ورژن بتای بازی Spider Tanks به همراه رویداد Mayhem منتشر شد

ورژن بتای بازی Spider Tanks به همراه رویداد Mayhem منتشر شد

ورژن بتای بازی Spider Tanks، بازی جنگی مولتی پلیر آنلاین(MOBA) منتشر شد. این بازی شامل دو تیم 5 نفره از بازیکنان است که برای Glory(شکوه) و Chickens(جوجه ها) با یکدیگر به نبرد می پردازند. بازیکنان برای ورود به ورژن قبلی این بازی نیاز به NFTهای قطعات تانک ها داشتند اما این ورژن جدید کاملا رایگان است و همه می توانند به بازی ورود کنند. قابلیت کسب درآمد نیز به زودی به این بازی اضافه خواهد شد. در حال حاضر تیم بازی Spider Tanks پاداش های هفتگی را در ماه می برای بازیکنان در نظر گرفته است. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی و معرفی این بازی بپردازیم.

 

بازی Spider Tanks به عنوان بخشی از اکوسیستم بازی های Gala ساخته شده است و از زمان انتشار اولیه خود تست های بسیاری را گذرانده است. در نهایت ورژن بتای عمومی آن بصورت رایگان انتشار یافت. صاحبان NFTهای تانک این بازی نیز می توانند مانند قدیم از تانک های خود برای نبرد استفاده کنند. اگرچه تاکنون این بازی هیچ روش درآمدی نداشته است اما تیم بازی تصمیم به برگزاری رویداد Mayhem در ماه می گرفته است که پاداش های هفتگی ارزشمندی را بین بازیکنان توزیع می کند.

هدف از هفته ای به هفته ی دیگر متفاوت است. برای هفته اول که 9 می پایان می یابد هدف بیشترین تعداد بازی انجام شده است. در این هفته تانک های همه بازیکنان برابر است و هیچ قطعه یا ارتقا خاصی مجاز نیست.

با این حال با شروع هفته دوم بازیکنان می توانند از NFTهای بازی Spider Tanks استفاده کرده و تانک خود را تجهیز کنند. پاداش های دریافتی در این هفته بصورت طبقاتی بر اساس Rarity تانک ها پرداخت می شود. با این ترتیب تانک های کمیاب تر مزیت ناعادلانه ای نخواهند داشت. هدف در هفته دوم جمع آوری بیشترین برد است.

در هفته سوم پاداش ها به کسانی که موفق به دریافت عنوان MVP شوند تعلق خواهد گرفت. در هفته آخر نیز بازیکنان با بهترین نرخ برد(Win Rate) با حداقل 40 دور بازی واجد شرایط دریافت پاداش خواهند بود. برای هر هفته 250 هزار دلار توکن GALA به عنوان پاداش برای 10 تا 15 درصد از بازیکنان برتر در نظر گرفته شده است که می تواند بسیار ارزشمند باشد.

 

بازی Spider Tanks چیست؟

بازی Spider Tanks چیست؟

Spider Tanks یک بازی تانکی MOBA است که به عنوان بخشی از اکوسیستم Gala Games ساخته شده است و بازیکنانی که اکانت Gala Games دارند می توانند به این بازی ورود کنند. دو تیم 5 نفره از بازیکنان در نقشه ها و حالت های مختلف با هم به مبارزه می پردازند. همه بازیکنان به مجموعه ای ابتدایی از تجهیزات دسترسی دارند. این تجهیزات شامل 3 بدنه مختلف تانک است که هرکدام آمار متفاوت و تعدادی گزینه برای بارگیری سلاح و تجهیزات دارند.

در بازی Spider Tanks همه چیز در تیراندازی خلاصه نمی شود. توانایی های درمان(Healing)، سپرها، شنل های نامرئی و حملات هوایی نیز بخشی از این بازی هستند. بازی یک حالت تمرینی برای آشنایی با گیم پلی خود و آزمایش تانک ها و تجهیزات مختلف را نیز ارائه می دهد. گیم پلی بازی روان و سریع است. این بازی تجهیزات بسیاری دارد و بسیاری از آن ها بصورت رایگان در دسترس هستند و پتانسیل این را دارند که بازیکنان، با دوستان خود تیمی قوی بسازند.

NFTهای بازی Spider Tanks انواع مختلفی دارند، از بدنه تانک ها گرفته تا سلاح، قطعات نقشه و کارخانه ها همگی از NFTهای این بازی هستند. بسیاری از این NFTها نسخه های محدودی دارند و برخی نیز با همکاری افراد مشهوری همچون اسنوپ داگ منتشر شده اند. برخی از این NFTها تنها جنبه بصری دارند و برخی دیگر پاداش ها یا نوعی توانایی را ارائه می دهند.

تیم Spider Tanks قصد دارد اقتصادی برای کسب درآمد از طریق بازی، اجاره تانک ها، مالکیت زمین در قالب نقشه، ساخت قطعات توسط کارخانه ها و حتی صعود به نقش امپراطور یک سیاره برای این بازی ایجاد کند. توکن این بازی SILK نام دارد و توزیع اولیه آن در اواخر ماه می صورت خواهد گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *