لیگ های جدید بازی Splinterlands معرفی شدند

لیگ های جدید بازی Splinterlands معرفی شدند

بعد از ماه ها صحبت در مورد تقسیم بازی Splinterlands به دو لیگ، بلاخره تیم بازی در آخرین آپدیت بازی این تغییر را انجام داد. در این آپدیت لیگ های Wild و Modern به بازی اضافه شده اند. بازیکنان می توانند لیگی را انتخاب کنند که با شرایط آن ها همخوانی داشته باشد یا در صورت تمایل در هر دو لیگ بازی کنند. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این آپدیت بپردازیم.

 

تیم بازی Splinterlands همواره درحال اضافه کردن امکانات جدید به بازی خود هستند تا از یکنواخت شدن آن جلوگیری کنند. در چند ماه اخیر چندین آپدیت مختلف و توکن حاکمیتی برای این بازی منتشر شده است و حالا نیز 2 گزینه برای رقابت در نبردهای رتبه بندی شده ارائه شده است. با وجود گیم پلی زمین ها(Land) که در آینده منتشر خواهد شد، تیم Splinterlands هنوز تغییرات هیجان انگیز بیشتری برای بازیکنان در آینده در نظر دارد.

 

لیگ های Modern و Wild

گیم پلی بازی در این آپدیت تغییری نکرده است و تنها تغییر ایجاد دو لیگ جداگانه Modern و Wild است. لیگ Wild همان لیگی است که از ابتدای انتشار بازی Splinterlands در سال 2018 راه اندازی شده و بازیکنان در آن به رقابت می پرداختند. در لیگ Wild همه کارت ها برای استفاده در دسترس هستند. بازیکنان می توانند صاحب کارت باشند یا آن ها را اجاره کنند و در طول نبرد از تمامی کارت های بازی استفاده کنند. با این حال در لیگ Modern تنها می توان از جدیدترین پک های کارت استفاده کرد که شامل Chaos Legion و Azmare Dice می شود.

بازیکنان ممکن است در یک یا هر دو لیگ به رقابت بپردازند. صندوق های پاداش ماجراجویی و صندوق های پاداش فصلی به بالاترین رتبه های هر دو لیگ تعلق خواهد گرفت. هر لیگ دارای استخر پاداش DEC و جدول امتیازات خود است. تورنومنت های ساخته شده باید در یکی از این دو لیگ باشند.

لیگ Modern فرصت جذب بازیکنان جدید به بازی را فراهم می کند زیرا آن ها می توانند پک های Chaos Legion و کارت های ارزان قیمت را از مارکت خریداری کنند و کالکشن خود را بسازند بدون اینکه نگران رقابت با کارت های قدیمی و گران قیمت باشند.

لیگ های Modern و Wild

تولید Dark Energy Crystal

از دیگر اخباری که تیم بازی Splinterlands منتشر کرده است آپدیت در مورد کریستال های انرژی تاریک(DEC) است. DEC ارز اصلی درون بازی است که برای خرید پک ها، معجون ها و خرید یا اجاره کارت ها در مارکت استفاده می شود.

در حال حاضر بازیکنان با برنده شدن در نبردها و صندوق های پاداش، DEC دریافت می کنند که باعث تورم شدید و کاهش ارزش آن شده است. از آنجایی که قرار است DEC یک توکن نیمه پایدار باشد(1000 توکن DEC برابر با 1 دلار)، ادامه این روش امکان پذیر نیست و تیم بازی اعلام کرده در آینده نزدیک پاداش های DEC را با توکن های SPS جایگزین می کند.

برای جبران کاهش تولید DEC تیم بازی قصد دارد به بازیکنان اجازه دهد توکن های SPS را بسوزانند و در ازای آن DEC دریافت کنند. در این روش بازیکنان با سوزاندن 1 SPS مقدار 1000 DEC دریافت خواهند کرد. این حرکت روشی جالب است زیرا با سوزاندن توکن SPS ارزش آن بیشتر شده و تورم آن نیز کاهش می یابد.

ایردرآپ اصلی 1 ساله توکن های SPS به زودی به پایان می رسد و پس از آن توکن SPS تنها از طریق نبردهای رتبه بندی شده، پاداش های تورنومنت ها، پاداش های جدول امتیازات، استیکینگ و Brawls در دسترس خواهد بود. توکن DEC نیز تنها با سوزاندن توکن SPS یا کارت ها به دست می آید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *