بازی Influence را تست کرده و درآمد کسب کنید

بازی Influence را تست کرده و درآمد کسب کنید

Influence بازی MMORPG در حال توسعه، یک رویداد آزمایشی درآمدزا در شبکه Goerli برگزار می کند. در طول این رویداد بازیکنان می توانند سیارک ها(Asteroids) را بخرند و اسکن کنند و در این فرآیند توکن SWAY بدست آورند. 1.5 میلیارد توکن SWAY می توان از این رویداد کسب کرد. بازیکنان برای کسب درآمد از این رویداد باید به شبکه تست Goerli متصل شوند و تعدادی ETH تست رایگان دریافت کنند، وارد بازی شوند و شروع به خرید سیارک ها کنند. در مجموع 11,100 سیارک برای مینت کردن وجود دارد که هر کیف پول می تواند تا 100 سیارک در خود جای دهد. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی این بازی بپردازیم.

 

با اینکه شاید پیدا کردن دکمه خرید برای تازه واردان ساده نباشد اما فرآیند خرید سیارک ها بسیار سریع است. بازیکنان باید یک سیارک را انتخاب کنند سپس بر روی دکمه Details در قسمت Asteroid trait کلیک کنند. هنگامی که خرید انجام شود دکمه ای برای اسکن سیارک دیده خواهد شد. این عمل به 2 تراکنش نیاز دارد که گاهی اوقات ممکن است چند دقیقه طول بکشد. پس از تکمیل این پروسه، تمام اطلاعات مربوط به منابع آن سیارک و Rarity آن مشخص خواهد شد. البته باید در نظر داشت در این مرحله تست، این ها اهمیت ندارند اما پیدا کردن یک سیارک کمیاب می تواند جالب باشد.

بازی Influence

بازیکنان برای بدست آوردن بیشترین سود بهتر است سیارک های کوچک را خریداری کنند. این سیارک ها بسیار ارزان هستند و می توان چندین مورد از آن ها را خریداری کرد. تیم بازی 10,000 توکن SWAY برای هر سیارک مینت شده و 5,000 توکن SWAY برای سیارک های اسکن شده در نظر گرفته است. فاز 2 بازی Influence به زودی منتشر می شود که در آن بازیکنان باید سیارک های خود را به Starknet انتقال دهند تا شانس بیشتری برای بدست آوردن توکن داشته باشند.

ویژگی های دیگری نیز در آینده به این بازی اضافه خواهند شد. از این ویژگی ها می توان به پرواز و سفر، تعاملات اولیه سیارک ها، نمایش 3 بعدی دارایی ها و تکمیل شبکه اشاره کرد.

 

شبکه تست Goerli چیست؟

شبکه تست Goerli یکی از چندین شبکه آزمایشی بلاکچین اتریوم(ETH) است و این بدان معناست که بازیکنان برای ورود به این ورژن بازی نیازی به سرمایه واقعی ندارند. توسعه دهندگان معمولا قبل از اینکه قراردادهای هوشمند خود را بر روی شبکه اصلی مستقر کنند آن را بر روی شبکه تست، آزمایش می کنند.

شبکه Goerli را می توان از کیف پول Metamask از لیست شبکه ها انتخاب کرد. پس از انتخاب شبکه بازیکنان باید مقداری ETH تستی داشته باشند. چند روش برای بدست آوردن اتریوم تستی وجود دارد اما محدودیت هایی برای آن وجود دارد و بسیاری از آن ها توسط بازیکنان دیگر تصاحب شده است. اما با کمی صبر و حوصله می توان مقداری اتریوم تستی برای خرید سیارک ها بدست آورد. در لیست پایین سایت هایی که می توان از آن ها اتریوم تستی گرفت را قرار دادیم:

  • https://goerlifaucet.com
  • https://faucet.goerli.starknet.io
  • https://goerli-faucet.pk910.de

 

بازی Influence چیست؟

بازی Influence چیست؟

Influence بازی فضایی در سبک MMORPG است که بر روی شبکه Starknet(لایه دوم اتریوم) ساخته شده است. در این بازی یک سفیه فضایی کلنی به مقصد خود رسیده و متوجه می شود که سیاره مورد نظرشان غیر قابل سکونت است. پس از بحث و جدل فراوان فرمانده تصمیم می گیرد مسافران و خدمه سفینه در کمربند سیارکی اردو زده و شروع به ساخت تمدنی جدید کنند. چند وقتی است که بازیکنان شروع به جمع آوری سیارک ها کرده اند.

علاوه بر Asteroids(سیارک ها) و Ships(سفینه ها) بازیکنان می توانند NFTهای Crew(خدمه) را نیز داشته باشند. خدمه می توانند یک خط داستانی داشته باشند که توسط بازیکن برای آن ها انتخاب می شود.خدمه بر اساس خط داستانی انتخاب شده ویژگی های خاصی دریافت می کنند که بر مهارت ها و اقدامات آن ها در بازی تاثیرگذار خواهد بود. این حرکت روشی جالب برای شخصی سازی NFTهای بازیکنان است.

اگرچه بازی های فضایی بسیاری در سبک MMO در حال انتشار هستند اما بازی Influence ویژگی های منحصر به فردی را ارائه می دهد که آن را از دیگر بازی ها متمایز می کند. این بازی یک شبیه ساز واقع گرایانه است که نه تنها فرآیند تولید منابع در آن پیچیده و مبتنی بر واقعیت است بلکه خود سیارک ها نیز از قوانین فیزیک پیروی کرده و به طور مداوم در مدار خود می چرخند. هر سیارک یک دوره مداری(مدت زمانی که طول می کشد یک مدار کامل شود)، یک محور نیمه اصلی(میزان فاصله آن از مرکز)، شیب(زاویه مدار از صفحه مداری) و درجه بیضی بودن(مقدار تفاوت درجه آن با یک دایره کامل) دارد. این موارد در آینده اعمال شده و فاصله بین دو سیارک را با هم مشخص می کند.

تمامی این موارد یک بازی جالب و سرگرم کننده را نوید می دهد. مطمئنا در آینده موارد بسیاری به این بازی اضافه خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *