راه اندازی نسخه بتای بازی Skyweaver

راه اندازی نسخه بتای بازی Skyweaver

بازی کارتی Skyweaver به تازگی نسخه بتای خود را عرضه کرد. این بازی رایگان است و از سال 2018 در حال بهبود و توسعه میباشد. نسخه بتا در حال حاضر یک نسخه مطلوب از بازی به حساب می آید و برای رایانه های شخصی، مک و موبایل در دسترس است. برای بررسی این بازی با متاگردی همراه باشید.

 

Skyweaver چیست؟

از زمان انتشار بازی «اولین آلفا» در دسامبر 2018، تیم Horizon سخت کار کرده و به‌روزرسانی‌های زیادی را برای پروژه Skyweaver ارائه می‌کند. از زمانی که اقتصاد بازی روی شبکه اصلی Polygon در نوامبر شروع به کار کرد، بازیکنان بیش از 446000 ساعت گیم پلی را در تقریباً 1.7 میلیون بازی انجام داده اند و بیش از 1.8 میلیون دلار از طریق بازار Skyweaver خرج کرده اند. بازیکنان در حال رقابت و برنده شدن کارت‌های NFT قابل مبادله در تابلوی امتیازات رتبه‌بندی هفتگی و در مود بازی رقابتی Conquest بودند. این مود تنها حالتی است که می‌توان کارت‌های بسیار کمیاب «طلا» را از طریق گیم‌پلی بدست آورد.

الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران Reddit، سرمایه‌گذار Skyweaver است و به پتانسیل‌های این بازی معتقد می باشد.

این نسخه جدید به‌روزرسانی‌های عمده‌ای را برای گیم‌پلی موجود در نسخه بتا ارائه نمی‌کند. تغییر اصلی این است که در حال حاضر، هر کسی می تواند به بازی بپیوندد و شروع به مبارزه برای NFT ها کند! گرافیک و جلوه های بصری زیبا و روانی را میتوان در همه دستگاه ها مشاهده کرد.

Skyweaver چیست؟

 

نمای کلی بازی Skyweaver

مانند بسیاری دیگر از بازی‌های کارتی در آمد زا، بازیکنان موجودات را احضار می‌کنند، طلسم می‌کنند و با بازیکنان دیگر در میدان‌های نبرد آنلاین مبارزه می‌کنند. Skyweaver سبک های مختلف بازی را ارائه می دهد، در حالی که کارت ها دارای ویژگی هایی مانند قدرت، چابکی، عقل، جان و خرد هستند.

بازیکنان بر اساس عملکرد خود در تابلوی امتیازات آنلاین کارت های جدیدی دریافت می کنند. یکی از اقلام مورد نیاز در Skyweaver کارت های به اصطلاح «طلایی» است. کارت های متعلق به بازیکنان در کیف پول رمزنگاری شده آنها ذخیره می شود و در نتیجه، این کارت ها می توانند در بازارهای عمومی معامله شوند. Skyweaver در حال حاضر 500 کارت دارد و کارت های جدید به طور مداوم اضافه می شوند. بازیکنان می توانند تا 50 دسته کارت (Deck) ایجاد کنند.

نمای کلی بازی Skyweaver

تاکتیک اصلی بازیکنان به منشور های او بستگی دارد. منشور ها را میتوان به هر کارت اختصاص داد. بازیکنان در این بازی نحوه ساخت دسته کارت خود را تعیین می کنند. هر کارت در گروه چابکی، جان، قدرت، عقل و خرد وجود دارد. بر اساس کارت های منشوری خود، شما به صورت تهاجمی، دفاعی، یا با ترکیب کارت ها، برای ارتقاء کارت و استفاده از جادوهای زیاد و غیره بازی خواهید کرد.

در Skyweaver، شما کنترل یک قهرمان را در دست دارید و باید با یک دشمن (انسان یا ربات) به میدان نبرد بروید. هر دوی شما با استفاده از کارت هایی که می توانند به زمین بازی احضار شوند، مبارزه می کنید. وقتی لایف یا جان هیروی دشمن را خالی کنید، برنده نبرد میشوید. هدف نهایی شما رقابت و پیروزی در برابر سایر بازیکنان Skyweavers میباشد.

Skyweaver

قهرمان خود را انتخاب کنید و دسته کارت های خود را بسازید.

 

نحوه ورود به Skyweaver

فرآیند ورود به بازی بسیار روان است و آموزش های موجود باعث می شود حتی اگر با ژانر بازی های کارتی آشنا نباشید، بازی را برایتان آسان کند. قبل از ورود به عرصه بازی های PvP باید با نبرد با ربات ها تجربه کسب کنید. در طول مسیر برای ساخت اولین دسته کارت های خود، نیاز به کارت قهرمانان اولیه دارید.

این بازی را می توان در مرورگر وب یا در رایانه شخصی، مک، iOS و اندروید بازی کرد. تمام اطلاعات برای شروع را می توان در سایت رسمی بازی یافت.

با بیش از 500 کارت منحصر به فرد، بازیکنان می توانند هر کارت را در بازی به صورت رایگان باز کنند. علاوه بر این، در گیم‌پلی Skyweaver تنها یک کپی از یک کارت در دسته کارتی که با آن بازی می‌کنید وجود دارد.

بازیکنان می توانند کارت های خود را در بازار بازی با استفاده از USDC خریداری و بفروشند.

نحوه ورود به Skyweaver

خرید و فروش کارت در بازار

اگرچه Skyweaver هیچ چیز انقلابی در زمینه بازی های کارت تجاری به ارمغان نمی آورد، اما ما عاشق فضای بازی هستیم. گرافیک، جلوه های بصری، صداها و به طور کلی تجربه کاربر کیفیت بسیار بالایی دارند. ما همچنین این واقعیت را دوست داریم که بازی را می توان در هر دستگاهی بازی کرد و بازی کاملاً رایگان است و به هر بازیکنی شانس رقابت و برنده شدن را می دهد. نسخه بتای بازی Skyweaver خود را به عنوان یک جایگزین واقعی برای Gods Unchained یا Splinterlands، دو پیشرو در ژانر بازی های کارتی مبتنی بر بلاک چین، قرار می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *