معرفی 8 کلاس بازی Mist

معرفی 8 کلاس بازی Mist

همانطور که در پست های قبل اشاره کردیم تیم بازی Mist در ماه جاری قصد دارد اطلاعات بیشتری از بازی MMORPG خود ارائه دهد. در پست قبل به بررسی و معرفی 8 نژاد این بازی پرداختیم. در چند روز گذشته تیم جزئیات 8 کلاس بازی را نیز منتشر کرد. در ابتدا قرار بود 5 کلاس برای این بازی وجود داشته باشد اما تیم به این نتیجه رسید که تعداد کلاس ها را به 8 افزایش دهد. با متاگردی همراه باشید تا به بررسی و معرفی این کلاس ها بپردازیم.

با پیشرفت و توسعه بازی Mist، تیم توسعه دهنده آن متوجه شدند به تنوع بیشتری در کلاس های بازی خود نیاز دارند. بازی با کمبود کلاس های پشتیبانی و تانک مواجه بود در نتیجه تیم 3 کلاس جدید به بازی اضافه کرد. همراه با این ها محدودیت هایی نیز برای جناح ها در نظر گرفته شده است. کلاس جدید Berserker تنها می تواند توسط جناح Clan مورد استفاده قرار گیرد و کلاس Crusader تنها می تواند توسط جناح Order استفاده شود. مانند کلاس های قبلی، 3 کلاس جدید نیز NFT هستند ولی نسخه اول(1st Edition) در نظر گرفته نمی شوند. بیایید نگاهی دقیق به این 8 کلاس بیاندازیم:

 

کلاس Crusader

Crusader جنگجویان زره پوشی هستند که نقش تانک را در بازی Mist دارند. در افسانه های بازی Crusaderها برای فضیلت و کمک به نیازمندان تلاش می کنند. این کلاس برای حمله از دو حالت به نام های Holy Strike و Judgement استفاده می کند. آن ها همچنین حمله ای منطقه ای به نام Holy Ground دارند. اولین مهارت تانک این کلاس Divine Protection نام دارد که آسیب فیزیکی را برای مدت محدودی کاهش می دهد. مهارت بعدی این تانک Sacrifice نام دارد که Crusader جای خود را با متحد نزدیک خود عوض می کند و بطور بالقوه آن را از یک موقعیت خطرناک بیرون می کشد.

 

کلاس Ranger

Rangerها شکارچیان بازی Mist هستند که از راه دور به دشمنان خود آسیب وارد می کنند. این کلاس دوست دار حیوانات هستند و حتی می توانند آن ها را رام کرده و به عنوان حیوان خانگی خود داشته باشند. این کلاس توانایی آسیب رسانی بالایی دارند. دقت و سرعت شلیک آن ها باعث آسیب رسانی زیادی به حریف می شود. Spread Shots موجی مخروطی مانند را شلیک می کند. Rangerها از Bear Traps(تله خرسی) برای گیج کردن(Stun) و آسیب رساندن به دشمنان خود استفاده می کنند. مهارت دیگر آن ها حملات Heavy Artillery است که باعث گیج شدن و پس زدن حریف می شود.

 

کلاس Enchanter

Enchanters فداییان جادو هستند و هر جادوی ممکنی را مطالعه می کنند. توانایی های آن ها معمولا دارای اثرات متعددی هستند. مثلا Icebolt حریف را کند کرده و به او آسیب می رساند. Tornado یک طلسم است که حریف را نزدیک به خود می کند و به آن آسیب می رساند. مهارت دیگر آنها Thunderstorm نام دارد که دشمنان نزدیک را گیج کرده و به آن ها آسیب می رساند. Firebolt مهارت بعدی Enchanters آسیبی اولیه به دشمن وارد می کند که در طول زمان این آسیب بیشتر می شود. Energy Transfer مهارت دیگر این کلاس به حریف آسیب وارد می کند و در عین حال خود را شفا(Heal) می دهد.

 

کلاس Witch Hunter

Witch Hunter، شکارچیان هیولاها و دیگر موجودات شب هستند که ترفندهای بسیاری برای گیج کردن و آزار رساندن به دشمنان خود دارند. اگرچه این کلاس با بسیاری از هنرهای تاریکی آشنا هستند اما قسم خورده اند که از مردم محافظت کنند. Witch Hunterها مهارت های Potion of Silence و Blinding Dust خود را برای ناتوان کردن حریفان، استفاده می کنند. آن ها با مهارت Cloak خود مخفی شده و سپس از سایه آسیبی جدی به وسیله Diseased Daggers و Cluster Bombs به حریف وارد می کنند. Witch Hunterها مهرات فوق العاده ای در کنترل جمعیت دارند بنابراین مشکلی برای یافتن گروهی برای ماجراجویی ندارند.

 

کلاس Priest

بخش مهمی از بازی Mist شفادهنده ها(Healer) هستند. Priestها به عنوان یک کلاس پشتیبانی شناخته می شوند. آن ها 2 مهارت اصلی شفادهنده دارند که Holy Light برای شفا دادن یک متحد و Divine Pulse برای شفا دادن بصورت منطقه ای استفاده می شود. Priestها میزان سلامت گروه خود را بالا نگه می دارند. از مهارت Bubble of Light خود برای محافظت از متحدان در برابر طلسم ها استفاده می کنند. اما شفا دادن تنها خصیصه این کلاس نیست. آن ها می توانند دشمن را Curse(نفرین) کنند که در طول زمان به آن ها آسیب وارد می شود. همچنین می توانند با قابلیت Not Worthy دشمنان خود را کور کنند.

 

کلاس Shape Shifter

Shape Shifterها از نوع Druid هستند که با طبیعت ارتباط برقرار می کنند و از ارواح حیوانی به عنوان کمک استفاده می کنند. آن ها به عنوان آسیب رسان مبارزات عمل می کنند و مبارزات را با حملات بی حرکت خود نیز کنترل می کنند. دو حمله بی حرکت آن ها Wolf Fangs و Nature’s Hold نام دارد. همچنین دارای یک مهارت حمله از جلو به نام Bear Claw و دو مهارت حرکتی به نام  Frog Leap و Gazelle’s Gait هستند. Gazelle’s Gait بصورت موقت به آن ها سرعت بیشتری می دهد. Frog Leap پرش رو به جلو آن ها می باشد که برای ورود یا فرار از نبرد استفاده می شود.

 

کلاس Berserker

Berserkerها طرفدار حمله از نزدیک هستند. آن ها از آسیب رساندن و آسیب دیدن ترسی ندارند. معمولا حمله خود را با مهارت Charge شروع می کنند که به سرعت به حریف خود نزدیک می شوند. سپس از مهارت Death خود برای ضربه زدن و از مهارت Raging Voice خود برای گیج کردن حریف استفاده کنند. هنگامی که حریف حواسش پرت شد Berserker خشم خود را با دو مهارت آسیب رسان قوی Spinning Blades و Mortal Strike بر آن ها آزاد می کند.

 

کلاس Bard

Bardها، قصیده سرا، افسونگر و یک کلاس مهم پشتیبانی هستند. Melody of Madness آهنگی گوش خراش است که به حریف در طول زمان آسیب جادویی وارد می کند. آن ها دارای دو توانایی هستند که هم به عنوان تسریع کننده و هم به عنوان کند کننده عمل می کنند. Heroic Song می تواند آسیب رسانی تیم خودی را افزایش دهد یا اگر بر روی حریف اجرا شود آسیب رسانی آن ها را کاهش دهد. Frequency Shift نیز سرعت حرکت هم تیمی ها را افزایش داده یا سرعت حرکت حریف را کاهش می دهد. Soothing Voice می تواند هم تیمی های زخمی را شفا دهد و حتی مردگان را زنده کند. هنگامی که طلسم Irresistible Dance انجام شود دشمن تا زمانی که طلسم تمام شود و آسیب ببیند کاری جز رقصیدن نمی تواند انجام دهد.

 

بازی Mist چیست؟

بازی Mist چیست؟

Mist یک بازی فانتزی MMORPG است که هم اکنون در حال توسعه بر روی بلاکچین بایننس می باشد. این بازی جهان باز که توسط موتور بازی سازی Unity ساخته شده است شامل 8 نژاد و 8 کلاس شخصیتی و سبک مبارزه اکشن می باشد.

توکن درون بازی MIST نام دارد که بر روی شبکه Binance است و برای تراکنش های درون بازی مورد استفاده قرار می گیرد. تجهیزات درون بازی به عنوان NFT مینت می شوند و می توان آن ها را خرید، فروش و ترید نمود. NFTها را می توان با استفاده از چند کپی از آن ها و مقداری توکن MIST ارتقا داد. NFTهای استفاده شده برای ارتقا، سوزانده شده و NFT جدیدی برای بازیکن تولید می شود.

بازیکنان می توانند در کسب و کارهای محلی بازی سرمایه گذاری کنند و از آن ها کسب درآمد کنند.

دسته اولیه NFTهای کلاس ها و آیتم ها قبلا فروخته شده اند و هم اکنون تنها می توان آن ها را از سایر بازیکنان خریداری کرد. بازیکنانی که صاحب NFTهای این بازی نیستند همچنان می توانند با کلاس پیشفرض Adventurer به این بازی ورود کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *