متاورس Sandbox نقشه راه صاحبان Land و پاداش های آن ها را رونمایی کرد

متاورس Sandbox نقشه راه صاحبان Land و پاداش های آن ها را رونمایی کرد

متاورس Sandbox نقشه راه صاحبان Land(زمین) را برای سال 2022 منتشر کرد که شامل مزایا و امتیازات ویژه ای برای آن ها است. Sandbox اعلام کرده است قصد دارد با کمک صاحبان زمین ها متاورس خود را گسترش دهد. نقشه راه منتشر شده ویژگی های مختلفی مانند Claiming، Staking، خرید توکن های LAND و ایردرآپ های توکن SAND به ارزش 5 میلیون دلار را در بر می گیرد. یک جلسه AMA در سرور Discord سندباکس در روز 20 می برگزار شد و در آن درباره برنامه های آینده این متاورس با صاحبان زمین ها بحث شد.

متاورس Sandbox

امتیازات مالکیت زمین در Sandbox

مالکان زمین اولویت و امتیازات بیشتری نسبت به بازیکنان دیگر در ورژن آینده Alpha Season 3 این متاورس خواهند داشت. مالکان زمین ها می توانند توکن SAND را در زمین خود استیک کنند و تا 90% درآمد کسب کنند. 10 میلیون دلار توکن SAND برای استیک صاحبان زمین اختصاص داده شده است. ارزش ایردرآپ توکن SAND برای صاحبان زمین دو برابر شده و به 5 میلیون دلار رسیده است. دومین دوره از ایردرآپ اختصاصی صاحبان زمین در ماه سپتامبر سال جاری رخ خواهد داد.

 

زمان بندی رویدادهای سال جاری برای صاحبان زمین

ماه می(May)

 • ایردرآپ 5 میلیون دلار توکن SAND
 • ضریب بر روی استیک SAND-ETH (صرافی Uniswap)
 • ضریب بر روی استیک SAND-MATIC (صرافی Quickswap)
 • ضریب بر روی استیک SAND (لایه 2)

ماه های ژوئن و جولای(June/July)

 • مزرعه انحصاری توکن های CATALYST و GEM در لایه دوم Polygon
 • مزرعه انحصاری 10 میلیون توکن SAND در لایه دوم Polygon
 • بلیط های قرعه کشی بیشتر، قرعه کشی ویژه و پاداش های ببشتر
 • دسترسی به تمام ویژگی های لایه دوم Polygon

ماه سپتامبر(September)

 • دریافت توکن SAND به مناسبت جشن هزارمین روز متاورس Sandbox بسته به مدت زمان نگهداری زمین
 • معرفی سیستم فروش منصفانه جدید که همراه با قرعه کشی و KYC است.

سه ماهه سوم و چهارم سال جاری

 • فروش زمین ها با همکاری Paris Hilton, Ubisoft, Warner Music Group و Gucci
 • اجاره زمین و املاک
 • ایجاد املاک با زمین ها
 • باز شدن زمین های اختصاصی(Premium LAND)، دارایی های جدید و رفتارهای جدید در Game Maker این متاورس
 • سازماندهی جلسات محلی همراه با رویدادهای انحصاری IRL

زمان بندی رویدادهای سال جاری برای صاحبان زمین

ویژگی های کلیدی و پاداش ها برای صاحبان زمین

ایردرآپ انحصاری توکن SAND: توکن های SAND به ارزش 5 میلیون دلار در ماه می به عنوان پاداش در میان صاحبان زمین توزیع می شود. صاحبان زمین ها نسبت به حداقل امتیاز و ردیف خود می توانند این توکن ها را دریافت کنند. ردیف های مختلف unique, proprietor, magnate, tycoon و mogul هستند. حداکثر توکن SAND که می توان دریافت کرد 10,000 واحد است.

ردیف(Tier)حداقل امتیازمقدار توکن SAND
UNIQUE1200 SAND
PROPRIETOR9300 SAND
MAGNATE36500 SAND
TYCOON1442,500 SAND
MOGUL57610,000 SAND

سیستم جدید فروش: سیستم فروش جدید در ماه سپتامبر معرفی خواهد شد که با کمک احراز هویت KYC امنیت بیشتری را فراهم می کند. این امر توزیع عادلانه توکن ها از طریق قرعه کشی را تضمین می کند.

پشتیبانی از لایه دوم Polygon: پشتیبانی از لایه دوم شبکه Polygon برای کاهش هزینه کارمزدهای بازیکنان. زمین ها و دارایی های Sandbox در ماه ژوئن بر روی لایه دوم Polygon پیاده سازی می شوند. برای انتقال هر زمین به لایه دوم Polygon مقدار 10 توکن SAND به حساب صاحبان آن وایز می شود.

سازماندهی جلسات: متاورس Sandbox قصد دارد جامعه کاربری خود را برای بحث و تبادل نظر به هم متصل کند تا جامعه وب 3 خود را تقویت کند. رویدادهای بزرگی در سراسر جهان برگزار می شوند تا صاحبان زمین ها، سرمایه گذاران و بازیکنان را به هم متصل کند. همچنین این متاورس در رویداد NFT.nyc(رویداد سالانه صنعت NFT) که در ژوئن سال جاری برگزار می شود حضور خواهد داشت.

سیستم استیکینگ بهبود یافته: Sandbox قرار است سیستم استیکینگ جدید و بهبود یافته ای را راه اندازی کند. این سیستم بر روی لایه دوم شبکه Polygon قرار دارد. مقدار 10 میلیون دلار توکن SAND برای صاحبان زمین ها در نظر گرفته شده است. طبق این سیستم استیکینگ جدید، بازیکنان برای استیک کردن باید صاحب زمین باشند و حداکثر مقدار توکن SANDی که می توانند استیک کنند محدود است.

مارکت Sandbox

LAND در متاورس Sandbox چیست؟

LAND در متاورس Sandbox یک NFT یا دارایی دیجیتال است که به بازیکنان اجازه می دهد صاحب یک زمین باشند. Estate(ملک) از ترکیب چندین LAND بدست می آید. بازیکنان می توانند در زمین خود بازی هایی را پیاده کنند و از آن درآمد کسب کنند. بطور خلاصه می توان گفت داشتن یک زمین به بازیکنان این امکان را می دهد که در گیم پلی متاورس شرکت کنند و میزبان بازی ها و مسابقات گوناگون باشند.

 

متاورس Sandbox چیست؟

Sandbox یک دنیای مجازی مبتنی بر بلاکچین در حال توسعه است. این متاورس از زمین هایی شخصی سازی شده تشکیل شده است که با ابزار Voxel ساخته می شوند. این متاورس بطور ظاهری بازیکنان را یاد بازی Minecraft می اندازد زیرا هر دوی آن ها از گرافیک لگو مانند استفاده می کنند. در این متاورس بازیکنان می توانند زمین های مجازی را بخرند و در آن کسب و کار خود را راه اندازی کنند. این زمین های مجازی را می توان به بازی ها، مکان های تفریحی، مغازه های مجازی و فروشگاه آنلاین و یا محلی برای فعالیت های اجتماعی تبدیل کرد.

Sandbox ابزارهای رایگانی برای توسعه دهندگان، بازیکنان و محتوا سازان فراهم می کند. سازندگان می توانند از ابزار VoxEdit برای ساخت اشیا درون بازی استفاده کنند. و با استفاده از ابزار Game Maker می توان هر نوع تجربه تعاملی را ایجاد کرد. Sandbox تجربه بازی های متاورسی را نیز فراهم می کند. به عنوان مثال بازیکنان می توانند در ماموریت های روزانه یا هفتگی شرکت کنند و توکن SAND کسب کنند. بازیکنان می توانند این توکن را بفروشند یا از آن برای خرید آیتم های درون بازی یا زمین ها استفاده کنند.

بازی Sandbox چیست؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *