیستم کسب درآمد درون بازی را تحریک می‌سازد.

 

ریل فارم ها (Real Farms)

در بالای بازی Farming Tales، مزارع واقعی یا ریل فارم ها وجود دارد. هر کسی می تواند با داشتن NFT های ویژه، بخشی از برداشت های خاص را از مزرعه مطالبه کند! این امر شامل برداشت عسل از کندو، زعفران از زمین ها، و سایر برنامه ها نیز می شود! پس از اتمام برداشت محصول، صاحبان NFT دو گزینه پیش رو دارند. آنها می توانند یا درخواست کنند که کالا برای آنها ارسال شود یا می توانند آن را برای فروش واگذار کنند و بخشی از درآمد را دریافت کنند!

حتی اگر منبع تولیدی ندارید، باز هم می‌توانید NFT‌های ویژه‌ای مانند Forager Bees را خریداری کنید. این یک ایده بسیار جالب است که قدرت NFT ها، بلاک چین و پتانسیل پروژه های توزیعی یا تامین مالی را ،بدون نیاز به وام  و سیستم بانکداری سنتی، به نمایش می گذارد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *